4 0

Odśwież
31
Bramki z meczu Mainz - Kaiserslautern na ZCzuba.tv

Borysiuk, jak i cała drużyna Kaiserslautern, spotkania z Mainz nie zaliczy do udanych. Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie - gospodarze z dziecinną łatwością zaaplikowali "Czerwonym diabłom" aż trzy bramki.

W drugiej połowie Kaiserslautern próbowało odpowiedzieć, ale to Mainz wciąż miało inicjatywę i dołożyło kolejną bramkę. Po kolejnym fatalnym błędzie obrony piłkę do siatki wpakował Choupo-Moting.

Borysiuk rozegrał całe spotkanie, w drużynie gospodarzy przez 84 minuty na boisku przebywał Eugen Polanski. Mainz ma w tym momencie 27 punktów i stosunkowo pewne miejsce w środku tabeli. Kaisterslautern nadal jest w strefie spadkowej z 18 oczkami na koncie.

Tak relacjonowaliśmy na żywo ten mecz:

90. min. Koniec meczu. Bolesna porażka Kaiserslautern.

84. min. Polanski schodzi z boiska. Zmienia go Malli.

81. min. Żółta kartka dla Kirchhoffa.

80. min. Piłkarze Mainz są rozluźnieni, szybko wymieniają piłkę w środku pola i nadal dochodzą do sytuacji strzeleckich. Tym razem wywalczyli tylko rzut rożny.

74. min. Mainz prowadzi 4:0! Fatalny błąd obrony Kaiserslautern, który z bliska wykorzystuje Choupo-Moting. Jorgensen próbował wybić piłkę, ale fatalnie skiksował - w efekcie piłka trafiła pod nogi piłkarza Mainz. Pogrom!

71. min. Żółta kartka dla Jorgensena.

67. min. Powinno być 4:0! Caliguri był sam na sam z Trappem, ale bramkarz Kaiserslautern nie dał się oszukać.

63. min. Mainz mogło mieć kolejną świetną szansę, ale sędzia zdecydował, że Szalai był na spalonym.

60. min. Derstroff ostro sfaulował Polanskiego, koledzy od razu zareagowali i na boisku zrobiła się mała przepychanka. Żółta kartka dla Derstroffa.

56. min. Piłkarze Mainz nie zwalniają tempa. Na bramkę Trappa raz po raz suną kolejne ataki. Przed chwilą obrońcy Kaiserslautern dwukrotnie ratowali sytuacje w ostatniej chwili.

52. min. Borysiuk ratuje Kaiserslautern! Były piłkarz Legii Warszawa wybił właśnie piłkę z linii bramkowej po mocnym uderzeniu głową zawodnika Mainz.

49. min. Zidan leży na boisku i zwija się z bólu. Będzie jednak mógł kontynuować grę.

46. min. Zaczynamy drugą połowę. Jorgensen wchodzi za Kouemahę, a Fortounis za Tifferta

Tak relacjonowaliśmy na żywo pierwszą połowę:

45. min. Koniec pierwszej połowy! Mainz w pierwszej połowie rozbiło gości z Kaiserslautern - czy Borysiuk i spółka są jeszcze w stanie się podnieść? Wracamy po przerwie.

45. min. Pod koniec połowy goście chcą się zrewanżować, chyba jednak już nie uda się zdobyć bramki. Przed chwilą strzał Abela obronił bramkarz Mainz.

43. min. Kaiserslautern właśnie oddało drugi strzał w tym meczu. De Wit nie trafił jednak w bramkę.

40. min. Zawodnicy Kaiserslautern są wyraźnie podłamani i chyba nikt nie ma prawa się dziwić.

30. min. Trzy zero dla Mainz!!! Mueller!!!! Niemiec popędził prawą stroną, wpadł w pole karne przed obrońcami i strzelił w długi róg!!! A wszystko zaczęło się od upadku Borysiuka...

26. min. Szansa dla Kaiserslautern. Rzut wolny z 40 metrów. Piłkę jednak wybijają obrońcy. Próbował jeszcze poprawić Simunek, ale strzelił bardzo niecelnie.

21. min. Kolejna świetna sytuacja Mainz. Dośrodkowanie z lewej strony do Zabavnika, który stał przed pustą bramką. Piłka jednak zafraba za wysoko, mija piłkarza gospodarzy.

17. min. GOL dla Mainz!!!! Miękka wrzutka w pole karne, piłkę zgrywa z powietrza Soto, a bramkę zdobywa Szalai!!

10. min. Mainz wciąż w natarciu, piłkarze Kaiserslautern zamknięci na swojej połowie

8. min. Na spalonym Szalai. Węgier minimalnie wyprzedził obrońców Kaiserslautern.

2. min. To czwarta bramka napastnika w czterech meczach. Napastnik wpada w pole karne, dostaje podanie od Mullera i pokonuje bramkarza.

2. min. Ledwie rozpoczęło się spotkanie, a Mainz już objęło prowadzenie! GOL!!!!! Zidan!!!

1. min. Zaczęli!

Przed meczem:

Kaiserslautern broni się przed spadkiem do II Bundesligi. W ostatniej kolejce przegrali 2:1 z wiceliderem tabeli Borussią M'gladbach. Mainz zremisowało z Hoffenhaim 1:1 i zajmuje miejsce 13.