podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

• 92. min.

Koniec meczu! Podopieczni Guardioli zdobywają komplet punktów! Zwyciężają dziewiąty raz z rzędu!

• 92. min.

Boisko opuszcza Vidal. Wchodzi Pantović.

• 91. min.

Lewandowski stanął przed szansą na zdobycia gola, ale sędzia przerwał grę. Polak był na spalonym.

Sędzia doliczył dwie minuty.

• 88. min.

Lewandowski zabrał się z piłką, przebiegł kilkanaście metrów i zdecydował się na strzał z dystansu. Trafia w rywala.

• 86. min.

Po długim podaniu Kimmicha rajdem prawą stroną boiska popisał się Muller, zwiódł przeciwnika ciałem i szukał w polu karnym Lewandowskiego. Podanie Niemca okazało się niecelne.

• 83. min.

Ujah ponownie zrobił wiatr w polu karnym Bayernu, ale w ostatniej chwili poprawnie interweniował Boateng.

• 82. min.

Kimmich znajdzie się w protokole meczowym nie tylko z powodu wejścia na boisko. Przed momentem ujrzał żółty kartonik za faul w środku pola.

• 80. min.

Philipp Bargfrede ukarany żółtą kartką.

• 78. min.

Korekty w składzie dokonał również szkoleniowiec gospodarzy. Wchodzi Pizarro, a schodzi Fritz.

• 78. min.

Boisko opuszcza Rafinha, a w jego miejsce wchodzi Joshua Kimmich.

• 76. min.

Muller mocno wstrzelił piłkę w szesnastkę Werderu, ale żaden z jego kolegów nie skorzystał z podania kolegi.

• 75. min.

Ujah odnalazł się w polu karnym gości, uderzył, ale piłka przeleciała daleko od słupka bramki Neuera.

• 71. min.

Skandaliczna decyzja arbitra! Wiedwald bestialsko sfaulował polskiego piłkarza, a za swój występek nie zobaczył nawet żółtej kartki. Na szczęście Lewandowski do mięczaków nie należy i gra dalej.

• 71. min.

Lewandowski zwija się z bólu w polu karnym! Wygląda to fatalnie!

• 69. min.

Ależ sytuację zmarnował Annthony Ujah! Po świetnym podaniu z głębi pola źle ustawiony Bernat minął się z piłką, a zawodnik Werderu po przyjęciu uderzył w krótki róg bramki. Neuer na posterunku. Ta sytuacja powinna śnić się po nocach piłkarzowi gospodarzy.

• 67. min.

Aktualnie obserwujemy chaotyczną grę Bayernu Monachium.

• 65. min.

W środku pola faulowany był Anthony Ujah. Rzut wolny dla gospodarzy.

• 63. min.

Przed kolejną szansą na zdobycie gola stanął Robert Lewandowski. Niedokładnie przyjął piłkę i finalnie nic z tego nie wszyło.