Real Madryt

4 0

Odśwież
36
Sobotnie spotkanie było dla Królewskich spacerkiem. Tym bardziej, że już od 40. minuty Racing grał w osłabieniu, gdy za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Cisma.

Gospodarze od początku mieli ogromną przewagę. Cały czas kontrolowali przebieg spotkania. Racing sporadycznie gościł pod ich bramką, a w pierwszej połowie nie stworzył sobie żadnej dogodnej sytuacji.

Dwie bramki zdobył Karim Benzema, po jednej bramce dorzucili Cristiano Ronaldo i powracający po kontuzji Angel Di Maria.

Dzięki wygranej piłkarze Mourinho mają już trzynaście punktów przewagi nad drugą w tabeli Barceloną. Katalończycy swój mecz rozegrają w niedzielę. Ich rywalem będzie Valencia.

90. min. +2 Koniec spotkania: Gospodarze wygrywają bez żadnych problemów. Piłkarze Racingu z ostatnim gwizdkiem sędziego odetchnęli z ulgą, bo Real z każdą minutą grał coraz lepiej

89. min. Gol dla Realu!!! Real nokautuje! Alonso wyprzedza obrońcę, przejmuje piłkę i po chwili oddaje ją Di Marii. Argentyńczyk trafia w bramkarza, ale po chwili jego strzał skutecznie dobija Benzema

86. min. Ładny strzał Luque przeleciał nad bramką. Po chwili odpowiedział Real - Benzema zagrał prze bramkę, Ronaldo a posłał piłkę obok słupka

83. min. Ronaldo ładnie zagrywa przed bramkę, ale Khedirę uprzedza bramkarz

77. min. Zagotowało się pod bramką Realu. Strzał z woleja Torrejona ląduje na bocznej siatce

76. min. Cristiano Ronaldo uderza z rzutu wolnego nad bramką

73. min. Gol dla Realu!!! Di Maria krótko prowadził piłkę, nagle zszedł do środka i huknął zza pola karnego. Piłka wpadła w górny róg bramki, Tono nie miał żadnych szans

67. min. Di Maria przedziera się prawą strona, ale naciskany przez obrońcę wychodzi z piłką za linię końcową

62. min. Jeden z nielicznych ataków gości - Torrejon ładnie wyszedł w górę do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale nie potrafił skierować piłki w światło bramki

60. min. Alonso zagrywa w pole karne do Ronaldo, ale Portugalczyk na spalonym

56. min. Groźna główka Ramosa. Hiszpan uderzył mocno, ale piłka przeleciała metr nad bramką

52. min. Całkowita dominacja Realu.

47. min. Potężne uderzenie Alonso z pierwszej piłki z szesnastu metrów - piłka minęła bramkę o metr.

46. min. Zaczynamy drugą połowę

45. min. Koniec pierwszej połowy. Real wygrywa zasłużenie po golach Ronaldo i Benzemy

45. min. Gol!!! Benzema dostaje podanie w pole karne, ładnie obraca się z piłką i zagrywa w stronę bramki. Futbolówka mija Tono i jeszcze przed linią dopada do niej Ramos, który dla pewności pakuje ją jeszcze do bramki

44. min. Świetne uderzeniem wolejem Marcelo i jeszcze lepsza interwencja Tono. Kilkanaście sekund później bramkarza zatrudnia jeszcze Benzema

41. min. Ronaldo ogrywa dwóch rywali podaje przed pole karne do Ramosa, ale ten przenosi piłkę nad bramką

39. min. Cisma otrzymuje drugą żółtą kartkę i Racng będzie grał w osłabieniu

37. min. Kaka zagrywa na długi słupek i zamykającego akcję Ramosa w ostatniej chwili uprzedza obrońca.

35. min. Alvaro mocno centruje w pole karne i błąd przy piąstkowaniu popełnia Casillas. Piłka spada jeszcze pod nogi zawodnika Racingu, male strzał blokuje Ramos

33. min. Ronaldo z dystansu strzela nad bramką

27. min. Dobra okazja dla gospodarzy. Oezil zagrywa wprost do ustawionego kilka metrów przed bramkę Benzemy. Ten nie decyduje się na uderzenie z pierwszej piłki i po chwili pod naciskiem obrońcy oddaje lekki strzał

25. min. Diop ostro zagrał przed bramkę, ale dobrze piąstkował Casillas

23. min. Marcelo ładnie wchodzi w pole karne, zagrywa miękką piłkę przed bramkę, ale podanie nie znajduje adresata

22. min. Dośrodkowanie Adriana zablokowane i będzie pierwszy rzut rożny dla Racingu

17. min. Nic się nie zmienia. Real przy piłce, tyle że najczęściej w środkowej strefie boiska. Zawodnicy Mourinho rzadko podkręcają tempo

11. min. Słabe tempo spotkania. Racing sporadycznie przedostaje się na połowę Realu. Mimo że przegrywa, to nadal gra cofnięty. Przed chwilą na bramkę uderzał Ronaldo. Portugalczyk trafił jednak prosto w bramkarza

6. min. Gol dla Realu! Kaka przedziera się w pole karne. Najpierw uderza w Tono, ale po chwili odgrywa głową na drugą stronę, gdzie Ronaldo, również głową, pakuje piłkę do bramki!

5. min. Groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ronaldo ładnie uderzył piłkę głową, ale trafił w słupek

4. min. Ronaldo zagrywa kozłującą piłkę w pole karne, ale Benzemę uprzedza Tono

2. min. Racing od razu zepchnięty do defensywy. Przed chwilą do piąstkowania zmuszony był Tono

1. min. Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy. Benzema na spalonym

1. min. Zaczynamy!

Przed meczem

Real ma obecnie aż dziesięć punktów przewagi nad drużyną Guardioli. Mistrzowie Hiszpanii zagrają w tej kolejce u siebie z Valencią