Real Madryt

1 1

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Remis w szlagierze Real - Valencia

Szlagierowe spotkanie pierwszej kolejki Primera Division pomiędzy Realem a Valencią zakończyło się remisem. Oba gole padły w pierwszej połowie spotkania, którego momentem zwrotnym było zderzenie... Pepe i Ikera Casillasa.

• KONIEC MECZU

93. min.

Na inaugurację Primera Division Real zremisował z Valencią 1:1. Królewscy najlepiej grali w pierwszej połowie, kiedy doprowadzili do zdobycia pierwszej bramki. Przy wyrównującej bramce Valencii ucierpieli, zderzając się ze sobą, Pepe i Iker Casillas. Obaj przez kilka minut leżeli bez ruchu na murawie, Pepe dograł pierwszą połowę, ale na drugą już nie wyszedł, Casillas przez cały mecz wydawał się lekko oszołomiony. W drugiej połowie Real zdominował statystykę posiadania piłki, ale nic z tego nie wynikło - atakom brakowało kończącego podania, dobrze spisywał się też bramkarz Valencii Diego Alves. Zupełnie niewidoczny był Cristiano Ronaldo, Mesut Oezil również nie odnalazł jeszcze najlepszej formy.

• 93. min.

Ramos blokuje akcję Parejo, a sędzia kończy spotkanie.

• 91. min.

Okazja dla Valencii. Valdez zagrywa prostopadła piłkę w pole karne, Casillas wybija na rzut rożny.

• 92. min.

Kolejna akcja Realu zakończona pod nogami Diego Alvesa.

• 91. min.

Wrzutka Alonso w pole karne wybita przez obrońców Valencii.

• 89. min.

Mathieu przerywa akcję Realu i rozpoczyna kontratak, który zostaje szybko zastąpiony kontratakiem Realu, ale świetnie wraca Gago, a ronaldo źle przyjmuje piłkę. Wynik wciąż bez zmian.

• 85. min.

Kolejny rzut rożny. Oezil posyła piłkę w skupisko niebieskich koszulek Valencii.

• 85. min.

Teraz oberwało się Sergio Ramosowi, Valencia koncentruje się głównie na wybijaniu Realu z rytmu.

• 82. min.

Rzut rożny dla Realu. Callejon mięciutko i pięknym łukiem w pole karne, ale do piłki doskakuje głowa w niebieskiej, miast w białej koszulce.

• 82. min.

I jeszcze jedna akcja Realu zakończona mocnym strzałem w Alvesa.

• 80. min.

Ostatnia zmiana w Valencii: Nelson Valdez za Feghouliiego.

• 80. min.

Ronaldo z Benzemą szaleją w polu karnym, ale muszą wycofać piłkę. Sfrustrowany Albiol strzela desperacko z połowy boiska, ale piłka nie wpada do bramki.

• 78. min.

Rzut rożny dla Realu. Ozil wrzuca miękko w pole karne, tam podskakuje Sergio Ramos, ale nie nadaje piłce żadnego konkretnego kierunku.

• 77. min.

Długie podanie do Ronaldo, ten zaś po raz kolejny w tym meczu powstrzymany przez Joao Pereirę.

• 75. min.

Xabi Alonso do Callejona, ten do Arbeloi, a potem piłka gubi się w gąszczu niebieskich spodenek.

• 75. min.

Real zwiększa przewagę w posiadaniu piłki, ale nie wynikają z tego klarowne sytuacje bramkowe. Wciąż remis na Santiago Bernabeu.