Ilu redaktorów sport.pl popełniło samobójstwo? I czy ocalałym przydzielono odpowiednią opiekę?

bez Polaków
    najważniejsza informacja dnia -.-

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Lewandowski odmienił losy spotkania

- Po wejściu potrzebował 12 sekund, żeby zagrać fantastyczną piłkę. Dzięki temu podaniu Borussia wyrównała z Augsburgiem. W doliczonym czasie gry strzelił obowiązkową bramkę - piszą niemieckie media o Robercie Lewandowskim. Jego Borussia wygrała 4:2, a Polak, który wszedł w drugiej połowie z ławki rezerwowych, zdobył swoją 21. bramkę w sezonie.

Bundesliga. Furtok: Lewandowski może dogonić Gerda Muellera

- Świetnie, że Robert znów pobił mój rekord - mówi Jan Furtok, który w sezonie 1990/91 strzelił 20 goli w Bundeslidze. W sobotę Borussia Dortmund wygrała z Augsburgiem 4:2, a Lewandowski zdobył swoją 21. bramkę w bieżących rozgrywkach. Napastnik BVB jest na najlepszej drodze do poprawienia wyniku z poprzedniego sezonu, w którym strzelił 22 gole. - Robert jest w gazie, może strzelać w każdym meczu do końca i wyrównać rekord Gerda Muellera - twierdzi Furtok.

Bundesliga. Gol Lewandowskiego, Borussia wygrała z Augsburgiem

Borussia Dortmund wygrała z Augsburgiem 4:2, a gola ustalającego wynik meczu strzelił w doliczonym czasie gry Robert Lewandowski. Mimo to mistrzowie Niemiec nie obronią już tytułu, gdyż w równolegle rozgrywanym meczu Bayern Monachium pokonał we Frankfurcie Eintracht 1:0.

Bundesliga. Borussia daje Lewandowskiemu czas do maja

Robert Lewandowski ma czas do maja na decyzję, czy zostaje w Borussii Dortmund - informuje niemiecki dziennik ?Ruhr Nachrichten?. Według gazety taką informację polskiemu napastnikowi i jego menedżerowi Cezaremu Kucharskiemu przekazał prezes klubu Hans-Joachim Watzke

• KONIEC MECZU

90. min. + 1

Ogromne zamieszanie pod bramką gości, Goetze przebija się przez gąszcz obrońców, aż w końcu piłka odbita od nóg któregoś z nich trafia do Lewandowskiego, który z najbliższej odległości wbija piłkę do bramki. Chwile później sędzia zakończył to spotkanie

• GOOOOOOL

Lewandowski dobija Augsburg!!! 4:2!!!!

• 88. min.

Nerwowe końcowe minuty na Signal Iduna Park - Augsburg próbuje odrobić stratę, ale po chwili z kontrą wychodzi Borussia, ale Goetze wpadając w pole karne strzela obok słupka

• 76. min.

Żółta kartka dla Klavana, który fauluje od tyłu uciekającego w kierunku bramki Sahina

• PILNE

71. min.

Lewandowski strzela bramkę, ale sędzia jej nie uznaje decydując, że był spalony!! Powtórka wykazuje jednak, że Polak w momencie wrzutki z rzutu wolnego z prawego skrzydła był na równi z obrońcą rywali...

• 63. min.

Wrzutka z wolnego z lewego skrzydła w wykonaniu Goetzego, pod samą bramką głową piłkę muska Subotić i pokonuje bramkarza rywali...

• GOOOOOOL

63. min.

Borussia na prowadzeniu!!! Subotic!!!

• 55. min.

Co za szczęście Borussii!!! Schmelzer traci piłkę na rzecz Moravka, który pędzi przez połowę boiska, mija Langeraka w polu karnym i strzela z bardzo ostrego kąta. Tam jednak czekał już jeden z obrońców, który w ostatniej chwili wybił piłkę z pustej bramki

• 52. min.

Chwilę po podwójnej zmianie, błyskawiczna akcja gospodarzy prawy skrzydłem, Hofmann ucieka obrońcom, centruje do Schiebera, a ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOL

52. min.

Gol dla Borussii!! Schieber po raz drugi!!

• PILNE

52. min.

Podwójna zmiana w Borussii - za Bittencourta i Leitnera wchodzą Lewandowski i Goetze!!!

• 47. min.

Żółta kartka dla Schiebera za faul na rywalu

Rozpoczęła się druga część spotkania, w drużynie gości jedna zmiana - za Moldersa wchodzi Moravek

• 45. min.

Piłka do Vernera na lewo skrzydło, ten uderza z ostrego kąta, Langerak odbija przed siebie, a pewną dobitką popisuje się Vogt. Chwilę później sędzia kończy pierwszą połowę

• GOOOOOOL

45. min.

Augsburg na prowadzeniu!!!

• 43. min.

Rzut rożny z lewej strony boiska, piłka w pole karne, tam głową wybija Schieber, ale tak niefortunnie, że piłka trafia prosto do Baiera, który stoi kilkadziesiąt metrów od bramki. Uderza potężnie tuż przy słupku, Langerak bez szans

• GOOOOOOL

43. min.

Gol dla Augsburga!!

• 30. min.

Po bramce dla BVB tempo gry nieco spadło. Gra toczy się w środku pola.

• 22. min.

Borussia spokojnie kontroluje grę.

• 22. min.

Młody Niemiec dostał świetnie podanie ze środka pola od Sahina i mocnym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza gości. Kubica jest już gotowy do startu.