Bayern Monachium
(19)

Liczba oddanych głosów: 22

• 90. min. + 3

Koniec meczu. Bayern pokonał Hoffenheim 3:1 i wciąż dobrze goni Borussię Dortmund.

• 90. min. + 1

Trzy minuty doliczone.

• 87. min.

Świetne podanie Jamesa do Muellera, Niemiec zagrał wzdłuż pola karnego, a Lewandowski z bliska nie dał szans Baumannowi! 11. trafienie Polaka w Bundeslidze w tym sezonie!

• 87. min.

ROBERT LEWANDOWSKI! 3:1, PO MECZU!

• 83. min.

Niesamowita interwencja Neuera ratuje Bayern od utraty gola! Z bliska głową uderzał Szalai, ale reprezentant Niemiec interweniował w niesamowity sposób!

• 79. min.

I ostatnia zmiana w Hoffenheim. Szalai w miejsce Joelintona.

• 78. min.

James Rodriguez w miejsce Thiago.

• 75. min.

Kwadrans do końca. Hoffenheim atakuje coraz mocniej, jest zdeterminowane, by uratować tutaj co najmniej punkt.

• 73. min.

Pierwsza zmiana w Bayernie. Gnabry w miejsce Comana.

• 68. min.

A teraz żółtą kartką ukarany Kimmich.

• 64. min.

Kartka dla Poscha za faul na Goretzce.

• 62. min.

Niecelne uderzenie Martineza z dystansu.

• 60. min.

Kapitalny kontratak gospodarzy! Schulz dostał piłkę od Joelintona, świetnie ją przyjął i jeszcze lepszym strzałem z powietrza pokonał Neuera!

• 59. min.

NICO SCHULZ, 1:2!

• 58. min.

I Grillitsch ukarany już żółtą kartką.

• 57. min.

Podwójna zmiana w Hoffenheim. Z boiska zeszli Vogt oraz Demirbay, a w ich miejsce weszli odpowiednio Grillitsch i Geiger.

• 53. min.
  • 50. min.

Bardzo obiecujący początek drugiej połowy. Wymiana ciosów z obu stron, Hoffenheim atakuje, Bayern wyczekuje swoich szans w kontrach.