4 0
Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

• Koniec spotkania! Bayern zdemolował HSV Hamburg pewnie wygrywając 4-0. Dominacja Monachijczyków ani przez chwilę nie podlegała dyskusji. HSV jutro w meczu o 3. miejsce zagra z Borussią Dortmund. W finale Bayern zmierzy się z Borussią Monchengladbach.

• 52. min.

4-0! Krótko rozegrany rzut rożny, Philipp Lahm dośrodkowuje wprost na głowę Thomasa Mullera i HSV jest deklasowane. W poprzednim sezonie zespół z Hamburga przegrał z Bayernem w Monachium aż 2-9.

• 49. min.

Osiem zmian w Hamburgu, na boisko wchodzi m.in. Artjom Rudniew, były piłkarz Lecha Poznań. W Bayernie przeprowadzono "zaledwie" cztery zmiany.

• 44. min.

Kroos i mamy 3-0! Akcja zaczęła się od kapitalnego wyjścia Bayernu spod pressingu HSV. Pomocnik Bayernu bardzo mocno uderzył ze skraju pola karnego - na tyle mocno, by piłka przełamała nogę Drobny'ego.

• 41. min.

Mandzukić trafia na 2-0! Przepiękna akcja Bayernu. Podanie za obronę HSV znalazło Shaqiriego, który bez przyjęcia wystawił piłkę Mandzukiciowi, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować ją do bramki.

• 39. min.

HSV wydaje się nieco groźniejsze, choć dośrodkowanie Milana Badelj nie znalazło adresata.

• 37. min.

Druga połowa rozgrywana jest w dosyć powolnym tempie. Po błędzie obrony Bayernu Beister uderzył na bramkę strzeżoną przez Starke, lecz znacznie chybił.

• 31. min.

Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

• 30. min.

Przerwa. Bayern dominuje i jednobramkowe prowadzenie jest najniższym wymiarem kary. Efektyownie gra m.in. Thiago Alcantara, który stworzył swoim kolegom dwie bardzo dobre okazje. Mimo wszystko w grze Monachijczyków jest jeszcze wiele do poprawienia - Guardiola ma czas do 9 sierpnia, gdy w pierwszym meczu Bundesligi Bawarczycy podejmą Borussię Monchengladbach. Te zespoły prawdopodobnie zmierzą się w finale Telekom Cup.

• 29. min.

Kroos dośrodkowuje z rzutu wolnego, Pizarro zgrywa piłkę do środka, lecz sędzia słusznie odgwizdał spalony.

• 28. min.

Obecności tiki-taki w Bayernie jak na razie nie stwierdzono.

• 26. min.

Thiago Alcantara prostopadłym podaniem stworzył Pizarro na sytuację sam na sam, lecz Peruwiańczykowi nie udała się próba przerzucenia piłki nad bramkarzem.

• 22. min.

Pierwsza interwencja Starke nadeszła po sprytnym dośrodkowaniu Zouy, lecz bramkarz Bayernu interweniował nogami.

• 16. min.

Bramkarz Bayernu, Tom Starke, jest jak na razie bezrobotny. Hamburg nie zmusił go do żadnej interwencji.

• 16. min.

Bayern gra ustawieniem 4-1-4-1, choć nie jest powiedziane, iż tą formacją Monachijczycy zaczną pierwsze mecze ligowe. Guardiola sparingi wykorzystuje ku eksperymentom.

• 11. min.

Jerome Boateng trafia na 1-0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Claudio Pizarro dwukrotnie uderzał z najbliższej odległości, lecz piłkę kapitalnie odbijał Drobny. Przy dobitce Boatenga nie miał jednak nic do powiedzenia.

• 11. min.

Claudio Pizarro strzela głową, lecz piłka wylądowała na poprzeczce.

• 9. min.

Thiago Alcantara efektownie minął swojego rywala i dośrodkował na krótki słupek, lecz obrońca HSV oddalił zagrożenie od własnej bramki. Bayern dominuje jak na razie.