gdzie on nadaje sie do man. city chyba oszalales kolego jedynie on nadaje sie do realu madryt

0

Podsyłam link do transmisji LIVE HD na:

Odśwież
27
Real wyszedł na prowadzenie już w 10. minucie po bramce Cristiano Ronaldo, który w tym meczu skompletował hattricka. Portugalczyk ma w tym sezonie na koncie już 20 bramek w Primera Division. tuż przed przerwą z boiska wyrzucony został Pepe, mimo to Królewscy mogli czuć się jak na treningu.

Sevilla starała się gonić rywali, ale za bardzo się odsłoniła i traciła bramki z kontry. Do tego w 74. minucie straciła przewagę zawodnika po czerwonej kartce dla Manu del Morala i ostatecznie skończyło się pogromem.

90. min. +2 GOL!!! Świetne prostopadłe podanie osiemnastoletniego Jose Campanii, Negredo wychodzi sam na sam, kładzie Casillasa i z ostrego kąta ustala wynik meczu.

89. min. GOL!!! Xabi Alonso wbiega z prawej strony w pole karne, wykłada piłkę Altintopowi i ten umieszcza ją w pustej bramce. Chwilę wcześniej Cristiano Ronaldo chciał jednak wymusić rzut karny w tak bezczelny sposób, że ciężko zrozumieć, czemu sędzia nie ukarał go kartką.

86. min. GOL!!! Varas był bliski wyjęcia piłki, ale jednak strzał Cristiano Ronaldo był za mocny. Chwilę później Altintop wchodzi za kontuzjowanego Benzemę.

84. min. Fazio fauluje w polu karnym Benzemę i będzie rzut karny.

81. min. Ostatnia zamian w Sevilli - za Fernando Navarro wchodzi Emiliano Armenteros.

74. min. Manu del Moral wchodzi z tyłu w nogi bodajże Cristiano Ronaldo i zostaje wyrzucony z boiska. Chyba zbyt pochopna decyzja, ponieważ Hiszpan ewidentnie "uciekał" z nogami i wślizg był bardzo delikatny.

69. min. Jesus Navas dostaje piłkę w prawym rogu pola karnego, wyczekuje Sergio Ramosa i kapitalnie uderza między jego nogami oraz obok bezradnego Casillasa.

68. min. Campana wchodzi za Rakiticia. Chwilę wcześniej Khedira zmienił Di Marię.

66. min. GOL!!! Doskonałe podanie z pierwszej piłki benzemy, Di Maria wychodzi sam na sam z Varasem i posyła piłkę obok bezradnie interweniującego golkipera.

64. min. Teraz kartkę dostaje Kanoute, ale jest to ewidentny błąd arbitra, ponieważ Malijczyk robiąc wślizg trafił w piłkę a nie w nogi Ramosa.

55. min. Świetna akcja na prawej stronie Navasa, zagranie w pole karne, ale niepilnowany Rakitić uderza prosto w Casillasa.

54. min. Spóźnione wejście Diarry w nogi Caceresa i jest kolejna kartka.

52. min. Medel nieprzepisowo zatrzymuje Cristiano Ronaldo, jest żółta kartka i rzut wolny z około 25 metrów.

46. min. Zaczynamy drugą połowę. Kanoute wchodzi za Trochowskiego.

45. min. Zmiana w Realu, za Callejona wchodzi Raul Albiol.

44. min. Czerwona kartka dla Pepe! Portugalczyk uderzył łokciem w twarz Alvaro Negredo. Wszystko działo się w walce o piłkę i chyba dlatego sędzia pokazał żółtą kartkę. A że byo to już drugie takie napomnienie w tym meczu, Pepe musi opuścić boisko.

41. min. GOL!!! Cristiano Ronaldo dostaje piłkę na 25. metrze centralnie przed bramką i potężnym strzałem w okienko zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu.

37. min. GOL!!! Kolejne kapitalne prostopadłe podanie Di Marii, Callejon wychodzi sam na sam z Javim Varasem i delikatnym "dziubnięciem" przerzuca piłkę nad bramkarzem rywali.

33. min. I kolejna kartka w tym meczu, tym razem ukarany za faul na Negredo zostaje Sergio Ramos.

30. min. Pepe zatrzymuje szarżującego del Morala i zostaje ukarany żółtą kartką.

21. min. Pierwsza kartka w tym meczu. Za taktyczny faul "żółtko" zobaczył Ivan Rakitić.

17. min. Trochowski uderza zza pola karnego, ale Casilla kolejny raz doskonale paruje piłkę.

13. min. Ależ interwencja Casillasa! Kontratak Sevilli, Negredo atakuje prawą stroną, zagrywa na środek pola karnego, Manu del Moral ma przed sobą puste pół bramki, uderza właśnie w tą jej część, ale bramkarz Realu przelatuje w powietrzu dobre trzy metry i paruje piłkę na słupek.

10. min. GOL!!! Kapitalne prostopadłe podanie Di Marii, Cristiano Ronaldo wpada między stoperów i w sytuacji sam na sam zdobywa pierwszego gola.

9. min. Pierwsza dobra sytuacja w tym meczu. Klepka Benzemy z Di Marią, Francuz wychodzi sam na sam z Javim Varasem, ale bramkarz Sevilli kapitalnie broni.

1. min. Gospodarze rozpoczynają mecz.