Liczba oddanych głosów: 272

Komentarze (6)
  • vasvar

Oceniono 16 razy 10

Lewandowski zagra :) ! Zredukowali mu karę na 2 mecze, więc w dzisiejszym meczu zagra !!

• dani4

Oceniono 10 razy 6

Borussia skupić powinna się na utrzymaniu w trójce, to daje awans do L.Mistrzów bez kwalifikacji na następny sezon. Więc ten mecz zwłaszcza u siebie powinna zagrać mocno skoncentrowanie dla dobrego przetarcia przed wtorkowym meczem z Szachtarem. Stawiam na BVB w tych dwóch spotkaniach.Ten tydzień stanie się odpowiedzią czy powalczą nie tylko o awans do ćwiartki L.M.,ale czy ma równie twardy charakter ?bo po przegranej z Bayernem w pucharze (z winy Schmelzera) trochę mogli się zdekoncentrować, choć widziałem ich w drugiej połowie jak próbują "ugryźć" rywala,który jest na fali wznoszącej(Bayern M. to przy Man.Utd dla mnie główni pretendenci do wygrania L.M.,a BVB stawiam w półfinale tej L.M.POD WARUNKIEM ,że nie trafi na te kluby w ćwiartce,choć kto wie może poradzili by sobie z nimi). Tak więc stawiam na BVB ,że awansują do ćwiećfinału L.MISTRZÓW jak i dziś pokonają dla poprawy nastroju i pokazania siły,której nie brak im.

• piromek8

Oceniono 2 razy 0

Mam pytanie. Czemu gra dzisiaj Scheiber jeśli dostał czerwoną kartkę w zeszłym meczu w bundeslidze?

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Czy Lewandowski ustrzeli koronę

Wrócił po dyskwalifikacji za czerwoną kartkę, został bohaterem meczu z Hannoverem i współliderem klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy Bundesligi. Teraz gra toczy się o miliony euro od przyszłego pracodawcy - dla niego i dla Borussii

• KONIEC

Sędzia gwiżdże po raz ostatni. Borussia pokonuje Hannover 3:1.

• 90. min. + 1

To już doliczony czas gry, ale Borussia wciąż atakuje. Lewandowski zatrzymany jednak przez obrońcę rywala.

• 87. min.

Lewandowski bardzo się stara żeby nie ustrzelić dzis hat-tricka. Tym razem przechadzał się z piłką wzdłuż pola karnego Hannoveru, ale nie zdecydował się na strzał. Piłka trafiła do Bendera, jego uderzenie pewnie jednak wyłapuje Zieler.

• 85. min.

Lewandowski powalony przez Schultza. Znów okazja dla Borussii z rzutu wolnego. Sahin jednak nie trafia w bramkę.

• 78. min.

Kolejna szansa na hat-tricka zmarnowana. Lewandowski radzi sobie z obrońcą, ale strzał wysoko nad bramką.

• 76. min.

Za Błaszczykowskiego wchodzi Sven Bender.

• GOOOOOOL

72. min.

Gol dla Borussii! Schieber zgrywa piłkę do Błaszczykowskiego, ten wpada w pole karne i mija dwóch obrońców, wypuszcza piłkę i wtedy w sytuację znów wmieszał się Schieber, który mocnym strzałem pokonuje Zielera.

• 68. min.

Goetze dynamicznie wbiega w pole karne, podcina piłkę nad Zielerem, ale tuż przed bramką wybija ją Djourou.

• 66. min.

Lewandowski wziął się nawet za wykonanie rzutu wolnego. Strzelał z 18 m, ale piłka przelatuje nad bramką.

• 64. min.

Za Reusa wchodzi w Goetze.

• 60. min.

Lewandowski mógł strzelić trzeciego gola! Dostał piłkę z głębi pola, próbował lobować Zielera, ale ten zdołał sięgnąć piłkę dłońmi.

• 57. min.

Pocognoli to chyba najlepszy dziś zawodnik Hannoveru, tym razem w ostatniej chwili powstrzymał Schiebera.

• 56. min.

Kehl do Reusa, ten ostro dośrodkowuje, ale Zieler wybija piłkę. Przy okazji bramkarz Hannoveru taranuje Lewandowskiego.

• 53. min.

Lewandowski dostaje piłkę w polu karnym, ładnie przerzuca piłkę nad obrońcą, ale jego strzał jest niecelny.

• 50. min.

Pocognoli przedziera się lewą stroną. Wydawało się, że będzie w stanie dośrodkować, ale zostaje powstrzymany przez obrońców Borussii.

• 47. min.

Gundogan zaczyna drugą połowę od mocnego uderzenia. Mocnego i niecelnego.

Zaczynamy drugą połowę

• PRZERWA

Robert Lewandowski uczcił powrót do Bundesligi dwiema bramkami. W tym sezonie ma na koncie już 16 trafień i jest w tej chwili samodzielnym liderem strzelców. Wydawało się, że Borussia w pełni kontroluje mecz i spokojnie wygra, ale w 40. minucie Hannover strzelił kontaktowego gola. Piłkę przed pustą bramką sprzątnął Sobiechowi Abdellaoue.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Po strzeleniu gola Hannover ruszył do ataku, ale konkretnej sytuacji nie zdołał przed przerwą stworzyć.

• GOOOOOOL

40. min.

W tym meczu będą jeszcze emocje! Hannover strzela po błędzie Santany! Obrońca BVB tak wybijał piłkę głową, że omal nie przelobował Weidenfellera. Piłka odbija się od poprzeczki, ruszają do niej Abdellaoue i Sobiech. Pierwszy dopada do niej reprezentant Norwegii i strzela do pustej bramki.

"> Najnowsze wieści o stanie zdrowia Krychowiaka i Rybusa. Dobra i zła wiadomość

• Wschodząca gwiazda KSW odpowiada na oskarżenia rywala o doping. "Proponuję układ"