2 3

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Real dobrze utrzymywał piłkę i przeczekał do końca doliczonego czasu, sędzia kończy spotkanie! Real wyjeżdża z trzema punktami, ale musiał na nie bardzo ciężko zapracować!

• 90. min. + 1

Bueno oddaje strzał, ale zdecydowanie zbyt lekki, by mógł zagrozić Casillasowi.

Trzy minuty doliczonego czasu.

• 86. min.

Teraz kartka dla Di Marii, który grał na czas przestawiając statywy i aparaty fotografów w narożniku boiska, bo przeszkadzały mu w wykonaniu rzutu rożnego.

• 84. min.

Kolejna żółta kartka, tym razem dla Oscara z Valladolid, który wszedł nakładką w Alonso.

• 82. min.

Spóźnione wejście Oezila, żółta kartka.

• 73. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Schodzi Benzema, wchodzi Raphael Varane.

• 78. min.

Zmiana w Valladolid. Strzelcę dwóch goli, Manucho, zastępuje Guerra.

• 72. min.

Perfekcyjny strzał Oezila w okienko bramki Hernandeza z rzutu wolnego w okolicach 20. metra!

• GOOOOOOL

72. min.

Gol Oezila! Real na prowadzeniu!

• 69. min.

Żółta kartka dla Ronaldo za sprzeczkę z arbitrem.

• 66. min.

Ramos wychodzi sam na sam i trafia do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego. Kontrowersyjna sytuacja, bo na spalonym było trzech innych piłkarzy Realu, ale nie Ramos! Błąd arbitra liniowego. Mourinho wściekle dyskutuje z sędzią technicznym.

• 65. min.

Ważna interwencja Hernandeza po strzale Di Marii, piłka zmierzała do siatki Valladolid.

• 64. min.

Wygląda na to, że Ramos przeniósł się na prawą obronę, a w środku partnerem Pepe jest Xabi Alonso.

• 62. min.

Druga zmiana w Realu - Luka Modrić za Arbeloę.

• 60. min.

Błąd Casillasa, bramkarz Realu wypluł przed siebie piłkę, ale dobrze asekurował go Pepe.

• 57. min.

Groźnie w polu karnym Realu Madryt, ale Oscar nie zdołał dobrze przycelować.

• 53. min.

Żółta kartka dla Omara za nadepnięcie Di Marii.

• 51. min.

Doskonałe dośrodkowanie Alonso z rzutu wolnego, po którym Ramos był bardzo bliski pokonania Hernandeza strzałem głową!