3 0

Odśwież
30
Zobacz gole z tego meczu na Zczuba.pl »

Real efektownie rozpoczął to spotkanie. Już w szóstej minucie gola strzelił Karim Benzema, który wykorzystał genialne podanie Di Marii. Pięć minut później wynik podwyższył Kaka.

Real wciąż atakował na bramkę rywala, po kilku efektownych akcjach powinien był prowadzić o wiele wyżej. Dopiero w 30. minucie Di Maria strzelił trzeciego gola. Od tego momentu Real wyraźnie zwolnił, nie forsował tempa gry. W drugiej połowie Królewscy stworzyli praktycznie jedną dogodną sytuację do strzelenia gola, którą zmarnował Arboleoa.

90. min. +2 Koniec meczu

88. min. Obraz gry nie zmienia się. Oba kluby czekają już na zakończenie spotkania

82. min. Przed chwilą oglądaliśmy najgroźniejszy strzał w wykonaniu Villarrealu. Mario huknął z linii pola karnego, ale bezrobotny wcześniej Casillas dobrze odbił piłkę poza plac gry

78. min. Wreszcie Real przyspieszył grę. Prostopadłe podanie do Arbeloi, ten stanął oko w oko z bramkarzem rywali, ale przegrał ten pojedynek!

75. min. Wieje nudą. Nie do takich spotkań przyzwyczajał nas Real Madryt. Brakuje strzałów, finezyjnych akcji... Należy jednak dodać, że zespołowi Villarrealu brakuje odwagi, zespół z Estadio El Madrigal bronią się całym zespołem

71. min. Real spokojnie rozgrywa swoje akcje, długo utrzymuje się przy piłce, ale zagrożenia pod bramką rywala nie stwarza. Może za chwilę - Ronaldo będzie wykonywał rzut wolny

65. min. Vilarreal nieśmiało podchodzi pod bramkę Realu. To nie jest już ta sama drużyna co w poprzednich latach. Osłabiona przez transfery, źle przygotowana do sezonu staję się powoli chłopcami do bicia w Primera Division...

58. min. Real wciąż atakuje na bramkę rywala, ale brakuje tej finezji z pierwszej części gry. Przed momentem kapitalna, dwójkowa akcja Benzema - Di Maria, ale w ostatniej fazie ataku, Argentyńczyk znajdował się na pozycji spalonej

52. min. Piłkarze Villarreal grają coraz ostrzej. Gra gości polega bardziej na polowaniu na kości rywala. Sędzia wyjął kartkę z kieszonki i pokazał Rubenowi.

48. min. Było blisko czwartego gola dla Realu! Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, Ronaldo doszedł do podania, ale nieczysto uderzył piłkę głową. Ta minęła bramkę Diego Lopeza

46. min. Zaczynamy drugą część meczu

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy

42. min. Real przestał forsować tempo. Zupełnie tak jakby nie zależało mu na kolejnych golach w tej odsłonie meczu. Z pewnością kolejne bramki chce zdobywać Cristiano Ronaldo. Aktywny Portugalczyk może dziś zaliczyć 100. trafienie w barwach Realu. By osiągnąć ten cel, napastnik musi strzelić dziś dwa gole

35. min. Kibice na Santiago Bernabeu pewnie zastanawiają się ile goli jest w stanie strzelić Real w tym spotkaniu. Ostatnio, przeciwko Maladze Królewscy w pierwszej połowie trafili aż cztery razy do bramki rywala, ale w drugiej odsłonie meczu nie potrafili podwyższyć wyniku spotkania. Czy to oznacza, że dziś Real również szybko spocznie na laurach?

30. min. Fenomenalna kontra Realu! Wyszli z pola karnego w ułamku sekundy, świetne podanie Ronaldo, później Kaki i spokój Di Marii. 3:0!

29. min. Villarreal w końcu zbliżył się do pola karnego Realu i nawet udało się wywalczyć rzut rożny. Na razie największe osiągnięcie w tym meczu.

25. min. Marcelo zatańczył z trzema obrońcami Villarrealu w polu karnym. Piłka szczęśliwie trafiła do Di Marii, który znów był blisko zdobycia bramki.

21. min. Real już spokojniej - jeśli chodzi o grę w ofensywie. W defensywie ostre wejście Alonso i żółta kartka dla Hiszpana.

17. min. Kontra Realu. Piłkarze Mourinho byli w przewadze 4 do 1, jednak Ronaldo podał piłkę do Benzemy, który akurat jako jedyny był pilnowany.

13. min. Znów okazja! Di Maria technicznym strzałem prawie zdobył bramkę, piłka o kilka centymetrów mija słupek Diego Lopeza, który nawet się nie poruszył.

12. min. Kolejna idealna okazja Realu, w ostatniej chwili, tuż przed liną bramkową, piłka zostaje wybita przez jednego z obrońców.

11. min. Goooool! Spokój Kaki, który przyjmuje piłkę tuż za polem karnym, składa się do strzały i technicznym strzałem w swoim stylu pokonuje bramkarza rywali. Asysta Di Marii. Po meczu?

10. min. Rajdy Ronaldo w polu karnym Villarrealu. Goście na razie bezradni

8. min. Real jest w gazie. Atakują to z jednej to z drugiej strony. Tym razem Kaka strzelał z prawej strony, ale trafia w boczną siatkę.

7. min. Znakomity strzał Ronaldo zza pola karnego i piłki minimalnie koło słupka.

5. min. GOL! Karim Benzema!
Kolejne kapitalne podanie Di Marii do Benzemy, Francuz wychodzi sam na sam z bramkarzem Villarrealu i lekkim lobem trafia do siatki. Real prowadzi 1:0.

3. min. Świetne wyjście Benzemy do piłki zagranej przez Di Marię, ale jego strzał minął słupek bramki Lopeza.