0 0

Odśwież
41
Po meczu:

W 19. minucie mieliśmy pierwszy celny strzał w tym meczu. Świerczok podprowadził piłkę kilkanaście metrów i uderzył potężnie z 22 metrów. Wiese obronił, ale z problemami. Cztery minuty później w pole karne dośrodkował Ekici i piłka po strzale głową Rosenberga trafiła w słupek. W 44. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzył Dick, Wiese musnął piłkę palcami, a ta trafiła w słupek. Jeszcze w doliczonym czasie gry Ignjovski nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

W 53. minucie niecelnie z narożnika pola karnego uderzył Świerczok. W 69. minucie piłkę w polu karnym przejął Pizarro, oddał do tyłu do Rosenberga, a ten uderzył z pierwszej piłki. Trapp świetnie obronił. Dziesięć minut później zamieszanie w polu karnym Kaiserslautern, piłka spadła pod nogi Pizarro, który znalazł się trzy metry od bramki, ale bramkarz goście znowu skutecznie interweniował. W 90. minucie Świerczok dostał piłkę na 16. metrze, świetnie się odwrócił z obrońcą na plecach i uderzył minimalnie obok bramki!

Tak relacjonowaliśmy mecz:

90. min. +1 Koniec meczu!

90. min. Świerczok dostał piłkę na 16. metrze, świetnie się odwrócił z obrońcą na plecach i uderzył minimalnie obok bramki!

89. min. Polski napastnik na spalonym.

88. min. Dobre uderzenie De Wita, który najpierw zwiódł dwóch rywali. Wiese wybił piłkę do boku.

85. min. Nerwowo w środku pola. Fauluje Tiffert.

79. min. Zamieszanie w polu karnym Kaiserslautern, piłka spada pod nogi Pizarro, który znajduje się trzy metry od bramki i Trapp świetnie interweniuje.

76. min. Nieudane uderzenie De Wita z rzutu wolnego.

74. min. Kolejny nudny fragment meczu.

69. min. Błąd obrony gospodarzy. Piłkę w polu karnym przejął Pizarro, oddał do tyłu do Rosenberga, a ten uderzył z pierwszej piłki. Trapp świetnie broni.

66. min. Znowu Polak. Były napastnik Polonii Bytom ambitnie w polu karnym, ale rywale odebrali mu piłkę.

64. min. Świerczok ładnie w polu karnym do Kouemahy, ale w ostatniej chwili piłkę przejmuje Silvestre.

62. min. Pizzarro po ziemi w środek bramki. Trapp broni bez problemów.

59. min. De Wit zza pola karnego w poprzeczkę!

58. min. Żółta kartka dla Świerczoka za faul na Papastathopoulosie.

53. min. Indywidualna akcja Świerczoka, zwód przed jednym z rywali i uderzenie z narożnika pola karnego. Niestety niecelne.

50. min. Druga połowa zaczęła się tak jak pierwsza. Niemrawa gra z obu stron.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy!

45. min. +1 Ignjovski sam na sam z Trappem, bramkarz gospodarzy górą!

45. min. Sędzia dolicza trzy minuty.

44. min. Ależ blisko Kasierslautern. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, uderza Dick, Wiese musnął piłkę palcami, a ta trafia w słupek!

42. min. Kouemaha dostał piłkę w polu karnym, znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Wiese do spółki z Silvestrem bronią.

40. min. Pizzarro uderzył niecelnie lewą nogą.

39. min. Papastathopoulos sfaulował Świerczoka. Grek ukarany żółtym kartonikiem.

38. min. Dużo niedokładnych podań, dużo błędów i dużo gry w środkowej części boiska. Nudne spotkanie.

35. min. Ekici minął jednego zawodnika i zdecydował się na uderzenie z 20 metrów. Kilka metrów obok bramki.

32. min. Po tym stałym fragmencie gry piłka trafiła w mur.

31. min. Sahan faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny z 17 metrów.

28. min. Tak też się stało. Na boisku pojawił się były obrońca Manchesteru United Silvestre.

26. min. W zamieszaniu w polu karnym w głowę kopnięty został Proedl. Jest opatrywany poza boiskiem. Być może będzie potrzebna zmiana.

23. min. Werder blisko strzelenia gola! Dośrodkowanie w pole karne Ekiciego i piłka po strzale głową Rosenberga trafia w słupek!

19. min. Dobra akcja polskiego napastnika. Podprowadził piłkę kilkanaście metrów i uderzył potężnie z 22 metrów. Wiese broni, ale z problemami.

15. min. Werder na razie o dziwo nie istnieje.

10. min. Dośrodkowanie w pole karne Werderu, Świerczoka ubiega kapitan gości Fritz.

7. min. Na razie niezbyt porywająca gra obu zespołów. Przy piłce częściej Kaiserslautern. Świerczok niewidoczny.

2. min. Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Dośrodkowanie, ale do piłki nie doszedł Kouemaha.

1. min. Początek meczu!

Przed meczem:

Kaiserslautern przed tą kolejką zajmuje w Bundeslidze 16. miejsce. Werder jest 5. Dla Czerwonych Diabłów każdy punkt jest na wagę złota w walce o utrzymanie.

W barwach gospodarzy zadebiutuje Jakub Świerczok, który w przerwie zimowej trafił do Niemiec z Polonii Bytom.