(29)
FC Barcelona
(7)

Liczba oddanych głosów: 36

Gole Luisa Suareza i Leo Messiego były ozdobą tego spotkania. Świetne widowisko, które pozwoliło Barcelonie powiększyć przewagę nad Realem Madryt do 19 punktów.

Koniec meczu! Barcelona przerwała dziesięcioletnią klątwę Estadio Anoeta i wygrała w San Sebastian.

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

• GOOOOOOL

85. min.

Messi z rzutu wolnego i Barcelona zgarnie kolejne trzy punkty w La Liga! Bramkarz Realu Sociedad nawet nie drgnął.

• 82. min.

Messi mógł powiększyć prowadzenie Barcelony, ale Rulli obronił strzał Argentyńczyka.

• 78. min.

Gospodarze próbują odpowiedzieć, ale Barcelona spokojnie rozbija ataki w środku pola.

• GOOOOOOL

71. min.

Luis Suarez! Perfekcyjne wykończenie i Barcelona już prowadzi! A przecież przegrywała 0:2. Jest moc!

• 65. min.

W San Sebastian zaczęło mocno padać. Gra będzie jeszcze szybsza.

• 57. min.

Zespół Ernesto Valverde cały czas atakuje, ale musi uważać na groźne akcje gospodarzy.

• GOOOOOOL

50. min.

Co za gol Luisa Suareza! Urugwajczyk dostał podanie od Leo Messiego i fenomenalnym strzałem pokonał bramkarza Realu Sociedad.

• 47. min.

Dobry początek gospodarzy. Mocny strzał z dystansu Canalesa i skuteczna interwencja Marca - Andre ter Stegena.

Czas na drugą część gry!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Real Sociedad prowadzi z Barceloną 2:1. Świetne widowisko na Estadio Anoeta.

• 42. min.

Barcelona szuka wyrównania jeszcze w pierwsze połowie, ale czasu coraz mniej.

• GOOOOOOL

39. min.

Co za mecz na Estadio Anoeta! Barcelona łapie kontakt. Piękne podanie Suareza i gol Paulinho.

• GOOOOOOL

34. min.

Barcelona nie potrafi zatrzymać gospodarzy! Juanmi wbiegł w pole karne, świetnie przyjął piłkę i powiększył przewagę Realu Sociedad.

• PILNE

27. min.

Piłka w bramce Barcelony, ale sędzia zauważył faul na Rakiticiu. Nie ma gola. Kontrowersyjna decyzja.

• 20. min.

Gospodarze atakują głównie prawym skrzydłem. Barcelona ma problemy z zatrzymaniem piłkarzy 15. zespołu La Liga.

• 15. min.

Barcelona mogła natychmiast odpowiedzieć. Paulinho ruszył w pole karne, ale w ostatniej chwili strzał Brazylijczyka zablokował obrońca Realu Sociedad.

• GOOOOOOL

12. min.

Kolejne dośrodkowanie i Real Sociedad prowadzi z Barceloną! Willian Jose pokonał Marca-Andre ter Stegena strzałem głową!