Oceniono 6 razy 2

HSV-BVB 1:4

• glosnik19

0

a wcześniej: mecz-na-zywo.pl/2012/09/22/Hamburger,SV,Borussia,Dortmund,Niemcy,1,liga.html

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Lewandowski nie podpisze nowego kontraktu z Borussią? Czytelnicy Sport.pl: "Przewraca mu się w głowie"

Według informacji "Gazety Wyborczej" Robert Lewandowski nie zaakceptuje nowego kontraktu, jaki przedstawiła mu Borussia Dortmund. Klub oferuje mu stuprocentową podwyżkę, ale piłkarz i jego menedżer Cezary Kucharski uważają, że powinien zarabiać więcej. Informacje te zdenerwowały czytelników Sport.pl, którzy piszą w komentarzach, że Lewandowski z Kucharskim żądają zbyt wiele

Bundesliga. Borussia przegrała na wyjeździe z HSV

Borussia Dortmund z Robertem Lewandowskim i Łukaszem Piszczkiem w wyjściowym składzie przegrała w Hamburgu 2:3 z HSV. Jakub Błaszczykowski na boisku pojawił się w 63. minucie. Piłkę meczową w doliczonym czasie gry zmarnował były napastnik Lecha.

• 90. min. + 1

Koniec meczu. Borussia, mimo mnóstwa okazji w drugiej połowie, przegrywa w Hamburgu z HSV 2:3.

Kolejne dwie doskonałe okazje dla Borussii w ciągu minuty. Najpierw strzała Schiebera świetnie złapał Adler, chwilę później Lewandowski w sytuacji sam na sam chciał lobować bramkarza HSV, ale piłka przeleciała też i nad bramką.

Jeszcze trzy minuty potrwa ten mecz.

• 87. min.

Owacja na stojąco dla schodzącego z boiska kapitana HSV Rafaela van der Vaarta. W jego miejsce wchodzi Sala.

• 84. min.

Piłka po rzucie rożnym mija wszystkich i trafia do stojącego z boku Suboticia, ale ten źle trafia w piłkę i jego anemiczny strzał przelatuje obok bramki.

• 78. min.

Doskonała okazja dla Borussii. Lewandowski zagrał z lewej strony w pole karne do niepilnowanego Schiebera, ten właściwie był sam przed Adlerem, ale źle trafił w piłkę i ta powoli doturlała się do byłego golkierera Bayeru.

• 76. min.

Rudniew schodzi z boiska. Były napastnik Lecha sporo dziś walczył, ale na listę strzelców się nie wpisał.

• 71. min.

Dwie doskonałe okazje w ciągu minuty dla Borussii. Najpierw strzał Goetze wybił na rzut rożny, chwilę później piłkę po uderzeniu głową Suboticia z linii bramkowej wybił Beister.

• 69. min.

Ilicević pożegnany owacją na stojąco, w jego miejsce wchodzi Beister.

• 67. min.

Perisić uderza ładnie z rzutu wolnego, ale Adler kapitalną interwencją paruje lecącą w okienko piłkę.

• 65. min.

Błaszczykowski mógł tuż po wejściu wyrównać, ale w sytuacji sam na sam zatrzymał go Adler.

• 63. min.

Dwie zmiany w zespole gości. Za Reusa wchodzi Schieber, Błaszczykowski zmienia zaś Kehla.

• 60. min.

Natychmiastowa riposta gości. Długa piłka w pole karne, Piszczek walczy z Adflerem, który wybija piłkę tak nieszczęśliwie, że ta trafia prosto pod nogi Perisicia i Chorwat bez problemu pakuje ją do pustej bramki.

• 59. min.

Son uderza z dystansu i Weidenfeller znów musi wyjmować piłkę z siatki. Kapitalny strzał skrzydłowego HSV.

• 55. min.

Szybka kontra gospodarzy, van der Vaart zagrywa prostopadle do Ilicevicia, ten wpada w pole karne i niesamowicie mocnym strzałem przy bliższym słupku pokonuje Weidenfellera.

• 54. min.

Perisić atakuje lewą stroną z głębi pola i potężnie uderza z prawie trzydziestu metrów, tuż obok bramki.

• 48. min.

Długa piłka w pole karne do Lewandowskiego, ale ten mając na plecach obrońcę ledwo ją musnął i przeleciała daleko od bramki

Ależ kapitalny gol Perisicia! Pomocnik Borussii dostał od Lewandowskiego piłkę w narożniku pola karnego i technicznym strzałem w okienko nie dał najmniejszych szans na skuteczną interwencję Adlerowi.