Liczba oddanych głosów: 9

• 90. min. + 5

KONIEC! Bayern Monachium znowu zawiódł. Podsumowanie spotkania poniżej, dziękujemy za śledzenie spotkania.

Bayern Monachium znowu zawiódł. Robert Lewandowski nieskuteczny

Bayern Monachium znowu zawiódł. Tym razem zremisował 1:1 z Freiburgiem, ale nawet gdyby "dowiózł" zwycięstwo do końca, to i tak byłby krytykowany za swoją grę. Robert Lewandowski nie wykorzystał kilku sytuacji.

Rafinha uderzał, Lewandowski próbował przechwycić piłkę, ale ta sztuka nie udała się Polakowi. Chyba koniec marzeń Bayernu o trzech punktach.

• 90. min. + 3

Bayern zamyka Freiburg na własnej połowie, ale teraz Boateng zagrał beznadziejną piłkę. Gospodarze stracili piłkę. Nieco ponad minuta do końca meczu.

Sędzia doliczył pięć minut.

• 89. min.

Znakomite dośrodkowanie Guntera z lewej strony i Hoeler znakomicie wykończył akcję! Jego krycie zgubił Suele. Bayern w szoku!

• 89. min.

GOL DLA FREIBURGA!

• 88. min.

Nawet jeśli Bayern dowiezie zwycięstwo, to jego kibice i tak nie będą zadowoleni z tego spotkania. A już za tydzień mecz o pozycję lidera z Borussią Dortmund - która prowadzi w końcówce spotkania z Wolfsburgiem 1:0 po trafieniu Marco Reusa.

• 86. min.

Kolejna okazja Freiburga i znowu piłkarz gości pogubił się w polu karnym.

• 85. min.

Renato Sanches wycofał piłkę do Ribery'ego, a ten strzelił nad bramką.

• 84. min.

Ależ okazję miał Freiburg! Trzech piłkarzy pędziło z kontrą ale jedno fatalne podanie zniweczyło całą akcję...

• 83. min.

Gnabry schodzi z boiska, za niego wchodzi Goretzka.

• 80. min.

Bayern sunął z atakiem nie zwracając uwagi na Boatenga i strzelił gola! Szybki atak i indywidualny rajd Gnabry'ego zakończył się golem!

• 80. min.

GOL DLA BAYERNU!

• 80. min.

Boateng walczył z Kleindienstem we własnym polu karnym i leży na murawie. Bayern mimo to sunie z atakiem.

• 77. min.

Fatalne uderzenie Gnabry'ego z linii pola karnego. Można było usłyszeć trochę gwizdów z trybun.

• 73. min.

Lewandowski trafił w poprzeczkę, ale faulował rywala tuż przed strzałem - odepchnął rywala.

• 72. min.

Bayern obecnie w niczym nie przypomina drużyny, która jest jednym z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów.