(9)
Bayer Leverkusen
(0)

Liczba oddanych głosów: 9

KONIEC. Bayer miał sprawić problemy Bayernowi, ale robił to tylko przez pięć pierwszych minut. Później warunki na boisku dyktowali już tylko mistrzowie Niemiec, którzy wygrali 3:1.

• GOOOOOOL

89. min.

GOOOOOL! Bayern Monachium podwyższa prowadzenie i zapewnia sobie zwycięstwo. Świetna kontra monachijczyków: Robben zagrał w pole karne do Thiago, ten dośrodkował piłkę, a bramkarza strzałem głową pokonał James Rodriguez.

• 81. min.

Zmiany dokonuje również Bayern Monachium. Alaba wchodzi w miejsce Rafinhi.

• 72. min.

Zmiana w drużynie Bayeru Leverksuen. Bellarabi wchodzi w miejsce Vollanda.

• 68. min.

Bayer chce, ale nie może. Bayern może, ale nie chce - tak to w tej chwili, w skrócie, wygląda. Gospodarze nie dopuszczają gości do żadnej akcji, ale sami również nie forsują tempa.

• 64. min.

Próbował strzelać Lewandowski, ale znów bez powodzenia. Polak jest na boisku niewidoczny, i pomimo dużej przewagi Bayernu, rzadko dochodzi do sytuacji strzeleckich.

• 53. min.

Bayern spokojnie kontroluje tempo meczu. Bayer próbuje kontrować, ale na próbach się kończy. A właściwie kończy się na połowie boiska, bo dalej zawodnicy z Leverkusen nie są w stanie dojść.

• 49. min.

Kolejna groźna akcja gospodarzy, tym razem po świetnym zagraniu Lewandowskiego, który dograł prostopadle do Robbena, ale jego strzał został zablokowany.

• 47. min.

Groźnie pod bramką Bayeru. Gnabry uderzał głową po dośrodkowaniu Rodrigueza, ale Hradecky bez trudu obronił uderzenie.

Gramy! Bayern przy piłce.

• 45. min.

Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę. Przypomnijmy, że dzisiejsze spotkanie jest 200. meczem Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium.

• 45. min.

PRZERWA. Bayern Monachium prowadzi po pierwszej połowie hitu kolejki Bundesligi. Obydwa zespoły straciły jednak po jednym zawodniku ze względu na kontuzje.

• 42. min.

Tolisso opuszcza murawę na noszach. Szykuje się dłuższa przerwa od treningów. W jego miejsce z ławki rezerwowych wchodzi James Rodriguez.

• 39. min.

Bayern cały czas kontroluje przebieg gry, ale zdarzają mu się błędy. Teraz Tolisso musiał ratować się faulem w środku pola, po którym... upadł na murawę. Pomocnikowi właśnie udzielana jest pomoc medyczna. Powtórki pokazały, że może być to poważniejsza kontuzja, bo staw kolanowy zawodnika wygiął się w nienaturalny sposób.

• 30. min.

Bender boisko opuścił ze względu na kontuzję. Pomocnik Bayeru ma coraz poważniejsze problemy ze zdrowiem.

• 27. min.

Pierwsza zmiana w meczu. Na korektę w ustawieniu decyduje się trener Bayeru, który zdejmuje Larsa Bendera, wprowadzając za niego Juliana Brandta.