(4)

Liczba oddanych głosów: 24

• KONIEC MECZU

KONIEC

Bayern pokonał Werder Brema aż 5:0. Po dwie bramki zdobyli Thomas Mueller i Thiago Alcantara, a jedną dorzucił Robert Lewandowski. Polak zameldował się na murawie na ostatni kwadrans spotkania. Najjaśniejszym punktem w ekipie Guardioli był jednak Kingsley Coman. Francuz zanotował aż trzy asysty.

• 90. min. + 2

Arbiter nie chce się już pastwić nad Werderem i zakończył spotkanie!

• 89. min.

GOOOL! Bayern nie ma litości dla przeciwników! Kolejna świetna solowa akcja na skrzydle Comana! Francuz dograł idealną piłkę do Thiago, który zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu! A Coman? Zanotował trzecią asystę!

• 83. min.

Bundesliga: 25 mecze/24 gole. KLASA!

• GOOOOOOL

82. min.

GOOOOL! Robert Lewandowski!!!! Snajper Bayernu wykorzystał fatalny błąd obrońcy Werderu i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem w długi róg pokonał Wiedwalda.

• 82. min.

Alaba trafił w mur!

• 82. min.

Ribery został sfaulowany przed polem karnym. Dobra okazja dla Bayernu na podwyższenie prowadzenia. Tomek Hajto apeluje" Dajcie Robertowi strzelać!"

• 78. min.

Melvyn Lorenzen próbował okiwać na prawym skrzydle Lahma, ale nie z Lahmem takie numery... Kapitan Bayernu bez problemów odebrał piłkę młodemu zawodnikowi gości.

• 75. min.

Coman zaczął dryblować przy linii końcowej, ale nie otrzymał oczekiwanego wsparcia i musiał wycofać piłkę do Alaby.

• 72. min.

Schodzi Mueller, autor dwóch bramek. A na murawie zameldował się Robert Lewandowski!

• 67. min.

Ładna dwójkowa akcja Alaby i Comana, ale obrońcy Werderu zdołali się w niej połapać i oddalili zagrożenie.

• GOOOOOOL

65. min.

GOOOL! Bayern powiększa przewagę! Thiago idealnie dośrodkował z rzutu rożnego do Ribery`ego. Francuz oddał świetny strzał z woleja, ale gokiper zdołał go obronić. Przy dobitce Muellera był już jednak bezradny.. To już drugi gol Niemca w tym spotkaniu.

• 59. min.

Gracze Bayernu wyglądają tak, jakby zaczęli się już oszczędzać przed spotkaniem Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn. Czy Werder wykorzysta chwile nie uwagi? Wpierw muszą odebrać piłkę, a nie zanosi się na to.

• 55. min.

Rode zameldował się na murawie i od razu chciał zaznaczyć swoją obecność. Pomocnik zdecydował się na strzał z dystansu! Pomylił się zaledwie o kilkanaście centymetrów.

• 53. min.

Zszedł Gotze, wszedł Rode. To nie był najlepszy mecz w wykonaniu Niemca...

• 50. min.

Pierwsza okazja Werderu, ale piłka dośrodkowana w pole karne Bayernu została pewnie wyłapana przez Neuera.

Ruszyła druga połowa.

• PRZERWA

Bayern prowadzi po dwóch solowych akcjach Comana, które skutecznie wykończyli: Thiago i Mueller. Bawarczycy zdecydowanie przeważają, ale ich gra nie zachwyca. Piłka częściej jest podawana wszerz, a nie do przodu. Robert Lewandowski powinien pojawić się na boisku w drugiej połowie.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 44. min.

Xabi Alonso zagrał fantastyczną dłuuugą piłkę do Ribery`ego, ale Francuz zmarnował dogodną okazję do zdobycia bramki.