Bayern Monachium
(9)

Liczba oddanych głosów: 9

• 90. min. + 5

Bayer Leverkusen 3:1 Bayern. Monachijczycy tracą już siedem punktów do Borussii, która zremisowała z Eintrachtem.

Koniec meczu!

• 90. min. + 3

Szansa dla Bayernu, jednak po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową minimalnie niecelnie uderzył Lewandowski.

• 90. min. + 1

Pięć minut doliczonych.

• 88. min.

Linię spalonego złamał Suele. Z prawej strony podawał Brandt, a z bliska trzeciego gola strzela Alario! Nokaut!

• 88. min.

ALARIO! 3:1 DLA LEVERKUSEN!

• 87. min.

Mamy VAR... Sprawdzamy spalonego! Będzie 3:1 dla gospodarzy?!

• 82. min.

Niespełna 10 minut do końca. Bayern jednak wciąż nie potrafi zagrozić bramce Hradecky'ego.

• 79. min.

Ostatnia zmiana w Bayernie. Renato Sanches w miejsce Rafinhii.

• 77. min.

Alphonso Davies w miejsce Jamesa, czyli druga zmiana w Bayernie.

• 75. min.

Gnabry w miejsce Muellera. Oznacza to, iż opaskę kapitańską przejął Robert Lewandowski.

• 73. min.

Głową uderzał James, który domagał się rzutu karnego za rękę Weisera. VAR jednak rozwiał wątpliwości, nie ma mowy o jedenastce.

• 70. min.

Bayern nie może się odnaleźć po stracie drugiej bramki. Bayer kontroluje ten mecz. Czas chyba na zmiany, panie Kovac.

• 65. min.

W tym momencie Borussia remisuje na wyjeździe z Eintrachtem. Zespół z Dortmundu, przy takich wynikach, ma już siedem punktów więcej od Bayernu!

• 64. min.

Świetna akcja Weisera i podanie do prawej strony. Tam Bellarabi tylko wyłożył piłkę Vollandowi, który z bliska pokonał Ulreicha!

• 63. min.

KEVIN VOLLAND! 2:1 DLA BAYERU LEVERKUSEN! ALEŻ WAŻNY GOL!

• 60. min.

Świetna interwencja Ulreicha po strzale Brandta! Coraz groźniejsi są gospodarze!

• 57. min.

Sam na sam z Hradeckym wychodził Mueller, jednak sędzie odgwizdał faul reprezentantowi Niemiec.