Real Madryt

3 0

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Pierwsze zwycięstwo Realu Madryt

Real Madryt odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie Primera Division. W meczu 3. kolejki drużyna Jose Mourinho pokonała Granadę 3:0 po dwóch golach Cristiano Ronaldo i jednym trafieniu Gonzalo Higuaina

• 91. min.

KONIEC MECZU. Real Madryt odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ligowym pokonując Granadę 3:0. Dwie bramki strzelił Cristiano Ronaldo, a jedną dołożył Gonzalo Higuain.

• 85. min.

Piłkarze czekają już chyba tylko na końcowy gwizdek...

• GOOOOOOL

76. min.

3:0! Higuain strzela swojego trzeciego gola w sezonie. Argentyńczyk tylko dostawił nogę po kapitalnym podaniu Benzemy. Powtórki pokazały jednak, że gol nie powinien zostać uznany, bo obaj piłkarze byli wcześniej na spalonym.

• 64. min.

Boisko opuszcza Ronaldo. Zmiana podyktowana jest urazem mięśnia lewego uda. Portugalczyk ucierpiał po zderzeniu z jednym z piłkarzy. Schodzi z murawy kulejąc i z grymasem na twarzy. Zmienia go Higuain.

• 60. min.

Granada będzie grać w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę otrzymał Gomez. Losy spotkania są już raczej przesądzone...

• 58. min.

Modrić opuszcza boisko. Zmienia go Mesut Oezil.Trzeba przyznać, że Chorwat zagrał niezły mecz, ale po bardzo obiecującym początku nieco potem przygasł.

• 56. min.

Tak świętowali pierwszego gola ”Królewscy”:

• GOOOOOOL

53. min.

2:0! Kapitalne podanie tzw. ”fałszem” Di Marii do Ronaldo. Ten uderzył lekko ale Tono nie zdołał złapać piłki. Odbita futbolówka spadła jeszcze raz pod nogi Portugalczyka, który spokojnie wpakował ją do bramki.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Real po golu Cristiano Ronaldo prowadzi z Granadą 1:0.

• 44. min.

Real się przebudził. Najpierw bardzo mocno z powietrza uderzał Benzema, ale trafił w boczną siatkę. A po chwili indywidualną akcją popisał się Ronaldo. Jego uderzenie tym razem broni jednak Tono.

• 39. min.

Pepe nie byłby sobą, gdyby czegoś nie przeskrobał. Żółta kartka dla Portugalczyka za faul na rywalu.

• 39. min.

Fragment słabszej gry Modricia i Realu. Granada miała kolejną okazję, ale strzał El-Arabiego głową niecelny.

• 35. min.

Pierwsza groźna sytuacja Granady. Po dobrym dośrodkowaniu El-Arabiego z najwyższym trudem piłkę wybija wślizgiem Ramos.

• 30. min.

Świetna okazja Benzemy. Francuz otrzymał prostopadłe podanie i znalazł się oko w oko z Tono. Próba przelobowania bramkarza zakończyła się jednak fiaskiem.

• 29. min.

Strzelcie drugą - pokazuje Mourinho.

• GOOOOOOL

26. min.

1:0! Pierwszy celny strzał Ronaldo i od razu gol. Po podaniu Callejona, Portugalczyk uderzył dość lekko z ostrego kąta, a piłka przeleciała między nogami bramkarza Granady. Błąd golkipera.

• 21. min.

Ronaldo strzela z dystansu, ale zbyt lekko i obok słupka.

• 21. min.

I kolejne dwa znakomite podania Modricia. Pierwsze zmarnował Ronaldo, drugie Benzema. Obaj źle przyjęli futbolówkę.

• 16. min.

Modrić gra na razie fantastyczne zawody. Nie miał nieudanego zagrania. Przed chwilą świetnie dośrodkował do Khediry, ale ten nie wykorzystał podania i stracił futbolówkę.