Fortuna Duesseldorf

1 2

Po spotkaniu

Bundesliga. Borussia wygrała z Fortuną, gol Błaszczykowskiego

Borussia Dortmund pokonała na wyjeździe Fortunę Dusseldorf 2:1, a drugą bramkę dla podopiecznych Juergena Kloppa strzelił tuż po wejściu na boisko Jakub Błaszczykowski. Gola nie strzelił - także wchodzący z ławki - Robert Lewandowski, co oznacza, że końca dobiegła jego 12-meczowa seria spotkań ze zdobytym golem.

Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał
Komentarze (17)

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Piszczek nie zagra z Fortuną. Co z meczem z Realem?

Ze względu na kontuzję przywodziciela nie zagram w sobotnim meczu przeciwko Fortunie, mam nadzieję, że będę gotów do gry w rewanżowym spotkaniu z Realem - napisał na swoim facebookowym profilu Łukasz Piszczek. Rewanż z ?Królewskimi? już we wtorek. Relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

Koniec spotkania!!! Oznacza to, że skończyła się seria Roberta Lewandowskiego, którego licznik w kolejnych meczach z golem zatrzymał się na liczbie 12

• 90. min. + 2

Ależ interwencja Langeraka!!! Po wrzutce z prawego skrzydła, głową z bardzo bliska strzela Latka, ale australijski bramkarz fantastyczną paradą wyciąga piłkę z linii bramkowej!!

Trzy minuty doliczył sędzia do tego meczu, a tymczasem Fortuna ciśnie!

• 89. min.

OPIS: Z rzutu wolnego daleka wrzutka w pole karne, a tam obrońcom urywa się Bodzek, który strzałem głową pokonuje Langeraka

• GOOOOOOL

89. min.

Gol dla Fortuny!!!

• 88. min.

Hummels fauluje Reizingera, gdy ten zakłada mu "siatę" i za to zagranie gracz BVB ogląda żółtą kartkę

• 84. min.

Okazja dla Fortuny! Wrzutka z prawego skrzydła, Reizinger ładnie składa się do strzału, uderza głową, ale prosto w Langeraka, który pewnie chwyta piłkę

• 80. min.

Błaszczykowski wbiega w pole karne i próbuje zagrywać do Lewandowskiego, ale tor lotu piłki przeciął Giefer, który odbija piłkę przed siebie. Dopada do niej Reus, ale jego dobitka także obroniona

• 76. min.

Schieber w sytuacji "sam na sam", ale jego strzał odbija przed siebie bramkarz Fortuny - Giefer

• 75. min.

Hummels zatrzymuje piłkę ręką w polu karnym, ale sędzia nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego. Z tą decyzją nie zgodził się Reizinger, który za kłócenie się z sędzia ogląda żółtą kartkę

• 70. min.

OPIS: Lewandowski do Sahina, ten błyskawicznie odgrywa do wbiegającego w pole karne Błaszczykowskiego, a ten bez problemów pokonuje bramkarza rywali

• GOOOOOOL

70. min.

Gol!!! Kuba trafił!!!!

• 69. min.

Polskie wsparcie wchodzi na boisko! Lewandowski i Błaszczykowski zmieniają Bittencourta i Leitnera

• 64. min.

Okazja dla Fortuny, ale po sporym zamieszaniu Lambertz uderza niecelnie i upada na boisko

• 55. min.

Strzelał Hofmann z Borussii, ale bramkarz pewnie broni to uderzenie. Chwilę później ten piłkarz leży na boisku, gdyż złapał jakiś uraz