Hertha Berlin
(6)

Liczba oddanych głosów: 30

• 91. min.

Zwycięska passa Bayernu zakończyła się więc na 14 wygranych meczach z rzędu. Dziś podopieczni Juppa Henckesa tylko remisują z Herthą. Ale ich pierwsza pozycja w ligowej tabeli i tak jest zupełnie niezagrożona

• 91. min.

Koniec meczu! Ależ niespodzianka! Bayern tylko remisuje z Herthą i nie strzela żadnej bramki na swoim stadionie

• 91. min.

Świetny strzał Robbena, ale jeszcze lepsza interwencja Jarsteina! Bramkarz Herthy z trudem broni strzał Holendra i ratuje swój zespół przed porażką

Javi Martinez faulowany przed polem karnym Herthy. Będzie szansa na strzał dla Bayernu!

• 87. min.

Robert Lewandowski leży na murawie... Polak chcąc kopnąć w piłkę uderzył w spód stopy jednego z interweniujących obrońców. Mogło zaboleć. Sędzia jednak nic nie odgwizdał, a akcja toczyła się dalej. Zakończyła się strzałem Vidala zza pola karnego i udaną interwencją Jarsteina

• 83. min.

Do końca meczu mniej niż 10 minut, a Bayern zupełnie bezbarwny. Coman chwilowo poza boiskiem, jego koledzy nie potrafią stworzyć już żadnej groźnej akcji

• 80. min.

Zmiana w szeregach Herthy. Schodzi Salomon Kalou, a wchodzi... były zawodnik warszawskiej Legii - Ondrej Duda

• 75. min.

Tak też się dzieje. Arturo Vidal wchodzi za Thiago Alcantare

• 73. min.

Gra wznowiona po krótkiej przerwie spowodowanej urazem jednego z zawodników Herthy. Szykują się kolejne zmiany

• 71. min.

Boisko opuszcza też Thomas Muller. Za niego Sandro Wagner. U rywali Esswein za Plattenhardta

• 68. min.

Pierwsza zmiana w Bayernie - niedokładny dziś Ribery schodzi, a za niego Kingsley Coman

• 66. min.

Jeśli chodzi o reakcje w polu karnym - Lewandowski jest pod tym względem znakomity. Rafinha dośrodkował, a Polak uwolnił się spod opieki obrońców, przyjął piłkę, momentalnie odwrócił i oddał strzał. Wszystko niemal perfekcyjnie, żeby tylko jeszcze trafił do siatki. A trafił w bramkarza...

• 65. min.

Szansa dla Herthy! Pekarik przełożył sobie piłkę na lewą nogę przed polem karnym Bayernu, czym całkowicie zmylił Ribery'ego, i oddał atomowy strzał. Na jego nieszczęście - mocno niecelny

• 62. min.

Dobrze przyjął, odwrócił się, przedryblował kilku obrońców i... strzelił obok bramki. Wprawdzie po rykoszecie, ale wciąż obok bramki. Nie może się odblokować dziś Lewandowski

• 59. min.

Bayern stworzył już 13 sytuacji bramkowych w tym meczu, a wciąż nie może trafić do bramki. Gra ewidentnie nie układa się podopiecznym Juppa Heynckesa. Z biegiem czasu będzie coraz bardziej nerwowo

• 56. min.

Lewandowski trafia prosto w bramkarza... Dostał znakomite podanie od Ribery'ego, okiwał jednego z obrońców i znowu nic z tego

• 52. min.

Lewandowski po raz kolejny strzela głową i po raz kolejny nie trafia w bramkę. Dośrodkowywał Rafinha

• 50. min.

Alaba z Lewandowskim ustawili się do rzutu wolnego, ale strzał oddał Austriak. Jarstein broni z największym trudem