6 2

Odśwież
39
Bramki z meczu Real - Rayo zobacz na Z Czuba.tv [WIDEO]

Gospodarze na Santiago Bernabeu stracili gola już pierwszej minucie. Caslilasa pokonał Michu. Wydawać się mogło, że spadek formy piłkarzy Realu to bardziej poważna sprawa niż chwilowa zadyszka. Jednak w miarę upływu czasu fani drużyny z Madrytu mogli głęboko odetchnąć. Królewscy, wrócili na szczyt.

Real rozkręcał się powoli. W 39. minucie wyrównał Ronaldo, zdobywca hat-tricka w tym spotkaniu. Gola do szatni, dającego prowadzenie gospodarzom, strzelił Higuain. 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Michu zdobył drugiego gola. Dwie minuty później drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną zobaczył Di Maria. Argentyńczyk powstrzymał kontrę Rayo ręką.

Jednak ostatnie pół godziny należało do podopiecznych Mourinho. Najpierw rzut karny po faulu na Kace wykorzystał Ronaldo. Potem podwyższył piętką Varano. Zwycięstwo przypieczętował Portugalczyk strzelając z karnego.

Cristiano Ronaldo do tej pory w pięciu meczach zdobył 7 bramek. Tabeli ligi hiszpańskiej przewodzi Betis. Real zajmuje czwarte miejsce i do lidera traci dwa punkty.

90. min. +1 Koniec meczu!

90. min. Choć podopieczni Mourinho wygrywają już 6:2, wcale nie zamierzają zwolnić tempa gry, atakują bramkę Rayo.

83. min. GOL!! Ronaldo wbiega w pole karne, mija bramkarza, zostawia nogę, a Gimenez fauluje, za co zostaje ukarany żółtą kartką. Portugalczyk pewnie wykonuje 11-stkę. Real-Rayo 6:2.

83. min. Karny dla Realu!!!!

81. min. Piłkarze Realu utrzymują się przy piłce, wymieniając między sobą serię podań. To się nazywa kontrola wydarzeń na boisku

73. min. Rayo nie składa broni, gra ambitnie, ale cóż z tego, kiedy Real jest w doskonałej dyspozycji. Doskonały szybki atak. Oezil podaje z prawej strony do Benzemy, a Francuz z pierwszej piłki pokonuje bramkarza beniaminka Primera Division

73. min. I znowu!!!

68. min. GOL! Varane!!!! Doskonałe uderzenie tego młodego piłkarza. Lob piętką! Gol cudo!!!

67. min. Marcelo faulowany przez Lassa. Żółta kartka dla piłkarza Rayo. Rzut wolny wykonuje Xavi Alonso. Piłka przelatuje tuż nad poprzeczką. Rzut rożny

63. min. Ronaldo pędzi lewą stroną zagrywa w środek do Benzemy. Ten myli się w przyjęciu, piłka jednak odbita od nogi obrońcy szybuje przed Portuglaczyka. Ubiega go bramkarz.

59. min. Na boisku pojawia się Benzema (Higuain) i Kedira za Kakę.

58. min. Di Maria dostaje drugą żółtą kartkę i Real gra w osłabieniu! Argentyńczyk zatrzymał akcję Rayo ręką.

56. min. GOOLL! Michu!!!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, obrońca Realu zbija piłkę wprost pod nogi Micha, a ten wbija ją do bramki. Co prawda Casilas łapie futbolówkę, ale już za linią bramkową.

54. min. Nie minęło przysłowiowe 5 minut, a Bliski zdobycia czwartej bramki dla Realu był Higuain. Argentyńczyk położył bramkarza, minął go dobiegł do linii kończącej boisko, ale jego dośrodkowanie przecięli obrońcy.

51. min. GOLLL!!! Rayo bliskie wyrównania. Ale chwilę Real wyprowadza kontrę czterema podaniami. Kaka faulownay w polu karnym. Ronaldo staje przed piłką na 11 metrze i podwyższa prowadzenie!!!!!

47. min. Zaczęła się druga połowa. Intensywnie przy bocznej linii rozgrzewa się Benzema.

Koniec pierwszej połowy. Zasłużone w sumie prowadzenie Realu, który potrzebował pół godziny na dojście do siebie po szoku wywołanym straconą w pierwszej minucie bramką.

45. min. 2:1 GOOOOL! Real już prowadzi. Po nieudanej pułapce ofsajdowej prowadzanie gospodarzom daje Higuain.

43. min. Real odzyskał pewność siebie. Atakuje z polotem.

42. min. Ronaldo domagał się karnego, ale sędzia uznał, że nie był faulowany. Powtórki nie pokazały dokładnie tej sytuacji, ale Mourinho był wyraźnie oburzony.

39. min. 1:1 GOOOL!!! Ronaldo po kontrze z Kaką. Portugalczyk strzelił z lewej strony, piłka leciała prosto w bramkarza, ale ten popełnił błąd i mamy remis.

36. min. Real zaczyna przeważać. Cristiano Ronaldo uderzył z wolnego obok słupka.

35. min. Oezil huknął z 16-ego metra, ale bramkarz był na posterunku i odbił piłkę na rzut rożny.

35. min. W dotychczasowych 4 kolejkach drużyna Rayo uzbierała 5 punktów co daje jej 10. miejsce w tabeli.

33. min. Piękny techniczny strzał Higuaina! Piłka ląduje w siatce, ale sędzia odgwizdał spalonego. Powtórki pokazały, że miał rację.

30. min. Wreszcie dogodna okazja dla Realu. Po rzucie wolnym sprzed pola karnego do główki startował Higuain, ale w porę ubiegł do obrońca Rayo.

25. min. Niesamowite! Real atakuje, ale bezbarwnie. Tymczasem po drugiej stronie boiska szaleje Lass Bangoura.

21. min. Kaka strzela, ale w środek bramki, gdzie na posterunku był Gimenez.

17. min. Żółta kartka dla Di Marii.

16. min. W odpowiedzi niecelne uderzenie Marcelo.

14. min. Rayo wciąż próbuje odzyskiwać piłkę i kontrować. Najpierw na spalonym znalazł się Tito, ale w kolejnej akcji bliski szczęścia był Tamudo.

10. min. Zawodnicy Rayo starają się utrudnić rozgrywanie piłki rywalom wysokim pressingiem. Gracze Realu wydają się być zdziwieni własną nieporadnością.

6. min. Pierwsza szansa dla Realu, ale Raphael Varane główkował niecelnie.

5. min. Kamery pokazują zafrapowaną twarz Jose Mourinho. Nie tak miało potoczyć się to spotkanie.

1. min. Po strzale z dystansu Casillas odbił piłkę. Dopadł do niej Michu i wpakował do siatki! Nie minęło nawet pół minuty!

1. min. 0:1 Niesamowite! Już w pierwszej minucie Rayo obejmuje prowadzenie!