0 0

Odśwież
Nie masz dostępu do komputera? Śledź przebieg meczu przez komórkę w m.sport.pl
59
Koniec meczu. Bez bramek na Santiago Bernabeu, choć druga połowa obfitowała w sytuacje strzeleckie dla obu drużyn. Mecz toczony był w bardzo szybkim tempie, a Valencia postawiła Realowi twarde warunki i mogła bawet wygrać. Królewskim sporo krwi napsuł świetnie dysponowany Guaita, który po prostu nie popełniał błędów zarówno przy strzałach z dystansu, jak i w sytuacjach sam na sam.
Jego vis-a-vis nie miał aż tak wiele pracy, ale również wybronił kilka trudnych sytuacji. Remis wydaje się więc sprawiedliwym wynikiem, a pomimo braku goli mecz był naprawdę pasjonującym widowiskiem.
Real zajmuje w tabeli Primera Division pierwsze miejsce z czterema punktami przewagi nad Barceloną.

95. min. Sędzia kończy spotkanie. Bezbramkowy remis na Santiago Bernabeu.

94. min. Di Maria prosto w Guaitę!

93. min. Rzut rożny - daleko za pole karne, Pepe wrzuca do Benzemy, ale znów świetny jest Guaita. Real intensyfikuje ataki, Valencia broni się jednak skutecznie. Kontra Soldado, który podaje do Hernandeza, Casillas miał jednak czas żeby przygotować się na uderzenie.

91. min. Ronaldo do Kaki, który już w polu karnym - interweniuje Topal, aut dla gospodarzy, di Maria próbuje dojść do sytuacji strzeleckiej, obrona Valencii mu przeszkadza. Marcelo ukarany żółtą kartką.

90. min. Casillas piąstkował wpadającą w pole karne piłkę i zderzył się z Ramim, który leży teraz na murawie.

89. min. Druga połowa przedłużona o 4 minuty.

88. min. Kaka do Ronaldo, ten w pojedynku z Ruizem - podaje do Marcelo, ten do Callejona, ten z powrotem do Marcelo, który nieskutecznie próbuje dośrodkować.

87. min. Arbeloa z dystansu - ale Guaita jest dzisiaj bezbłędny.

86. min. Di Maria okiwał Costę, ale zmiast podawać w pole karne strzelał - niecelnie.

86. min. Di Maria nadbiega skrzydłem, podaje prostopadle do Benzemy, ale ten ma na plecach dwóch obrońców i traci piłkę.

85. min. Szansa dla Valencii, Jordi Alba sam na sam z Casillasem, ten wychodzi jednak odważnie i daleko i paruje strzał Alby.

85. min. Valencia w posiadani - wymieniają między sobą podania po ziemi zmuszając Real do biegania. Pablo Hernandez dociera pod bramkę Casillasa i uderza bardzo mocno - Marcelo muska ją plecami i zmienia tor jej lotu. Sędzia nie odgwizduje jednak rożnego.

83. min. Guaita świetnie spisuje się w polu karnym, Królewscy próbują więc strzałów z dystansu, ale wciąż 0:0 na Santiago Bernabeu.

81. min. Znów niebezpiecznie pod bramką Guaity, ale znów górą bramkarz Valencii!

79. min. Mocno podkręcona piłka Kaki z rzutu rożnego - zbyt mocno - nieudane dośrodkowanie.

79. min. Kaka pod polem karnym podaje prostopadle do Benzemy, ten tylko w boczną siatkę. Chwilę potem niesamowita interwencja Guaity - Benzema strzela prosto w niego, a potem jeszcze dobija trafiając go w głowę.

77. min. Di Maria mocno zza pola karnego - Guaita wyciąga tę bombę nad poprzeczkę.

76. min. Ronaldo zablokowany rzez Mathieu - rzut rożny dla Realu. Guita wybija piłkę, ale w okolicy koła środkowego wraca ona w posiadanie Realu.

75. min. Ronaldo zmierza na prawą stronę, podaje do di Marii, ale interweniują obrońcy Valencii.

74. min. Mathieu strzela potężnie z dystansu, ale nie ma gola. Kontra Realu.

72. min. Na boisku pojawił się Kaka - zmienił Khedirę.

71. min. Odbiór Realu pod własnym polem karnym, szybka kontra, środkiem boiska biegnie Cristiano Ronaldo sam na sam z bramkarze i pada w polu karnym. Zdaniem sędziego - nie było faulu. Nie ma czasu na powtórki, bo Real kontynuuje ataki - tym razem Oezil wypuścił sobie piłkę za daleko,

69. min. Kolejna nieudana próba zagrania piłki w pole karne przez di Marię. Ale Real kontynuuje atak pozycyjny przerwany faulem Xabiego Alonso.

67. min. Cristiano Ronaldo blokowany przez Topala.

65. min. Tino Costa niedokładnie ponad bramką Casillasa, a cała akcja zaczęła się od wybicia Guaity. Teraz jednak piłkę ma już Real - rzut wolny dla Królewskich wykonuje Cristiano Ronaldo. Ponad bramką.

63. min. Podwójna zmiana w Valencii: Pablo Hernandez zmienia Feghouliego, a Mathieu Piatteigo

61. min. Bardzo szybki i zacięty mecz, w którym co chwilę coś się dzieje.

60. min. Pepe w pojedynku biegowym z Piattim - faulowany. Ale chwilę później kuriozalna sytuacja - Pepe kopnął Arbeloę, który pomagał mu wstać.

59. min. Kartka dla Tino Costy za strzał z rzutu wolnego bez gwizdka. Mecz robi się festiwalem przewinień i nerwów.

57. min. Benzema wpada w pole karne, ale Guaita wychodzi i piąstkuje. Chwilę póżniej Angel Di Maria faulowany przez Parejo, ale gracze Valencii upierają się, że Parejo interweniował czysto. Sędzia podziela ich opinię i daje di Marii żółtą kartkę.

56. min. Valencia atakuje. Feghouli przygotował sobie dośrodkowanie, ale Pepe i Xabi Alonso wyjaśniają sytuację. Chwilę potem potężny strzał Tino Costy z dystansu, ale niecelnie i kontra Realu.

55. min. Rzut wolny dla Valencii. Tino Costa prosto w mur.

53. min. Di Maria rozruszał grę ofensywną Realu: nadał jej szybkości i urozmaicenia.

51. min. Pierwsze minuty drugiej połowy pod znakiem szybkiej, w miarę wyrównanej gry. Oezil wpada na pełnej szybkości w pole karne i przewraca się, ale nie ma rzutu karnego - Rui Costa nie dotknął Niemca.

50. min. Costa przed szansą, ale nie było nikogo, kto mógłby przeciąć tę piłkę.

49. min. Tino Costa podbija piłkę zagraną od Rui Costy, Feghouli próbuje strzelać, ale jest zablokowany. Kontra Realu, ale Cristiano Ronaldo notuje dwie straty w 10 sekund.

48. min. Żółta kartka dla Khediry.

47. min. ll połowa

Angel di Maria zmienia Higuaina i już notuje pierwszą okazję bramkową.

I połowa:

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy. Valencia zasługuje na remis, a mogła nawet prowadzić!

45. min. +1 Benzema niecelnie zza pola karnego. Minuta doliczonego czasu.

43. min. Posiadanie piłki: Real 62%, Valencia 38%.

39. min. Pomyłka Alonso, który stracił piłkę w środku pola i sprezentował gościom świetną okazję! Valencia wychodziła dwa na jednego, ale Piatti podał tak lekko, że Pepe zdołał przejąć piłkę.

36. min. Żółta kartka dla Arbeloi, który musiał ratować się faulem przy zatrzymywaniu rozpędzającego się Tino Costy.

34. min. Kolejna okazja Valencii! Feghouli zakręcił Albiolem i odegrał do Piattiego, który uderzył mocno, ale zbyt blisko środka bramki. Mimo to Casillas musiał pokazać świetny refleks, by uchronić zespół przed stratą gola!

31. min. Dla odmiany strzela Pepe, ale piłka leci w górne rzędy trybun. Na Bernabeu rośnie frustracja, bo Real nie tworzy sobie sytuacji, nie przeważa.

25. min. Valencia trafia w słupek! Casillas nie popisał się przy obronie strzału zza pola karnego, przez co piłka trafiła do Ricardo Costy, który rzucił się szczupakiem i omal nie wyprowadził Valencii na prowadzenie!

24. min. Higuain wrzucił piłkę na głowę Ronaldo, który miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, ale dośrodkowanie było minimalnie za wysokie i Portugalczyk uderzył nad poprzeczką.

22. min. Jeszcze jeden strzał Ronaldo, lecz obok słupka. Po drodze piłka odbiła się jeszcze od obrońcy, ale Real nie wykorzystał rzutu rożnego.

19. min. Oezil świetnie znalazł Benzemę, który pięknie odegrał z pierwszej piłki do Ronaldo, ale strzał Portugalczyka był zbyt lekki, by zaskoczyć Guaitę. Ronaldo domagał się jeszcze rzutu karnego.

14. min. Bezsensowny faul Ramiego na pograniczu pola karnego, ale Ronaldo nie zdołał zamienić rzutu wolnego na bramkę, bardzo niecelne uderzenie.

11. min. Aduriz wychodzi sam na sam, ale sędzia liniowy sygnalizuje spalonego. Z powtórek ciężko ocenić czy arbiter miał rację, jeśli napastnik Valencii był za Albiolem, to tylko minimalnie.

9. min. Odpowiedź Valencii! Feghouli zdecydował się na uderzenie z dystansu i był bliski pokonania Casillasa!

7. min. Kolejna próba Ronaldo, fantastyczny strzał zza pola karnego, ale piłka trafia w słupek!

4. min. Pierwsze uderzenie Ronaldo minimalnie niecelne.

1. min. Początek meczu.

Wymyśl dialog i zgarnij voucher o wartości 100 euro!