Sevilla

1 0

Wi�cej o wydarzeniu

Liga hiszpańska. Mourinho bez drużyny

Przez ostatnie dwa tygodnie Real był smutny smutkiem Cristiano Ronaldo, dziś cierpi przez najgorszy od dekady start w lidze. Po porażce w Sevilli do prowadzącej Barcelony traci aż osiem punktów.

Primera Division. Media po porażce Realu: "Stan alarmowy w Madrycie"

Po przegranej Realu Madryt w meczu 4. kolejki Primera Division z Sevillą 0:1 w stolicy Hiszpanii panują minorowe nastroje. W ostrych słowach o swoim zespole wypowiedział się trener Jose Mourinho, hiszpańska prasa ogłosiła stan alarmowy, a obrońca Sergio Ramos apeluje do siebie i kolegów, by zaczęli dawać z siebie więcej

• 90. min. + 5

Koniec meczu.

• 90. min. + 4

Ronaldo staje przed rzutem wolnym ostatniej szansy. Na jego twarzy mnóstwo laserów, którymi świecą kibice, żeby mu przeszkodzić. Portugalczyk uderza wysoko nad bramką.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza cztery minuty.

Gracze Realu starają się, ale nic z tego. Callejon uderza potężnie w trybuny.

• 88. min.

Żółta kartka dla Luny za faul na Pepem.

• 83. min.

Real cały czas w ataku, ale cały czas niezbyt groźnie. Jeśli uda się mu wyrównać, będzie miał sporo szczęścia.

• 81. min.

Cristiano Ronaldo dostał kapitalne podanie przed pole karne, ale rywal wygarnął mu po chwili piłkę fenomenalnym wślizgiem. Portugalczyk domagał się rzutu karnego, ale nie miał racji.

• 79. min.

Benzema uderza z ostrego kąta. Gdyby Palop był wysunięty, byłoby nieźle, ale bramkarz był na linii bramkowej.

• 74. min.

Mistrzowie Hiszpanii mają piłkę, ale kompletnie nie potrafią przedostać się pod bramkę Sevilli.

• 70. min.

Realowi zaczyna się spieszyć, ale madrytczycy nie wiedzą, jak przeprowadzić akcję, żeby zagrozić gospodarzom.

• 66. min.

Zmiana w Realu. Arbeloę zastąpił Callejon.

• 64. min.

Higuainowi znowu nie udało się zakończyć akcji.

• 61. min.

Zmiana w Sevilli. Manu za Rakiticia.

• 60. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Palop zbija piłkę za siebie, czyli na Pepego. Ten od razu wrzuca, niemal na linii bramkowej, na głowę Ramosa. Obrońca nie trafia! Niesamowite.

• 56. min.

Higuain miał trudną sytuację przy linii końcowej. Najpierw dobrze zwiódł bramkarza, ale ten w końcu zmusił go do kopnięcia piłki w jego ręce.