Czy Borussia włączy się jeszcze do walki o mistrzostwo?
Nie
Komentarze (11)
  • thedymero

Oceniono 73 razy 41

Wydaję mi się, że po przyjściu Reusa gra się pogorszyła. Teraz Goetze i Reus - dwie gwiazdeczki grają pod siebie, a jak już muszą do dograją do Roberta i to niecelnie. Lewy po sezonie niech ucieka do Premier League. Serio mówię, bo tu jest już najlepszym zawodnikiem, bardziej si,ę nie rozwinie. Gdy był Kagawa to BVB grało świetną piłkę. A teraz jakiś Schieber, Leitner, Grosskreutz, do tego samolubny Reus. Nic nie ugrają w tym roku.

Bundesliga. Kiepskie noty Lewandowskiego za mecz ze Stuttgartem

Borussia Dortmund bezbramkowo zremisowała z VfB Stuttgart w meczu 10. kolejki niemieckiej ekstraklasy. Słaby występ zaliczył Robert Lewandowski, który otrzymał niskie noty w niemieckich mediach. Niewiele lepiej zdaniem dziennikarzy spisał się Łukasz Piszczek

• 90. min. + 2

Koniec meczu. Borussia remisuje bezbramkowo z VfB Stuttgart, mimo kilku dobrych okazji z obu stron.

Żółta kartka dla Gentnera za faul taktyczny.

Rodriguez zmienia Ibisevicia.

Ibisević faulował łokciem Schmelzera, był to faul na żółta kartkę, ale sędzia zlitował się nad Bośniakiem, który już jeden żółty kartonik ma na koncie.

• 89. min.

Subotić nieoczekiwanie wycofuje piłkę z rzutu rożnego, dośrodkowanie w pole karne od Leitnera, ale nikt z BVB nie dociera do tej piłki.

• 87. min.

Lewandowski w poprzeczkę!

• 79. min.

Po rzucie rożnym dla Borussii Boka wybija piłkę tuż sprzed linii bramkowej.

• 79. min.

PIszczek goniony przez Bokę, nie udaje mu się jednak nawet wywalczyć rzutu rożnego.

• 79. min.

Subotić zgrywa głową piłkę od Schmelzera, ale prosto w ręce bramkarza gości.

• 78. min.

Okazja dla Stuttgartu, Ibisević dokłądnie podawał w pole karne, ale Piszczek "zatroszczył" się o Traore. Będzie rzut rożny dla VfB.

• 73. min.

Kiks Tasciego w polu karnym, Schieber nie potrafi jednak tego wykorzystać.

• 73. min.

Perisić za Reusa.

• 70. min.

Goetze na spalonym.

• 70. min.

Rzut wolny - nieudane dośrodkowanie Reusa odbija się od muru.

• 68. min.

Ibisević faulował Suboticia.

• 68. min.

Reus w pole karne, tam Schieber znajduje Leitnera, ale interweniują obrońcy Stuttgartu.

• 66. min.

Goetze z dystansu - niewiele brakowało.

• 66. min.

Hummels skakał najwyżej, ale piłka ląduje w rękach Ulreicha.

• 65. min.

Piszczek wypuszcza długą piłkę, nie dochodzi do niej nikt z Borussii, ale będzie rzut rożny.

• 63. min.

Goetze ograł Traore, ale Sakaia już nie zdołał. Piłka trafia jeszcze do Schmelzera, ale potem już VfB ją przejmuje i rozpoczyna swoją akcję przerwaną dobrą interwencją Piszczka.