Znowu tabloid skupia sie na Lewandowskim, ktory byl bezbarwny. Bohaterem Borussi byl bez watpienia Piszczek.

bravo kolejny gol roberta
    krolem strzelcow napewno bedzie

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

Koniec meczu! Borussia wygrywa 2:1 po golach Polaków - Łukasza Piszczka i Roberta Lewandowskiego. Piszczek dokłada jeszcze asystę. Ten wynik oznacza, że Bayern nie będzie dziś świętował mistrzostwa. Koronacja odroczona.

• 90. min. + 3

Reus marnuję niemal identyczną sytuację jak w pierwszej połowie. Znow lobował bramkarza i znów nie trafił w bramkę.

• 87. min.

Piszczek pracuje dziś na notę "1". Kolejne dośrodkowanie, zmarnowane jednak przez Schiebera.

• 84. min.

Bayern chyba dziś nie zostanie mistrzem. Borussia spokojnie rozgrywa piłkę.

• 82. min.

OPIS BRAMKI: Borussia znów na prowadzeniu! Lewandowski strzela swojego 20. gola w tym sezonie Bundesligi! Trafia do siatki w dziewiątym kolejnym ligowym meczu. Wykorzystał doskonałe płaskie podanie wzdłuż linii Łukasza Piszczka. Wystarczyło dostawić nogę. To ósma asysta Piszczka w tym sezonie.

• GOOOOOOL

82. min.

Gol dla Borussii! Lewandowski!!!!!!!! Asysta Piszczka!

• 81. min.

Boka faulowany w polu karnym przez Leitnera? Chyba tak, ale sędzia twierdzi, ze gracz VfB symulował i pokazuje mu żółtą kartkę.

• 79. min.

Lewandowski prawie zaliczył asystę! Pomknął lewą stroną i zagrał do Reusa, ten jednak tuż przed bramką został zablokowany.

• 78. min.

Znakomita akcja Reusa, który podał do Leitnera, ale ten uderzył fatalnie nad bramką.

• 70. min.

Dla tych, którzy dopiero teraz odpalili nasza relację:

Liga Mistrzów. Zakrwawiony Schmelzer w meczu ze Stuttgartem. Nie zagra z Malagą?

W spotkaniu 27. kolejki Bundesligi z VfB Stuttgart krwawej kontuzji doznał obrońca Borussii Dortmund Marcel Schmelzer. Pierwsze doniesienia mówią o złamanym nosie. Nie wiadomo, czy będzie mógł zagrać w środę w ćwierćfinałowym starciu Ligi Mistrzów z Malagą

• 70. min.

Kapitalna okazja Piszczka! To powinien być jego drugi gol. W sytuacji sam na sam uderza prosto w twarz bramkarza.

• 68. min.

Druga żółta kartka i czerwona dla Niedermeiera! Sfaulował Goetzego. Wściekły na decyzję sędziego cisnął koszulką i kopnął w bandę.

• 63. min.

Jeśli taki wynik się utrzyma, a Bayern dzisiaj wygra będzie mistrzem Niemiec!

• 63. min.

OPIS BRAMKI: Maxim wbiega w pole karne i przy asyście pięciu obrońców BVB uderza w długi róg nie do obrony!

• GOOOOOOL

63. min.

Gol dla Stuttgartu! 1:1!

• 58. min.

Co za sytuacja! Mario Goetze dwa razy po strzałach gospodarzy wybił piłkę z linii bramkowej! Trzeci strzał już niecelny.

• 54. min.

Pierwsza dobra okazja Lewandowskiego! Polak strzelił jednak w obrońcę.

• 52. min.

Ależ okazja na wyrównanie! Niedermeier w doskonalej okazji strzela głową nad bramką.