Jakich DWOJE(!!!)? Dwoje mówi się o osobach różnej płci! Facetów jest DWÓCH! A może któryś to kobita!

Nie jestem jakimś internetowym krytykantem ale błagam redaktorzyno zajmij się czym innym to najwyraźniej nie Twoja dziedzina.
    Piszesz o dwóch facetach, a więc DWÓCH POLAKÓW a nie DWOJE !!!

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Borussia przegrała z Wolfsburgiem, gol Błaszczykowskiego

Po fatalnych błędach arbitra grająca przez większą część meczu w dziesiątkę Borussia Dortmund przegrała na własnym stadionie z Wolfsburgiem 2:3 i do prowadzącego w tabeli Bayernu Monachium traci już 14 punktów. Drugą bramkę dla mistrzów Niemiec strzelił z rzutu karnego Jakub Błaszczykowski.

Bundesliga. Piszczek i Błaszczykowski jednak w składzie

W sobotę o 15:30 Bourssia Dortmund podejmie VfL Wolfsburg w meczu 16. kolejki Bundesligi. Występ dwóch z trzech Polaków w pierwszej 11 mistrza Niemiec stał pod znakiem zapytania. Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek narzekali na przeziębienie i nie brali udziału w ostatnich treningach. Reprezentanci Polski zdołali się jednak wykurować przed meczem i zagrają od pierwszych minut. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na Sport.pl od godziny 15:30.

• PILNE

90. min. + 3

Koniec meczu! Borussia przegrywa z Wolfsburgiem 2:3 i do Bayernu, który dziś wygrał z Augsburgiem traci już 14 punktów. Dla nas pocieszeniem jest bramka Błaszczykowskiego z rzutu karnego.

• 90. min. + 2

Dost znowu sam na sam z Weidenfellerem! Tym razem górą bramkarz Borussii.

• 90. min. + 1

Kapitalny strzał Reusa z rzutu wolnego i jeszcze lepsza interwencja bramkarza gości. Za chwilę uderzenie Piszczka zostało zablokowane.

Trzy minuty dolicza arbiter. Rzut wolny dla Borussii z lewej strony pola karnego.

• 89. min.

Borussia nie jest w stanie stworzyć sobie sytuacji bramkowej...

• 84. min.

Lewandowski znowu leży w polu karnym, ale tym razem sędzia nie wskazał na 11. metr.

• 83. min.

Goetze za szybko wznowił akcję, za co obejrzał żółtą kartkę. A czas leci...

• 73. min.

Dost dostał kapitalne prostopadłe podanie ze środka pola i wyszedł sam na sam z Weidenfellerem. Holender nie miał problemów z wykorzystaniem tej sytuacji - to jego siódma bramka w tym sezonie. Borussia znowu przegrywa.

• 73. min.

Wolfsburg prowadzi 3:2!

• 71. min.

Reus po rzucie wolnym prawie zmieścił piłkę za kołnierzem bramkarza Wolsfburga. Minimalnie niecelny strzał.

• 69. min.

Ładna akcja dwójkowa Reus - Goetze, piłka trafiła przed pole karne do Perisica, ale jego strzał z woleja wylądował w trybunach.

• 65. min.

Kolejna ładna akcja Lewandowskiego w środku pola. Polak został sfaulowany od tyłu, Josue ukarany żółtą kartką.

• 63. min.

Trzeba przyznać, że rzut karny podyktowany za faul na Lewandowskim też był wątpliwy. Polski napastnik został lekko potrącony w polu karnym i upadł, ale czy za takie przewinienia wskazuje się na 11. metr? Być może sędzia po obejrzeniu w szatni powtórek z pierwszej połowy postanowił się zrehabilitować i oddać Borussii, to co jej zabrał w 36. minucie...

• PILNE

61. min.

Błaszczykowski pewnie wykorzystuje rzut karny! 2:2!

• 58. min.

Lewandowski faulowany w polu karnym. Jedenastka dla Borussii!

• 58. min.

Ładna akcja Lewandowskiego w środku pola, oddanie piłki do Goetzego, ten jednak nie trafił w światło bramki.

• 54. min.

Strzał Reusa trafia w szczelnie ustawiony mur, kolejne dośrodkowania dortmundczyków nie docierają do partnerów. Na razie Borussia nie ma łatwo.

• 53. min.

Lewandowski faulowany na 17. metrze. Będzie szansa na strzał z rzutu wolnego.

• 52. min.

Lewandowski znowu aktywny w polu karnym, piłka trafiła jednak do Reusa, który w ekwilibrystyczny sposób próbował pokonać Benaglio. Ten nie miał problemów z tym strzałem.

• 50. min.

Gospodarze atakują (przed chwilą Lewandowski stracił piłkę przed polem karnym), a Wolfsburg ma prostą taktykę - czeka na kontry i liczy, że Borussia za bardzo się otworzy.