0

sportowe-transmisje-tv.blogspot.com tu mozna obejrzec mecz w ddobrej jakosciii

Odśwież
34
Mecz świetnie zaczął się dla gospodarzy - już w 6. minucie prowadzenie VfB po składnej kontrze dał Gentner. Bayern odpowiedział 7 minut później. Gomez w swoim stylu wyprzedził obrońcę w polu karnym i z bliska wpakował piłkę do siatki.

Po pierwszej połowie był remis, ale całe drugie 45 minut gospodarze musieli się bronić w dziesiątkę (po czerwonej kartce dla Molinaro). Bayern nie zwykł nie wykorzystywać takich okazji. W 57. minucie Lahm świetnie podał do Gomeza, a ten zdobył swoją 15. bramkę w sezonie.

Stuttgart ambitnie walczył o wyrównanie, ale nie był w stanie sforsować obrony Bayernu. Po zwycięstwie Bawarczycy odskoczyli od Borussii Dortmund na 3 punkty.

Tak relacjonowaliśmy ten mecz na żywo:

90. min. +3 Koniec meczu. Bayern po ciężkim meczu zdobywa ważne trzy punkty w Stuttgarcie i ma 3 punkty więcej niż BVB i 4 niż Schalke.

90. min. Sędzia doliczył 3 minuty.

85. min. Zrobił nam się szybki mecz. Gospodarze atakują i są dość groźni, jednak Bayern łatwo może wykorzystać przewagę liczebną przy kontrach. Zostało jeszcze 5 minut.

80. min. Ależ szansę miał teraz Cacau! Błąd Van Buytena, ale pomocnik VfB, który kilka temu minut pojawił się na boisku, nie potrafił go wykorzystać. Strzał nad bramką.

79. min. To nie jest dzień Robbena. Bayern mógł momentalnie odpowiedzieć na próby VfB, Holender jednak znowu przeniósł piłkę nad poprzeczką z idealnej pozycji.

78. min. Wielkie zamieszanie pod bramką Neuera po rzucie rożnym! Piłka nie wpada jednak do bramki. Gospodarzom zabrakło szczęścia.

75. min. Robben miał dużo czasu i miejsca, ale nie trafił w bramkę. To była dobra szansa na postawienie kropki nad "i" - Holender ma czego żałować.

72. min. Gra na chwilę przeniosła się na połowę Bayernu. Z rzutu rożnego dla gospodarzy nic jednak nie wynikło.

67. min. Gomez znowu próbował wyprzedzić obrońców. Tym razem defensorzy byli czujni. Pod bramką Stuttgartu wciąż jednak pachnie bramką.

61. min. Niecelny strzał Ribery'ego. Goście nadal w natarciu.

57. min. Bayern prowadzi 2:1! Znowu Gomez! Napastnik Bawarczyków dostał świetne podanie od Philippa Lahma i mocnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza gospodarzy. To jego 15. bramka w tym sezonie!

50. min. Strzał Ribey'ego zablokowali obrońcy Stuttgartu.

46. min. W Stuttgarcie rozpoczęła się druga część meczu.

Tak relacjonowaliśmy na żywo pierwszą połowę:

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy. Po 45 mintuach Stuttgart remisuje z Bayernem 1:1, ale gra w dziesiątkę. Wracamy po przerwie.

45. min. Minutę dolicza arbiter.

43. min. Świetne wyjście z bramki Ulreicha. Tuż za jego plecami czaił się już Mario Gomez.

42. min. Ribery indywidualnei z lewej strony. Te akcje na razie nie przynoszą efektów. Obrońcy gospodarzy są bardzo czujni.

37. min. Niebezpieczny strzał Gebharta, minimalnie nad poprzeczką. Neuer mógłby mieć spory problem.

30. min. Cristian Molinaro dostaje drugą żółtą, a konsekwencji czerwoną kartkę, za faul na Robbenie. Nieodpowiedzialne zachowanie piłkarza Stuttgartu. Gospodarze przez następne 60 minut będą grali w dziesięciu.

28. min. Van Boyten próbował strzelać z rzutu wolnego. Prosto w mur.

25. min. Ależ szansę miał Mueller! Niemiecki napastnik dostał piłkę na 15. metrze, oddał strzał, a futbolówka po rykoszecie zmierzała w światło bramki. Świetnym refleksem popisał się jednak bramkarz Stuttgartu.

21. min. Bayern wciąż usypia rywali.

17. min. Bayern spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola i czeka na okazję do strzelenia drugiej bramki.

13. min. I już jest 1:1! Niezawodny Mario Gomez wyprzedza obrońcę w polu karnym i z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki. Asysta Rafinha.

6. min. Stuttgart prowadzi 1:0! Niewykorzystana sytuacja zemściła się w minutę. Harnik w polu karnym zgrał piłkę głową pod nogi Gentnera, który nie miał żadnych problemów z pokonaniem Neuera.

5. min. Jak Bayern mógł tego nie strzelić? Robben wyszedł sam na sam z Ulreichem, ale zamiast strzelać, podawał nie w tempo do krytego przez obrońcę Gomeza. Ten nie zdołał trafić w piłkę.

5. min. Van Buyten próbował agresywnie strzelać po rzucie rożnym. Pomylił się minimalnie.

4. min. Pierwszy rajd Robbena prawą stroną. Nie udało się dograć do partnerów. Tylko rzut rożny.

1. min. Początek meczu. Bayern dziś na czerwono, VfB gra w białych strojach.

Mecz rozpocznie się o 17.30.

Przed meczem: Bayern ma w tym momencie 31 puntków, tyle samo co Borussia, która w niedzielę tylko zremisowała z Kaiserslautern.