Ronaldo pewnie! 4:0! Hat-trick Portugalczyka!

Karny dla Realu. Faulowany Modrić.

• 69. min.

Akcja szybko przeniosła się na drugą stronę. Uderzenie Higuaina broni Moya

• 68. min.

Niesamowita obrona Ramosa. Colunga uderzył z powietrza, piłka zmierzała w okienko, ale z linii wybił ją Ramos.

• GOOOOOOL

66. min.

Getafe się poddało. Dośrodkowanie Di Marii i Ronaldo głową pokonuje Moyę.

• GOOOOOOL

62. min.

I już jest 2:0! Kontra Realu, Oezil do Ronaldo, ten wpada w pole karne i lewą nogą, po ziemi, trafia tuż przy słupku.

• 58. min.

Modrić ładnie wypuścił Oezila, ten dośrodkował prosto na głowę Higuaina, który minimalnie chybił.

• GOOOOOOL

53. min.

A teraz Moya fatalnie... Dośrodkowanie z rzutu rożnego, bramkarz Getafe wypuszcza piłkę z rąk, a Ramos wpycha ją do bramki. Bramkarz gości był popychany, ale sędzia nie zareagował.

• 52. min.

Genialny Moya! Najpierw obronił strzał z dystansu Khediry, a potem jeszcze fenomenalnie rzucił się do dobitki z pięciu metrów!