1 1
Komentarze (5)
  • patison001

Oceniono 8 razy -2

Ciekawe... Wystarczyło, że zobaczyłem mecz Manchester City - Chelsea (2-1) i od razu widziałem, że tu będzie 1-1... dlatego nie oglądałem ^^

Po meczu:

W 10. minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego Xabiego Alonso, dobrze akcję zamykał Pepe, uderzył głową, piłkę z linii bramkowej wybił Zapata. W 19. minucie fatalny błąd Ramosa, stracił piłkę na rzecz Nilmara, który wyszedł sam na sam z Casillasem. Bramkarz Realu był jednak górą. W 32. minucie powinien być rzut karny dla Villarrealu, ale sędzia nie zauważył faulu na Nilmarze. W 35. minucie Pepe zmarnował doskonałą sytuację. Był sam przed bramkarzem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka po jego strzale głową trafiła właśnie w Lopeza.

Real wyszedł na prowadzenie w 62. minucie. Piękna akcja Królewskich. Dwójkowe rozegranie Ronaldo i Oezila, ten pierwszy wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza gospodarzy. W kolejnych minutach Real przeważał, ale to Villarreal wyrównał. W 83. minucie Senna popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego. Chwilę później sędzia wyrzucił dwóch piłkarzy Realu z boiska. Ramosa za drugą żółtą kartkę, a Oezila za czerwoną, za dyskusje.

Tak relacjonowaliśmy mecz:

90. min. +4 Koniec meczu. Real traci punkty.

90. min. +3 Real dobrze się broni. Zaraz koniec meczu.

90. min. Sędzia dolicza cztery minuty.

88. min. Khedira faulem zatrzymał kontrę. Żółta kartka.

86. min. I jeszcze czerwona kartka dla Oezila za dyskutowanie z arbitrem!

85. min. Druga żółta kartka dla Ramosa. Real gra w dziesiątkę.

83. min. Remis! Senna z rzutu wolnego z 24 metrów! Piłkarz przeleciała obok muru i Casillas nie dał rady.

77. min. Higuain za Benzemę.

74. min. Villarreal zamknięty przed własnym polem karnym. Na razie nie potrafi wyprowadzić żadnej kontry.

70. min. Real zdecydowanie przeważa. Benzema wyłożył piłkę przed pole karne, ale Oezil strzela na wiwat.

67. min. Real mógł powiększyć przewagę. Po zamieszaniu w polu karnym strzał oddał Marcelo, piłkę z linii bramkowej głową wybił jeden z obrońców.

66. min. Niebezpieczne dośrodkowanie Altintopa, ale nikt go nie zamknął.

62. min. Gol dla Realu! Piękna akcja Królewskich. Dwójkowe rozegranie Ronaldo i Oezila, ten pierwszy wyszedł sam na sam i pokonał Lopeza.

61. min. Niespodziewane zagranie Xabiego Alonso. Zamiast dośrodkowywać z rzutu wolnego, strzelał. Lopez był zaskoczony, ale piłka przeleciał tuż nad poprzeczką.

59. min. Teraz z 16 metrów próbował Khedira. Niewiele zabrakło.

57. min. Rozpoczliwa próba Ronaldo z daleka. Słabo i bardzo niecelnie.

55. min. Druga połowa na razie dużo nudniejsza od pierwszej.

53. min. Kolejna kartka dla graczy Realu. Tym razem dla Ramosa.

50. min. Altintop nie trafił w piłkę w polu karnym. Trafił za to w przeciwnika. Gra na chwilę przerwana.

46. min. Za Callejona na boisku pojawił się Altintop.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Żółta kartka dla Pepe za domaganie się kartonika dla przeciwnika.

45. min. Sędzia dolicza minutę

43. min. Dobra okazja Benzemy, ale Francuz lewą nogą trafił tylko w boczną siatkę.

39. min. Głową z 16. metrów uderzał Ruben. Casillas odprowadził piłkę wzrokiem.

38. min. Teraz żółta kartka dla Xabiego Alonso. Sfaulował Caniego.

35. min. Pepe zmarnował doskonałą sytuację. Był sam przed bramkarzem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka po jego strzale głową trafiła właśnie w Lopeza.

35. min. Żółta kartka dla Angela za faul na Marcelo.

34. min. Rzut wolny dla Realu z boku pola karnego. Ronaldo zdecydował się na strzał, ale Lopez był na posterunku.

32. min. Powinien być rzut karny dla Villarrealu. Po rzucie rożnym w polu karnym Nilmar był wyraźnie ciągnięty za koszulkę. Sędzia nie zareagował.

29. min. Na boisku Callejon, zmienia Diarrę. Mourinho decyduje się na bardziej ofensywne ustawienie.

26. min. Cani wycofał piłkę przed pole karne do nadbiegającego Senny, który huknął potężnie, ale minimalnie obok lewego słupka bramki.

23. min. Jak na razie Villarreal wcale nie odstaje od lidera Primera Division.

19. min. Fatalny błąd Ramosa, stracił piłkę na rzecz Nilmara, który wyszedł sam na sam z Casillasem. Bramkarz Realu górą.

17. min. Cani z dwudziestu metrów minimalnie obok bramki.

15. min. Niebezpiecznie pod bramką gospodarzy. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Khediry, strzela Ramos, ale metr nad bramką.

13. min. Świetna akcja Nilmara. Pięknie minął Ramosa, wpadł w pole karne, ale tutaj skutecznie interweniował Pepe.

11. min. Dobre podanie z głębi pola do Nilmara, ten mógł wyjść sam na sam, ale dobrze wyszedł Casillas i zażegnał niebezpieczeństwo.

10. min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Xabiego Alonso, dobrze akcję zamykał Pepe, uderzył głową, piłkę z linii bramkowej wybił Zapata!

6. min. Rzut rożny dla gospodarzy, do uderzenia głową doszedł Zapata, ale strzelił niecelnie.

5. min. Senna ostro potraktowany przez Diarrę w środku boiska, żółta kartka dla piłkarza Realu.

3. min. Ronaldo od początku meczu bardzo aktywny. Wpadł w pole karne, był jednak wypychany do boku przez obrońcę i z trudnej pozycji uderzył wysoko nad bramką.

2. min. I już na początku meczu Ronaldo zdecydował się na uderzenie z ponad 30 metrów. Broni bramkarz.

1. min. Początek meczu.

Przed meczem:

We wtorek FC Barcelona pokonała Granadę 5:3 i zmniejszyła swoją stratę do Realu do pięciu punktów. Królewscy będą chcieli znowu odskoczyć mistrzom Hiszpanii i pokonać Villarreal. Gospodarze z kolei zajmują 17. miejsce i mają tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.