Trener Bayernu wziął Milika poto aby przysiedział na ławce cały sezon, ciekawe czy wogóle wystąpi

• kacper1221

Oceniono 9 razy -5

Milik nie zagra do końca sezonu oncam.tv/pl/pp/darialeska

• KONIEC MECZU

Koniec meczu! Bayer remisuje bezbramkowo z Freiburgiem na wyjeździe. Żółtą kartkę otrzymał reprezentant Polski Sebastian Boenisch, ale zagrał dobry mecz, był solidny w obronie i aktywny w ofensywie. Arkadiusz Milik całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Bayer znów wskoczył na drugą pozycję w tabeli Bundesligi i ma punkt przewagi nad Borussią Dortmund.

Sędzia dolicza zaledwie jedną minutę.

• 86. min.

Wow! Kapitalna bomba Guede z dystansu. Bramkarz Bayeru rzuca się i wybija piłkę na rzut rożny. Na stadionie jęk zawodu.

• 85. min.

Szansa na wejście Milika jest tym bardziej mała, że Kiessling wciąż świetnie drybluje, a Schuerrle wciąż ma dużo sił. Właśnie zakręcił obrońcą i uderzył groźnie na bramkę. Wciąż jednak bez bramek na stadionie Freiburga.

• 83. min.

Milik wciąż na ławce, a tempo meczu nieco spadło. Siedem minut do końca.

• 80. min.

Wrzutko-strzał Freiburga po efektownej paradzie wybija na rzut rożny bramkarz Bayeru.

• 75. min.

Pierwsza zmiana w Bayerze. Za Castro wchodzi Sam. Bayer gra teraz na trzech napastników. Ta zmiana zmniejsza szansę na debiut Milka w dzisiejszym meczu.

• 70. min.

Ciekawy sposób wykonywania rzutów rożnych ma Freiburg. Az siedmiu piłkarzy wchodzi pod samą bramkę tworząc gigantyczny tłok. A potem wykonujący rożnego zawodnik wycofuje piłkę przed pole karne, gdzie jest sporo miejsca na oddanie strzału. Tym razem jednak się nie udało.

• 66. min.

Czy zobaczymy dziś w akcji Milika? Trenerzy wciąż nie dokonują zmian.

• 66. min.

Kolejny szybki rajd lewą stroną Boenischa zakończony niezłym dośrodkowaniem. Defensorzy Freiburga wybijają piłkę na rzut rożny.

• 65. min.

Umiejętność wyprowadzania piłki do kontrataku przez Boenischa jest imponująca. Na palcach jednej ręki możemy policzyć jego nieudane zagrania. Obrońcy Freiburga są jednak czujni.

• 59. min.

Trwa zażarta walka, raz Bayer raz Freiburg w natarciu. Z ataków nic jednak nie wynika i wciąż nie ma bramek. Ale mecz ogląda się z przyjemnością. Szybkie tempo z pierwszej połowy nie spadło.

• 52. min.

Co za szansa Freiburga! Kruse przyjął piłkę klatką piersiową w polu karnym i uderzył z woleja. Bramkarz Bayeru z najwyższym trudem odbija piłkę.

• 50. min.

Bayer jest zdecydowanie groźniejszy w tej drugiej połowie. Strzelali Castro i Rolfes, ale wynik pozostaje bez zmian.

• 50. min.

Boenisch poszedł skrzydłem i stworzyła się fantastyczna okazja dla Bayeru. Ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną reprezentanta Polski.

Trenerzy obu drużyn nie dokonali żadnej zmiany.

Sędzia gwiżdże i zaczynamy drugą połowę.

Znów Boenisch wyjaśnia sytuację wykopując piłkę ze swojego pola karnego i sędzia kończy pierwszą połowę. Bramek nie było, ale emocji sporo. Gra toczy się w superszybkim tempie. Piłkarze schodzą do szatni bardzo zmęczeni. Najlepszą okazję miał na razie Rosenthal z Freiburga, który trafił w poprzeczkę. Boenisch otrzymał żółtą kartkę, ale gra bardzo solidnie.

• 40. min.

Bramkarz zagrywa do Boenischa i ten pewnie wygrywa pojedynek główkowy. Trzeba przyznać, że nieźle wygląda jego gra mimo tej żółtej kartki.