Nie
Komentarze (9)
  • 1jmb1

Oceniono 40 razy 6

Odkąd włączyłem transmisję (chwila po drugiej bramce) to Real gra słabo. Zwłaszcza w obronie. Ale Saragossa tego nie wykorzystuje.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Real wygrywa z Saragossą 4:0 i jest to setne zwycięstwo Jose Mourinho w Realu. Królewscy nie przekonywali przez cały mecz, oddawali inicjatywę rywalom, ale obraz meczu odmieniły dwa gole w końcówce meczu.

• GOOOOOOL

Modrić! Jimenez niefortunnie wybija piłkę, Ronaldo upadając zdołał podać piłkę do Modricia, ten zaś strzela na 4:0.

• GOOOOOOL

89. min.

Essien! Benzema próbował na rózne sposoby, w końcu idealnie podał do Essiena, który wykończył akcję.

• 84. min.

Jimenez broni nogami strzał Ronaldo.

• 84. min.

Rzut wolny dla Realu. Cristiano Ronaldo mocno w bramkę, Jimenez paruje nad poprzeczkę.

• 82. min.

Nacho za Arbeloę.

• 81. min.

Abraham wpada w pole karne, fantastycznie radzi sobie z dwoma graczami Realu i w ostatnim momencie piłkę podbija mu Essien, więc jego strzał szybuje wysoko ponad bramką.

• 78. min.

Mocno bita w pole karne piłka, ale Ronaldo był na spalonym, w dodatku podanie do niego przeciął jeden z obrońców Saragossy.

• 78. min.

Aranda za Postigę.

• 76. min.

Kolejne groźne podanie Saragossy w pole karne, ale obrońcy Realu wybijają.

• 74. min.

Sapunaru faulował Ronaldo.

• 74. min.

Alamo za Victora.

• 71. min.

Oezil wypuszcza piłkę do Cristiano Ronaldo, ale wypuszcza za daleko. To nie jest dobry mecz Niemca.

• 71. min.

Callejon za Di Marię.

• 71. min.

Strzał z dystansu Ronaldo pada łupem Jimeneza.

• 71. min.

Dośrodkowanie Abrahama, Albiol wybija, Movilla jeszcze strzela, ale niecelnie.

• 69. min.

Piłka w siatce po strzale Postigi, ale sędzia nie uznaje gola bo jego zdaniem Postiga faulował Albiola.

• 67. min.

Rzut wolny dla Saragossy prawie spod linii końcowej. Apono wymyślił to ciekawie podając do tyłu zamiast dośrodkowywać, ale strzał zablokowany przez obrońców Realu.