(0)
Bayern Monachium
(2)

Liczba oddanych głosów: 2

Bayern wygrywa wysoko i wskakuje na pierwsze miejsce w tabeli. Niestety, okupili to kontuzją Neuera i jakimś urazem Hummelsa, który mocno utykał po końcowym gwizdku

Koniec meczu!

Trzy minuty doliczone

GOOOOOOOOOOOOOOOLL 4:1.

Lewandowski dośrodkowuje w pole karne, odbija stoper i Goretzka strzela z sześciu metrów!

• 88. min.

Lukebakio pewnie! GOOOOOOOOOOOOLL 3:1

• 86. min.

Rzut karny dla Fortuny!

• 86. min.

Mamy interwencję VAR dotyczącą sytuacji sprzed chwili. Hummels faktycznie zagrywa ręką

• 85. min.

Kimmich do Lewandowskiego. Ten strzela! Broni jednak bramkarz

• 85. min.

Gracze Fortuny reklamują zagranie piłki reką! Hummels faktycznie mógł zagrać nieczysto. Gwizdek sedziego milczy

• 82. min.

Fortuna już chyba pogodzona z porażką.

• 81. min.

Gnabry wpada w polu karnym, ale sędzia pokazuje "grać dalej"

• 78. min.

Hummels odważnie sam poszedł z akcją, ale zatrzymuje się na Lukebakio

• 75. min.

Gnabry mija rywali, zagrywa wzdłuż bramki, ale pewnie łapie Rensing

• 72. min.

Mamy też zmianę w Bayernie. Wchodzi Goretzka, który zmienia Muellera

• 69. min.

Dwie zmiany w Fortunie. Schodzą Sobotka i Hennings. Wchodza Lukebakio i Morales

• 66. min.

Lewandowski zabrał się z piłką, minął dwóch rywali, ale podaje w nogi obrońców

• 63. min.

Lewandowski strzela po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Prosto w ręce bramkarza

• 59. min.

Kownacki fauluje Kimmicha a sędzia ostrzega Polaka. Nie ma jednak kartki

• 55. min.

Kapitalne rozegranie rzutu rożnego. Mueller zgrywa na środek bramki, a Gnabry pakuje piłkę do bramki