Bayern Monachium
(36)

Liczba oddanych głosów: 57

• KONIEC

Koniec! Bayern pokonał RB Lipsk 5:4, choć jeszcze nieco ponad pół godziny przed końcem meczu przegrywał 2:4! Dwa gole strzelił Robert Lewandowski, który tym samym został samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców Bundesligi (30 bramek). Zajmującego 2. miejsce Pierre'a Emericka Aubameyanga Polak wyprzedza o jedno trafienie.

• 90. min. + 5

Co za akcja Robbena! Zszedł ze skrzydła, minął dwóch rywali i podcinką pokonał golkipera gospodarzy!

• GOOOOOOL

90. min. + 5

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! BAYERN!!!

Kapitalne uderzenie Alaby z rzutu wolnego! Austriak przeniósł piłkę nad murem i zmieścił ją idealnie w okienku bramki Lipska!

• GOOOOOOL

89. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 4:4!!!

• 88. min.

Lewandowski wywalczył rzut wolny blisko pola karnego rywali. Będzie hat-trick reprezentanta Polski?

• 85. min.

Wbił piłkę w pole karne Costa, przytomnie z bramki wyszedł Gulacsi i skutecznie piąstkował.

• 81. min.

Robben trafił w poprzeczkę, do piłki dopadł jeszcze Lewandowski i z bliska umieścił futbolówkę w siatce.

• GOOOOOOL

80. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Robert Lewandowski!!!

• 73. min.

Znowu blisko Lewandowski. Piłka po jego strzale wpadła do bramki, ale wcześniej odgwizdany został spalony.

• 67. min.

Ależ okazję miał Robert Lewandowski! Polak uderzył w słupek!

• 65. min.

Werner z łatwością ograł w polu karnym Boatenga i z ostrego kąta strzelił między nogami Starke. Nie popisali się w tej sytuacji ani obrońcy gości, ani bramkarz.

• GOOOOOOL

64. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Znowu Lipsk!!!

• 61. min.

Zmiana w Bayernie: Vidal za Alonso.

• 59. min.

Zrehabilitował się za sytuację sprzed kilkunastu minut Xabi Alonso. Po jego podaniu z bliska piłkę do bramki Lipska pakuje Thiago!

• GOOOOOOL

58. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! A jednak! Bayern nie powiedział ostatniego słowa!

• 55. min.

Słabszy okres gry Bayernu. Lipsk zdaje się kontrolować mecz.

• 52. min.

Mógł błyskawicznie odpowiedzieć Bayern. Robben skupił na sobie uwagę obrońców i prostopadłym podaniem otworzył drogę do bramki Lewandowskiemu. Polak w sytuacji sam na sam z Gulacsim uderzył jednak obok słupka.

• 49. min.

Długa piłka z głębi pola zagrana przez piłkarzy Lipska, potem szybkie dwa podania na jeden kontakt i futbolówka trafia na szesnastym metrze do Poulsena. Ten uderzał w sam środek bramki, ale piłka odbija się jeszcze od Xabiego Alonso i zmyliła interweniującego Starke.