(276)

Liczba oddanych głosów: 358

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Casillas na ławce do końca sezonu?

Bramkarz reprezentacji Hiszpanii wrócił do treningów po styczniowym złamaniu palca, w sobotnim meczu z Saragossą (1:1) nie usiadł jednak nawet na ławce rezerwowych. Mourinho nadal nie wie, kto będzie bronił do końca sezonu. - Po tym, jak spisuje się Lopez, będzie mi ciężko go wyrzucić z pierwszego składu - przyznał portugalski trener.

• 90. min. + 2

Koniec meczu. Real Saragossa remisuje z Realem Madryt 1:1 po golach Rodriego i Cristiano Ronaldo.

Di Maria uderza mocno, ale broni Roberto. A poza tym, Di Maria był na spalonym.

Postiga faulowany przez Pepe na własnej połowie.

Real gra skrzydłem - Di Maria z Essienem, ale bardzo uważny jest dzisiaj Abraham.

Sędzia dolicza cztery minuty.

Ronaldoooo... strzał z ostrego kąta, ale piłka ląduje w rękach Roberto.

• 87. min.

Di Maria biegnie na bramkę Roberto, ostro powstrzymany przez Alvaro, który dostaje za to żółtą kartkę, a Real ma rzut wolny. Oezil strzela od razu na bramkę, ale niedokładnie.

• 84. min.

Marcelo w polu karnym, miał trzech kolegów, do których mógł podać, ale zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, które zupełnie mu nie wyszło. Możliwe też, że strzelił, bo zorientował się, że Ronaldo, do którego chciał podać, był na spalonym.

• 82. min.

Ronaldo kapitalnie powstrzymany przez Abrahama. Saragossie jednak bardzo zależy na tym remisie.

• 80. min.

Ronaldo do Oezila, ale Niemiec był na spalonym.

• 80. min.

Montanes przerzucił Diego Lopeza, Postiga uderzył głową z najbliższej odległości i wspaniale interweniował Diego Lopez.

• 77. min.

Oezil dośrodkowuje z narożnika, gospodarze mogli wyprowadzić z tego kontrę, ale Movilla za bardzo z tym zwleka.

• 77. min.

Khedira zdążył jeszcze trącić piłkę bitą przez Cristiano Ronaldo ale nie zdołał skierować jej do bramki.

• 76. min.

Khedira gra z Oezilem, włączas się Di Maria i zaczyna się klepanka Realu, ale przerywa ją Essien zbyt wysokim dośrodkowanio-podaniem. Tymczasem faulowany przez Movillę był Kehdira.

• 75. min.

Luka Modrić uwija się na skrzydle, ładnie drybluje, ale jego dośrodkowanie wygląda jak podanie do Roberto.

• 72. min.

Żółta kartka dla Sergio Ramosa za faul na Montanesie i rzut wolny dla Saragossy ale dośrodkowanie Rodrigueza wybija Di Maria.