Sędzia kończy mecz. Real zgarnia trzy punkty.

Rayo częściej jest przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Real wygra ten mecz.

Za Pitiego wchodzi Delibasić.

• 80. min.

Trzecia zmiana w Realu. Callejon w miejsce Kaki.

• 77. min.

Bangoura świetnie dośrodkowuje, Lopez nie sięga piłka,, ale napastnik Vallecano również nie był w stanie skierować jej do bramki.

• 74. min.

Szansa Realu. Khedira mija bramkarza i podaje piłkę wzdłuż linii bramkowej, Kaka jest jednak za daleko by wykończyć akcję.

• 73. min.

Błąd Essiena, który nieodpowiedzialnie traci piłkę przed swoim polem karnym. Rywale nie potrafią tego jednak wykorzystać.

• 73. min.

na boisku pojawia się Vazquez, a schodzi Trashorras.

• 68. min.

Żegnany oklaskami Oezil schodzi z boiska. W jego miejsce Angel Di Maria.

• 64. min.

Za Casado wchodzi Jose Carlos.

• 64. min.

Tym razem poniosło Cristiano Ronaldo, który kopnął Figuerdasa wybijającego piłkę.

• 63. min.

Rayo marnuje dobrą sytuację. Piti dostał piłkę w polu karnym, ładnie uderzył i Lopez pewnie miałby trochę problemów z obroną strzału, ale na jego linii znalazł się... Leo Carrilho, który został trafiony w plecy.

• 60. min.

Lass Bangoura ładnie odwrócił się z piłką w polu karnym Realu. Strzelił mocno, ale w boczną siatkę.

• 58. min.

Real gra teraz znacznie lepiej niż pod koniec pierwszej połowy. Świetnie rozgrywa Oezil, który po raz kolejny jest faulowany i Real miał szansę z rzutu wolnego. Oezil strzelił jednak w mur.

• 56. min.

Kaka strzela zza pola karnego. Obok bramki.

• 55. min.

Ozeil porwał się na trzech rywali. Musieli go zatrzymać faulem.

• 49. min.

Żółta kartka dla Figuerdasa.

Sędzia rozpoczął drugą połowę.

• 45. min. + 1

Sędzia kończy pierwszą, bardzo intensywną połowę. Real szybko strzelił dwa gole i równie szybko stracił Sergio Ramosa. Obrońca ''Królewskich'' w ciągu minuty dostał dwie żółte kartki i wyleciał z boiska. Od tej pory więcej szans miało Vallecano, ale brakuje im skuteczności pod bramką Lopeza.

• 45. min.

Bardzo dobra sytuacja Trashorrasa. Miał piłkę w polu karnym, ale tak przeraził się tym faktem, że uderzył ponad bramką Lopeza.