(2)

Liczba oddanych głosów: 55

Wi�cej o wydarzeniu

Bundesliga. Zagraniczne media o wyczynie Polaka: Lewandowski stworzył arcydzieło

Tuż po niezwykłym wyczynie Roberta Lewandowskiego, który w meczu z Augsburgiem (6:0) miał udział przy pięciu bramkach Bayernu Monachium, niemieckie media doceniają kolejne osiągnięcie Polaka. Najbardziej wylewny jest Suddeutsche Zeitung, który pisze o tym, że Lewandowski stworzył arcydzieło. Niemcy dodają również, że ciężko znaleźć równie eleganckiego napastnika.

Sędzia nie doliczył nawet minuty do regulaminowego czasu gry. Koniec! Bayern Monachium rozgromił Augsburg 6:0, a trzy bramki i dwie asysty zanotował Robert Lewandowski!

• 85. min.

Teigl szukał gola honorowego, ale piłka po jego mocnym strzale z ostrego kąta mija bramkę.

• 82. min.

Długa piłka z głębi pola do Muellera, Niemiec idealnie ją przyjmuje i błyskawicznym strzałem w kierunku krótkiego słupka podwyższa na 6:0.

• GOOOOOOL

81. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pogrom!!!

• 78. min.

Robert Lewandowski kompletuje hat-tricka. Kapitalny występ Polaka - trzy bramki i dwie asysty!

• GOOOOOOL

77. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 5:0!!!

• 72. min.

Bayern nie forsuje tempa, spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze.

• 67. min.

Renato Sanches za Thiago.

• 62. min.

Mueller podał z pierwszej piłki do wbiegającego na piąty metr Lewandowskiego. To, co zrobił potem Polak, to czysta poezja. Intuicyjne zagranie piętą do Thiago, który z bliska pokonuje Hitza.

• GOOOOOOL

61. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 4:0 dla Bayernu!!!

• 56. min.

Ribery zagrał prostopadle do Lewandowskiego, a ten z obrońcą na plecach uderzył płasko przy lewym słupku bramki. Hitz tylko bezradnie odprowadził piłkę wzrokiem.

• GOOOOOOL

55. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lewandowski!!!

• 52. min.

Coman wstrzelił piłkę w szesnastkę, wprost w Muellera, ale Niemiec nieczysto trafił w futbolówkę.

• 49. min.

Goście wywalczyli rzut rożny, ale nie zdołali stworzyć z tego stałego fragmentu gry zagrożenia pod bramką Ulreicha. Spokojnie piłkę wybijają obrońcy Bayernu.

• 48. min.

Rozgrzewa się przy linii bocznej Arjen Robben, więc prawdopodobnie zobaczymy niedługo Holendra na boisku.

Gramy!

• 45. min.

Przerwa! Bayern prowadzi 2-0 po golu Lewandowskiego oraz jego asyście przy trafieniu Muellera. Monachijczycy zdecydowanie dominują, Augsburg nie miał żadnych groźnych okazji. Zapraszamy za 15 minut!