0 1

Odśwież
32
Po meczu:

Spotkanie rozpoczęło się dobrze. Już w 9. minucie Coentrao świetnie podał do Higuaina, a ten nie miał problemów z wykorzystaniem sytuacji sam na sam. W zasadzie na tym golu emocji w tym meczu się skończyły. W pierwszej połowie jeszcze jedną groźną sytuację miał strzelec bramki, ale tym razem górą był Bravo.

Druga połowa to wyrachowana gra Królewskich, którzy kontrolowali przebieg gry. Gospodarze byli bezradni, a jedyne zagrożenie stworzyli po strzałach z dystansu, które dobrze obronił Iker Casillas. Dzięki temu zwycięstwu Real nadal jest nad FC Barceloną.

90. min. +3 Koniec meczu! Piłkarzy żegnają gwizdy.

90. min. Sędzia dolicza trzy minuty.

86. min. Nadal dzieje się niewiele.

81. min. Benzema na boisku. Zszedł strzelec jedynej bramki Higuain.

80. min. Próba Marigi. Za lekka i niecelna.

76. min. Ładny rajd w środku pola Kaki, ale prostopadłe podanie nie dochodzi do Ronaldo.

70. min. Griezmann brutalnie fauluje Ramosa i dostaje żółta kartkę. To powinna być czerwień.

67. min. Griezmann minął dwóch rywali przed polem karnym, uderzył kąśliwie w stronę lewego słupka, Casillas wyciągnięty jak struna wybija piłkę na rzut rożny.

64. min. Z boiska schodzi Oezil. Za niego Kaka.

60. min. Prieto zdecydował się na zaskakujące uderzenie z dystansu, Casillas bez problemu broni.

56. min. Przy piłce cały czas utrzymuje się Real Madryt. Jak tylko obrońcy Sociedad przejmą piłkę, szybko posyłają ją daleko przed siebie. Jak na razie nic z tego nie wynika.

50. min. Próba dośrodkowania przez Ramosa, ale piłka ląduje w rękawicach Bravo. Obraz gry po przerwie się nie zmienił.

47. min. Żółta kartka dla Cadamuro za faul na Di Marii.

46. min. Początek drugiej połowy

I połowa:

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Sędzia dolicza minutę.

41. min. Di Maria świetnie podaje między obrońcami do Higuaina, świetnie interweniuje jednak Bravo!

38. min. Nudny mecz w Sociedad. Goście dominują, ale nie stwarzają zbyt wielu sytuacji. Gospodarze z kolei są zupełnie bezradni.

36. min. Higuain wpada w pole karne, próbuje dośrodkować, ale piłka ląduje na siatce.

32. min. Ależ uderzenie Ronaldo. Portugalczyk potężnie z 25 metrów, ale Bravo na posterunku.

27. min. Po rzucie rożnym Realu Madryt uderza Ronaldo, ale piłka trafia wprost w Bravo.

24. min. Królewscy cały czas w natarciu. Strzał Ronaldo z linii pola karnego zablokowany przez obrońców.

20. min. Nieudane dośrodkowanie Ronaldo do Coentrao. Piłka wychodzi za boisko.

16. min. Mariga świetnie podał w pole karne do Veli, ale jego strzał zablokowany.

13. min. Seria zwodów Ronaldo w polu karnym, ale Portugalczyk się pogubił i wreszcie stracił piłkę.

12. min. Żółta kartka dla Arbeloy.

9. min. Real prowadzi! Świetne podanie Coentrao do Higuaina, a Argentyńczyk pewnie wykorzystał sytuację sam na sam.

7. min. Podanie do Higuaina, ten na spalonym.

3. min. Ronaldo próbował uderzyć krzyżaczkiem, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

1. min. Początek meczu!