Niepoważni, stronniczy, niewykształceni redaktorzy od siedmiu boleści nie potrafiący nawet przeczytać zestawienia do porządku.. Błaszczykowski gra na pomocy, lewym obrońcą jest Kevin Grosskreuz ! :)

• rupertaut

Oceniono 31 razy 7

Wi�cej o wydarzeniu

Goal.com ocenia piłkarzy Borussii. Goetze najlepszy, Polacy na czwórkę

Serwis goal.com ocenił występ piłkarzy w środowym meczu Pucharu Niemiec, w którym Borussia Dortmund pokonała Hannover 5:1. Na najwyższą notę zasłużył strzelec trzech bramek Mario Goetze. Występy Łukasza Piszczka, Kuby Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego wycenione zostały na cztery w pięciogwiazdkowej skali.

• KONIEC MECZU

90. min. + 1

Koniec spotkania! Borussia gromi Hannover 5:1 po trzech golach Goetzego oraz trafieniach Błaszczykowskiego i Lewandowskiego!

Wreszcie Lewy dopiął swego! Po dośrodkowaniu jednego z kolegów najpierw trafił w poprzeczkę, ale po chwili skutecznie dobił piłkę do bramki!

• 89. min.

Lewandowski marnuje dobrą okazję do podwyższenia wyniku. Strzał prosto w Zielera!

• 87. min.

Z boiska schodzą strzelcy bramek: Goetze i Błaszczykowski. W ich miejsce odpowiednio: Bittencourt i Perisić.

• GOOOOOOL

85. min.

Hat-trick Goetzego, gol po asyście Lewandowskiego! Polak przyjął piłkę pod naporem obrońcy, choć pomagał sobie przy tym ręką. Odwrócił się w kierunku bramki, zamieszał dwoma obrońcami i dośrodkował wprost na nogę młodszego kolegi. 20-latek huknął z woleja, nie dał szans Zielerowi!

• GOOOOOOL

79. min.

Gol dla Hannoveru! Znakomita akcja Husztiego, który notuje swoją dziesiątą asystę w tym sezonie. Dobre dośrodkowanie do Dioufa, który nie miał problemów z pokonaniem Weidenfellera!

• 77. min.

Potężna bomba Piszczka zza pola karnego. Piłka przelatuje nad poprzeczką bramki Zielera

• 72. min.

Bo bardzo żywiołowym początku drugiej połowy, tempo spotkania siadło. Borussia zadowolona z wysokiego prowadzenia, a Hannover wciąż bez pomysłu na sforsowanie linii obrony gospodarzy

• 69. min.

A takim oto sprytnym strzałem Goetze zdobył trzeciego gola:

• 67. min.

Na boisku pojawił się Artur Sobiech. Polak zmienił Ya Konana.

• 65. min.

Tym razem piłka wpada do bramki Weidenfellera, ale Agui był wcześniej na spalonym. Wynik wciąż bez zmian.

• 63. min.

A tak Kuba Błaszczykowski cieszył się ze strzelonego gola

• 60. min.

Piłka trafia do siatki Hannoveru, ale sędzia słusznie dopatrzył się spalonego Lewandowskiego.

• 57. min.

Blisko kolejnego gola dla Dortmundu. Dobre dośrodkowanie w pole karne, do piłki najlepiej wyskoczył Subotić, ale jego strzał głową minął bramkę Zielera.

• 52. min.

Fantastyczna akcja Lewandowskiego! Polak świetnie obrócił się w kierunku bramki, strzelił ile sił w nogach, ale Zieler popisał się kapitalną interwencją.

• 50. min.

Pierwsza okazja Hannoveru w tym meczu! Dobre podanie do Schlaudraffa, ten stanął oko w oko z Weidelfellerem, ale przegrał pojedynek indywidualny!

• 48. min.

Kolejna przebojowa akcja Błaszczykowskiego. Polak dostał piłkę na prawym skrzydle, podholował ją kilka metrów i strzelił zza pola karnego. Zabrakło precyzji.

Sędzia rozpoczął drugą połowę

• 45. min.

Piłkarze Borussii już od kilku minut na boisku. Gracze Hannoveru wciąż w szatni...

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy meczu. Jednostronny mecz w Dortmundzie, Borussia miażdży Hannover 3:0