Real Madryt

3 1

Wi�cej o wydarzeniu

Jose Mourinho zdobędzie mistrzostwo i odejdzie?

Barcelona tylko zremisowała z broniącym się przed spadkiem Villarrealem i do lidera z Madrytu traci już 7 punktów. Trener Pep Guardiola zapowiada walkę do końca, ale przy regularnie demolującym rywali Realu szanse na obronę tytułu ma niewielkie.

Odśwież
49
Zobacz gole z meczu Realu na Zczuba.tv

W pierwszej połowie Real Madryt miała z przyjezdnymi spore problemy. Saragossa broniła wysoko, nie popełniała błędów, a kiedy już "Królewscy" przedarli się pod bramkę rywali, fatalnie pudłowali.

Tymczasem Saragossa w 11. minucie niespodziewanie objęła prowadzenie - nieuwagę obrońców wykorzystał Aranda, który wbiegł między dwóch rywali i zagrał po ziemi na siódmy metr, gdzie stał niepilnowany Lafita i skierował piłkę do pustej bramki.

Real rzucił się do odrabiania strat, przycisnął rywali i 20 minut później wyrównał za sprawą Kaki, który wcześniej zmarnował dwie dobre sytuacje.

Po przerwie gospodarze kontynuowali napór i szybko zostali nagrodzeni - dwie koronkowe akcje (w 49. i 56. minucie), gole Ronaldo oraz Oezila i było po meczu. Real prowadząc 3:1 przestał naciskać, Saragossa próbowała, ale brakowało jej argumentów i już do końca meczu wiele ciekawego się nie stało.

Real ma już siedem punktów przewagi nad Barceloną, która tylko zremisowała z Villarrealem.

Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo:

Druga połowa:

90. min. +2 Koniec meczu.

90. min. Sędzia doliczył dwie minuty.

88. min. Obie drużyny czekają już na końcowy gwizdek.

85. min. Najbardziej aktywny w tej chwili jest Higuain, który w 72. minucie zmienił Benzemę.

80. min. Spokojne ostatnie pięć minut. Real nie ma zamiaru specjalnie się przemęczać, a goście nie mają argumentów, by jeszcze zagrozić "Królewskim".

75. min. Ronaldo powalony w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

73. min. Słabsze minuty Realu, goście odważniej zaatakowali i mieli już kilka szans.

71. min. Postiga wyszedł sam na sam z Casillasem, ale strzelił wprost w bramkarza Realu!

69. min. Lafita podjął złą decyzję i zmarnował dobrą kontrę. Powinien podawać pokazującemu się koledze, a zdecydował się na strzał. Strzał, który mu nie wyszedł.

67. min. Kaka schodzi z boiska - zastępuje go Callejon.

64. min. Okres lepszej gry Saragossy, która kilka razy zagroziła bramce Casillasa.

59. min. Dobra akcja gości, ale Carvalho przeciął kluczowe podanie do Arandy.

56. min. GOL dla Realu Madryt! Kolejna szybka akcja Realu, piłka trafiła do Kaki na 16. metr, ten od razu odegrał do wbiegającego Oezila, który mocnym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza rywali. 3:1!

54. min. Duża przewaga Realu Madryt, trzecia bramka wisi w powietrzu.

50. min. To 31. gol Ronaldo w 31. meczu w tym sezonie...

49. min. GOL dla Realu! Koronkowa akcja Realu, ładne rozciągnięcie na prawą stronę do Oezila, który precyzyjnym płaskim dośrodkowaniem idealnie obsłużył Ronaldo, a ten nie miał problemu z wpakowaniem piłki do pustej bramki.

48. min. Granero strzela z dystansu, ale leciutko, w środek bramki.

47. min. Real zaczął bardzo mocno, już dwa groźne dośrodkowania w pole karne rywali.

46. min. Zaczęli.

Pierwsza połowa:

45. min. Koniec pierwszej połowy.

44. min. Altintop potężnie z dystansu, ale przestrzelił o dobre pięć metrów.

42. min. Real Madryt trochę rozkojarzony, pozwala gościom przedostawać się pod pole karne.

40. min. Jedna z niewielu akcji Saragossy, ale Aranda nie trafił czysto w piłkę.

36. min. Ronaldo uderzył potężnie obok muru, ale pomylił się o metr.

35. min. Rzut wolny dla Realu tuż sprzed pola karnego. Będzie groźnie.

32. min. GOL dla Realu! Wreszcie Kaka! Przysnęli obrońcy przyjezdnych, Kaka otrzymał kapitalne prostopadłe podanie z głębi pola od Carvalho, wyszedł sam na sam i strzałem w długi róg pokonał Roberto.

30. min. Piłka przypadkowo trafiła do Kaki na 14. metr, ale Brazylijczyk poślizgnął się i skiksował.

29. min. Uderzenie głową Ronaldo ponad bramką rywali.

28. min. Teraz Saragossa zamknięta we własnym polu karnym, ale dośrodkowania Realu Madryt lądują na głowach obrońców.

26. min. Kapitalne dośrodkowanie Oezila, Kaka uderzył tyłem głowy, a piłka minęła słupek bramki rywali o kilka centymetrów.

23. min. Marcelo wbiegał w pole bramkowe, ale uprzedził go Roberto. Rzut rożny, po którym było zamieszanie, ale ostatecznie Saragossa się wybroniła.

21. min. Oezil w pole karne do Benzemy, którego w ostatniej chwili zablokował Dujmovic.

20. min. Rzut rożny dla Realu, ale Saragossa dobrze się broni.

19. min. Strzał Granero zza pola karnego ponad bramką Roberto.

17. min. Real chce szybko doprowadzić do wyrównania, atakuje większą liczbą graczy.

15. min. Kwadrans za nami. Saragossa na razie sensacyjnie prowadzi, ale jeden gol na Santiago Bernabeu to żadna zaliczka, o czym przekonała się niejedna drużyna ligi hiszpańskiej.

11. min. GOL dla Saragossy! Sprytnie wykonany rzut rożny, podanie w pole karne do Arandy, który zagrał po ziemi na siódmy metr, gdzie stał niepilnowany Lafita i skierował piłkę do pustej bramki.

10. min. Tempo dość spokojne, Real nie forsuje, chociaż od czasu do czasu - głównie za sprawą Ronaldo - robi się gorąco pod bramką przyjezdnych.

7. min. Doskonałe dośrodkowanie Ronaldo na piąty metr do Benzemy, ale Francuz źle się złożył do strzału głową i fatalnie spudłował. Powinno być 1:0.

5. min. Saragossa na razie gra odważnie, atakuje Real wysoko, wypycha go z własnej połowy.

3. min. Teraz naciera Real - strzał Ronaldo z rzutu wolnego tuż obok bramki.

1. min. I już uderzenie przyjezdnych - ale zbyt lekkie, Casillas bez problemu broni.