Tak
Nie

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Real rozgromił Mallorkę

Real po pierwszej połowie przegrywał z Mallorką 1:2, w drugiej 'Królewscy' zagrali jednak bardzo skutecznie i po bramkach Higuaina, Ronaldo, Modrica i Benzemy wygrali 5:2.

• 90. min. + 2

Koniec meczu. Real po świetnej drugiej połowie wygrywa z Mallorką 5:2.

Tuż przed końcem meczu Alonso zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Higuaina, ten oddał ją do niepilnowanego Benzemy, który trafił do pustej bramki.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

Gol dla Realu! Benzema!

Sędzia doliczył 2 minuty.

• 83. min.

Swoją szansę zmarnował Oezil, który wyszedł sam na sam z bramkarzem. Za chwile z dystansu strzelał Pepe - wysoko nad bramką.

• 77. min.

Ładny strzał Ronaldo sprzed pola karnego, ale Aouate skutecznie broni.

• 74. min.

Real bardzo blisko piątej bramki - Oezil tym razem znalazł się z lewej strony pola karnego i zagrał do stojącego na czwartym metrze Ronaldo. Bramkarz w ostatniej chwili wybił mu piłkę spod nóg.

• 68. min.

Ramos po rzucie rożnym wygrał pojedynek główkowy, ale w bramkę nie trafił.

• 67. min.

Kolejna koronka akcja Realu - po kilku ładnych podaniach przed polem karnym na 16 metrze znalazł się Oezil, zszedł z piłką do prawej nogi i uderzył na bramkę. Tylko boczna siatka.

• 57. min.

Ależ sześć minut Realu! Ale trzeba też przyznać, że Mallorka popełnia fatalne błędy w obronie - Oezil, który po przerwie pojawił się na boisku wpadł w pole karne i dociągnął z piłką do linii, w ostatniej chwili zagrywając ją do Higuaina, który trafił do pustej bramki.

• GOOOOOOL

57. min.

4:2! Higuain!

• 54. min.

Contrao próbował podawać w polu karnym i chyba był popychany - sędzia jednak nie zareagował, obrońcy wybili piłkę, ale ta wylądowała pod nogami Modrica - Chorwat ją przyjął i momentalnie zdecydował się na strzał - atomowe uderzenie z 25 metrów wylądowało w okienku bramki Aouate.

• GOOOOOOL

54. min.

Real już prowadzi! Fenomenalny gol Modrica!

• 52. min.

Po rzucie rożnym bitym przez Oezila Portugalczyk wyskoczył najwyżej w polu karnym i pokonał bramkarza Mallorki. Mamy remis.

• GOOOOOOL

51. min.

Gol dla Realu! Ronaldo!

Ależ szansa Mallorki już na początku drugiej połowy - po ładnej akcji z prawej strony piłka trafiła do Casadesus, ale ten w dobrej sytuacji, z przewrotki, nie trafił w bramkę.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. W drugiej Real musi rzucić się do ataku, więc będzie ciekawie. Wracamy po przerwie.

• 45. min.

Minutę doliczył arbiter.

• 42. min.

Mallorka mogła prowadzić 3-1... Hutton znowu wygrał pojedynek główkowy po rzucie rożny, ale jego strzał minął bramkę Lopeza. O centymetry.