Czy Bayern Monachium wygra Ligę Mistrzów?

11 bramek hmm, to tylko o 3 mniej niż w całej przedostatniej kolejce "ekstraklasy"...

Oceniono 90 razy 22

walnijcie dziesiątaka pliz !

• marcepun

Oceniono 16 razy 4

Monachijczycy znokautowali natomiast drużynę z Hamburga. 9 strzelonych goli przy dwóch straconych to osiągnięcie godne najlepszych. Oby tylko zachowali coś na wtorkowe spotkanie z Juve, które zapowiada się iście fantastycznie.

kopniety.blox.pl

• KONIEC MECZU

Najwyższe w historii ligowe zwycięstwo Bayern Monachium osiągnął w 1971 roku, kiedy pokonał 11:1 Borussię Dortmund. Dziś rekordu strzeleckiego pobić się nie udało, ale umówmy się - wynik 9:2 robi niesamowite wrażenie. Bohaterem spotkania został Pizarro, który strzelił cztery gole i zaliczył dwie asysty. Kibice muszą żałować, że Borussia wygrała dziś 2:1 ze Stuttgartem. Gdyby straciła punkty, Bayern by dziś świętował w ten bramkostrzelny sposób mistrzostwo.

Koniec niesamowitego meczu!

• 86. min.

OPIS BRAMKI: HSV walczy o remis! He he he. Ale mimo, że goście są kompletnie rozbici cieszą się z drugiej bramki, którą zdobył Westermann głową.

• GOOOOOOL

86. min.

Gol dla HSV! 9:2

• 77. min.

A największy bohater dzisiejszego spotkania wygląda tak:

• 77. min.

OPIS BRAMEK: HSV strzela honorowego gola. Głową piłkę do siatki kieruje Bruma. Ale odpowiedź Bayernu natychmiastowa - Ribery biegnie skrzydłem, zbiega do srodka i uderza nie do obrony.

• GOOOOOOL

77. min.

Gol dla Bayernu! 9:1!

• GOOOOOOL

76. min.

Gol dla HSV! 8:1!

• 68. min.

OPIS BRAMKI: Znów gol dla Bayernu i znowu Pizarro! Ten gość strzelił w tym meczu już cztery gole i zaliczył dwie asysty! Tym razem z bliska wpakował piłkę do bramki po świetnej akcji wprowadzonych niedawno na boisko Riberry'ego i Muellera. Ten ostatni zalicza asystę.

• GOOOOOOL

68. min.

Gol dla Bayernu! 8:0!

• 60. min.

Tak dziś się bawią gracze Bayernu!

• 54. min.

OPIS BRAMEK: Co za mecz w Monachium! Nie zdążyliśmy opisać szóstej bramki a padła siódma! Bohaterami obu Pizarro i Robben. Najpierw ten pierwszy podawał, a Pizarro strzelił gola piętką, a przy siódmym golu podawał Pizarro, a Robben pokonał bramkarza "podcinką". Siedem goli! A to właściwie dopiero połowa meczu!

• GOOOOOOL

54. min.

Gol dla Bayernu! 7:0!

• GOOOOOOL

53. min.

Gol dla Bayernu! 6:0!

HSV walczy o honorowego gola. Heung-Min Son strzela jednak w środek bramki.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Tymczasem polecamy relację z meczu Barcelony, którą śledzić można tutaj.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Bayern urządza sobie dzisiaj wielkie strzelanie. Do przerwy 5:0!

• 45. min.

OPIS BRAMKI: Shaqiri strzela w słupek, do piłki dobiega Pizarro i zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu.