Oceniono 146 razy 10

A ja i tak wierzę w to że jakimś cudem wygra Gijon. :-D

• medalik1990

Oceniono 8 razy 6

real zdobyl 10 razy wiecej trofeow niz barcelona i teraz zdobedzie mistrza jak na najlepsza druzyne w historii przystalo!!

• 300zlotych

Oceniono 11 razy 3

Vamos blancos!!!

Odśwież
28

Zaczęło się dość niespodziewanie od prowadzenia gości. Po pół godzinie gry piłkę ręką w polu karnym zagrał Sergio Ramos i arbiter wskazał na "wapno". Do piłki podszedł Miguel De Las Cuevas i pewnym strzałem nie dał szans Ikerowi Casillasowi.

Piłkarze Javiera Clemente z prowadzenia cieszyli się tylko siedem minut - Gonzalo Higuain mocnym strzałem głową wykończył dośrodkowanie Ramosa.

W drugiej połowie Real naciskał gości, ale długo nie przynosiło to żadnego skutku. Wreszcie w 74. minucie pięknym strzałem głową bramkę zdobył Cristiano Ronaldo.

Chwilę później piłkarze Sportingu mogli przestać marzyć o wywiezieniu z Madrytu choć punktu. Roberto Canella ostro zaatakował Angela Di Marię i zobaczył drugą żółtą kartkę.

Rywali dobił Karim Benzema, który ustalił wynik meczu.

Tak relacjonowaliśmy ten mecz na żywo:

90. min. +2 Koniec meczu.

90. min. +1 Kopia sytuacji sprzed minuty, tym razem w roli głównej Benzema, ale efekt ten sam.

90. min. marcelo wpada z lewej strony w pole karne, mija Botię, ale uderza pół metra od bramki Pablo.

82. min. GOL!!! Prostopadła piłka od Cristiano Ronaldo w pole karne, dopada do niej Benzema i mocnym strzałem przy dalszym słupku podwyższa na 3:1.

79. min. Canella wchodzi ostro w nogi Di Marii i ogląda drugą żółtą kartkę.

76. min. Ostatnia zmiana w tym meczu - Granero pojawia się za Higuaina.

74. min. GOL!!! Miękkie dośrodkowanie na siódmy metr Di Marii, Ronaldo uderza głową i piłka, odbijając się jeszcze po drodze od słupka, ląduje w siatce.

71. min. Ronaldo zagrywa w pole karne do Higuaina, ten potężnie uderza z półobrotu z czternastu metrów, ale piłka nieznacznie mija słupek bramki gości.

67. min. Ostatnia zmiana w Sportingu, Adrian Colunga zmienia De Las Cuevasa.

57. min. Andre Castro pojawia się na boisku w miejscu Sangoya.

52. min. Spokojny jak na razie początek drugiej połowy. Real ma zdecydowaną przewagę posiadania, ale kompletnie nic z niej nie wynika.

46. min. Dwie zmiany w Realu. Za Sahina wchodzi Benzema, Di Maria zmienia Callejona. W zespole gości Ricardo Leon zmienia Hernandeza.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

44. min. Piękny strzał z rzutu wolnego z dwudziestu metrów Sahina, ale opiłka trafia tylko w poprzeczkę.

41. min. Dobra piłka w pole karne od Ronaldo, ale Callejona ubiegają obrońcy i będzie tylko rzut rożny.

37. min. GOL!!! Dośrodkowanie z lewej strony Sergio Ramosa, piłka mija wszystkich obrońców i trafia do Higuaina, który strzałem głową nie daje szans Pablo.

30. min. GOL!!! De Las Cuevas potężnie uderza w środek bramki, Casillas rzuca się w swoje prawo, mamy więc jak na razie niespodziankę.

29. min. Ramos wybija piłkę wślizgiem spod nóg Canelli, ale dotknął jej też ręką. Wszystko działo się w polu karnym, będzie więc jedenastka!

28. min. Dośrodkowanie Sahina z rzutu wolnego, Higuain strzałem głową umieszcza piłkę w siatce, ale sędzia odgwizduje spalonego. Słusznie.

22. min. Marcelo mocno zza pola karnego, ale w sam środek bramki.

14. min. Fatalny błąd popełnia Arbeloa. Trejo przejmuje piłkę, wpada w pole karne, ale jego strzał z dwunastu metrów dobrze broni Casillas.

11. min. Ronaldo znów z dystansu, tym razem obok bramki.

9. min. Pierwszy strzał w tym meczu, ale uderzenie Cristiano Ronaldo z wolnego z ponad trzydziestu metrów trafia w mur.

1. min. Zaczynamy mecz.