5 1

Odśwież
43
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv [WIDEO]

W 19. minucie Oezil przyjął piłkę przed polem karnym, zagrał do Ronaldo, który lobem nad dwoma obrońcami oddał futbolówkę Niemcowi. Ten momentalnie podał piętą na piąty metr do Benzemy, który nie mógł zmarnować wysiłku kolegów i pewnie wykończył tę cudowną, bajeczną akcję.

Komentatorzy i sami piłkarze jeszcze nie ochłonęli, a Granada wyrównała. Głową strzelił Rico i uciszył kibiców "Królewskich". Beniaminek od tej chwili zaczął grać bardzo dobrze, odważnie, jakby wcale nie grał z liderem na jego boisku. Real przeczekał kilka minut naporu gości i zaczął przejmować kontrolę. Już w 34. minucie podwyższył na 2:1 i mógł jeszcze przed przerwą rozstrzygnąć spotkanie.

Co się odwlecze... ledwo sędzia rozpoczął drugą połowę, Real strzelił na 3:1, po chwili dołożył kolejną bramkę i było po meczu. Granada straciła ochotę do gry, Real nie stracił ochoty na zdobywanie bramek. Zdołał dołożyć "tylko" jedną - Ronaldo w 89. minucie - i pewnie sięgnął po kolejne trzy punkty.

Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo:

Druga połowa:

90. min. +2 Na koniec jeszcze strzał Callejona, ale znów zbyt lekki. Sędzia kończy mecz.

89. min. GOL dla Realu! Wreszcie się udało. Kaka walczył z dwoma obrońcami, piłka przypadkiem trafiła do Ronaldo, który z szesnastu metrów precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał Roberto. 5:1!

86. min. Jeszcze jedna próba Ronaldo, jeszcze raz niecelnie.

81. min. Callejon strzelał technicznie z 18 metrów, ale zbyt lekko i bramkarz gości nie miał problemów z obroną strzału.

78. min. Tempo trochę siadło.

74. min. Teraz próba Callejona z narożnika pola karnego, ale spore pudło.

72. min. Po rzucie rożnym strzał głową Ronaldo, ale znów niecelny. Nie może się dziś wstrzelić portugalski gwiazdor.

71. min. Marcelo strzelał z linii pola karnego, ale trafił w rywala.

69. min. Siqueira ruszył lewym skrzydłem, wpadł w pole karne, ale zbyt późno odegrał do Uche i dlatego obrońcy zdążyli z interwencją.

66. min. Ronaldo z wolnego nad poprzeczką.

64. min. Granada nadal odważnie. Można pochwalać ambicję przyjezdnych, ale z drugiej strony wypadałoby też spojrzeć na wynik... a ten już jest średnio przyjemny, a z taką grą mogą nadziać się na kolejne ciosy.

59. min. Żółta kartka dla Higuaina - za przerwanie kontry rywali.

55. min. Real dominuje, kontroluje sytuację i wydaje się, że gdy tylko będzie miał ochotę, strzeli piątego gola.

53. min. Benzema, gdy przyjmował piłkę tuż przed zdobyciem gola, doznał kontuzji. Francuz chwilę leżał na murawie i ostatecznie opuścił boisko. Za niego wszedł Callejon.

50. min. GOL dla Realu! Podanie Oezila z głębi pola do Benzemy, ten przyjął piłkę, ograł obrońcę i spokojnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. Po meczu.

47. min. GOL dla Realu! Błąd obrońców gości, bezpańska piłka toczyła się przez pole karne, aż dopadł do niej Higuain i podwyższył wynik meczu na 3:1.

46. min. Zaczęli.

Pierwsza połowa:

45. min. Koniec pierwszej połowy.

43. min. Groźne dośrodkowanie, ale żaden z piłkarzy gości nie sięgnął piłki.

42. min. Rzut wolny dla Granady.

38. min. Akcja za akcję - strzał Granady, strzał Realu. Drugi gol nie podłamał gości, nie zamierzają składać broni.

34. min. GOL dla Realu! Oezil dośrodkował z rzutu rożnego płasko i mocno, Ramos przedarł się między obrońcami i głową strzelił na 2:1.

31. min. Kolejna akcja Granady, ale Ramos przeciął groźne dośrodkowanie w pole karne.

29. min. Świetna akcja Granady - klepka między Rico i Martinsem, ten pierwszy strzela z linii pola karnego, ale refleksem popisuje się Casillas. Oglądamy bardzo ciekawy mecz.

27. min. Ronaldo strzelał z 30 metrów - potężnie, ale obok bramki.

25. min. Real znów musi zaatakować.

22. min. GOL dla Granady! Dośrodkowanie w pole karne Realu wprost na głowę Rico i piękny strzał tuż przy prawym słupku bramki Casillasa. Remis!

19. min. GOL dla Realu! Cudowna, bajeczna akcja Realu! Oezil przyjął piłkę przed polem karnym, zagrał do Ronaldo, który lobem nad dwoma obrońcami oddał piłkę Niemcowi. Ten momentalnie zagrał piętą na piąty metr do Benzemy, który nie mógł zmarnować wysiłku kolegów i pewnie wykończył tę niespotykaną akcję.

17. min. Teraz głową próbował Ramos - piłka lobowała bramkarza gości, ale ostatecznie spadła na górną siatkę bramki.

15. min. Pierwsza sytuacji gości. Kontra, podanie na lewe skrzydło i zbyt słaby strzał Beniteza z narożnika pola karnego.

13. min. Ronaldo strzelał głową ponad bramką. Real ładnie rozgrywa piłkę, dochodzi do groźnych sytuacji.

10. min. Real całkowicie dominuje, wciąż brakuje mu jednak dokładności pod bramką rywali.

8. min. Jeden z obrońców gości o mało nie pokonał własnego bramkarza strzałem z 30 metrów...

6. min. Ramos kapitalnie podał do Benzemy przez całą długość boiska, Francuz ograł rywala w polu karnym i zagrał wzdłuż linii bramkowej, ale zamykający akcję Ronaldo nie trafił czysto w piłkę.

5. min. Na razie beniaminek dobrze się broni.

2. min. Real od początku w ofensywie.

1. min. Zaczęli.

Przed meczem:

Po 16 spotkaniach Real ma na koncie 40 punktów, o trzy więcej niż druga w tabeli Barcelona. Z przeciętną Granadą (19 punktów) "Królewscy" powinni sobie poradzić, w przeciwnym razie mogą dać się doścignąć Barcelonie, która w niedzielę gra derbowy mecz z Espanyolem.