Oceniono 19 razy 9

sportowe-transmisje-tv.blogspot.com tu mozna obejrzec mecz w dobrej jakoscii

• ronaldo323232

Oceniono 35 razy 9

Myslicie że jak powiecie na real cos złego to gorzej zagra ja niewiem o co wam chodzi 2 kluby są dobre kazdy kibic głosuje na swój ulubiony klub ale nie mówi nic złego na przeciwny !!!!!!!! barca jest najlepsza hahahahaha!!!!!! Fc barcelona vs Espanyol chyba bylo 1-1 hahaahah z takim przeciwnikiem to sie wygrywa i sie ma komplet pkt a barca remisuje haha Real gral i wygral z espaniolem 4-0 i kto tu jest lepszy

a ja Barce w dupie mam!

"Jedno serce jedno bicie Real Madryt ponad życie"
    "Po zielonej trawce piłka goni-wygra Real a nie oni"
    "Od kołyski aż po grób-Real Madryt to mój klub"
    "Bo Real to rzecz wspaniała-nasza drużyna niepokonana"
    "Real królem Real mistrzem Real wygra mecze wszystkie"
    "Czy są w dołku czy na szczycie Real Madryt ponad życie"
    "Nieważne co się stanie Real zawsze na pierwszym planie."
    "Bo Real to rzecz wspaniała nasza drużyna niepokonana."

Honor i dumę reprezentuję,
    Posiada gwiazdozbiór, który kosmos hamuje."

Wi�cej o wydarzeniu

El Clásico. Pepe przeprosił Leo Messiego

Pepe przeprosił za nadepnięcie na rękę Leo Messiego w środowym meczu Realu Madryt z Barceloną w ćwierćfinale Pucharu Króla. - Moje zagranie nie było celowe - powiedział w klipie opublikowanym przez oficjalną stronę Realu.

El Clásico: Pepe, czyli recydywista

Była 67. minuta środowego El Clásico, gdy Jose Callejon sfaulował Leo Messiego, a na rękę leżącego Argentyńczyka celowo nadepnął Pepe. Cierpliwość na portugalskiego stopera tracą nawet kibice Realu Madryt. W środę "Królewscy" przegrali pierwszy ćwierćfinał Pucharu Hiszpanii 1:2. Rewanż 25 stycznia w Barcelonie

El Clasico. "Cholerni władcy Bernabeu" - prasa znęca się nad Mourinho po triumfie Barcelony

Hiszpańskie gazety nie pozostawiają suchej nitki na Jose Mourinho, którego Real kolejny raz przegrał z Barceloną - tym razem 1:2 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla. Prasa z Madrytu krytykuje trenera za eksperymentalne i zbyt defensywne ustawienie, twierdząc że jego "klęska jest bezdyskusyjna". Z kolei katalońskie dzienniki wychwalają "cholernych władców Bernabeu".

Odśwież
55
90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +2 Strzał Iniesty niecelny, ale wcześniej przed polem karnym faulowany był najpierw Adriano, a potem Messi. Oba wślizgi piłkarzy Realu na kartki, ale sędzia pozwolił grać.

90. min. Real jeszcze próbuje rozpaczliwych dośrodkowań w pole karne Barcelony, ale nic z nich nie wynika.

88. min. Cuenca zmienia Fabregasa. Ten drugi zebrał zasłużone gratulacje od kolegów.

87. min. Żółta kartka dla Ricardo Carvalho, a powinna być czerwona. Portugalczyk sfaulował od tyłu biegnącego do kontry Leo Messiego. Kopnął go w kolano. Sędzia podjął niewłaściwą decyzję, zresztą wcześniej w tym meczu już mu się zdarzało.

84. min. Kontra Realu, która mogła być groźna, gdyby Ronalndo najpierw nie przeciął podania skierowanego do kogoś innego, a po chwili nie zdecydował się strzelać w obrońców Barcelony. Akcja zmarnowana, a na początku piłkarze Realu mieli przewagę liczebną. Nieczęsto to się zdarzała w tym meczu przed polem karnym Barcelony.

82. min. I pierwsza zmiana w Barcelonie. Alexis schodzi. Za niego Adriano.

80. min. Ostatnia zmiana w Realu. Granero zmienił Pepe. Chyba dobrze, bo inaczej rozeźlony piłkarz Realu nie dokończyłby meczu bez czerwonej kartki.

79. min. Akcja Ronaldo na prawym skrzydle, ale jego dośrodkowanie minęło napastników Realu. Teraz gospodarze nie mają wyjścia. Muszą ruszyć do ataku.

77. min. Gooool! Barcelona prowadzi! Kapitalne podanie Leo Messiego. Gdy wszyscy spodziewali się podania na prawe skrzydło, Argentyńczyk zagrał na lewe. Tam był Eric Abidal, który ze spokojem przyjął piłkę i strzelił obok Casillasa.

73. min. W pole karne Realu zapędził się Carles Puyol. Osaczony przez Carvalho wywalczył rzut rożny.

71. min. Iniesta do Messiego. W polu karnym w ostatniej chwili obrońca wybił Argentyńczykowi piłkę. Bardzo szybka akcja Barcelony.

69. min. Po dośrodkowaniu z lewej strony Busquets strzelał głową, tuż nad poprzeczką. Groźnie.

67. min. Callejon w minutę po wejściu na boisko dostał żółtą kartkę za faul na Messim. Za to po chwili Pepe z premedytacją przeszedł po ręce leżącemu Messiemu. Sędzia tego nie widział.

66. min. Zmiany w Realu. Na boisku Mesut Oezil i Jose Callejon. Zeszli Higuain i Lass.

63. min. Tak jak w pierwszej połowie Carvahlo kapitalnie zabrał piłkę Messiemu, tak teraz Busquets efektownie wygarnął ją Coentrao. Choć nie było to w polu karnym, też było ładne.

62. min. Alexis Sanchez dwa razy wpadł z piłką w pole karne Realu i próbował dośrodkować. Za pierwszym razem podał niecelnie, za drugim został zablokowany. Ale przewaga Barcelony rośnie.

60. min. Całą drużyna Realu zamknięta na swojej połowie i obrona nie gra już tak wysoko, jak w pierwszej połowie.

58. min. Ach, powinien być gol dla Realu. Altintop dośrodkował z prawego skrzydła a w polu karnym pięknie w powietrze wyskoczył Benzema. Francuz złożył się do strzału książkowo, ale trafił w słupek.

56. min. Pepe mógł strzelić gola głową po dośrodkowaniu, ale piłka minęła bramkę Pinto. Do tej pory jedynym strzałem Realu był ten Ronaldo, po którym padł gol.

54. min. Tylko na moment. Barcelona wciąż atakuje i robi to coraz efektowniej. Fabregas przerzucił piłkę nad całą linią obrony Realu. Iniesta uderzał z pierwszej piłki, ale trafił w wystawioną w ostatniej chwili nogę Sergio Ramosa. Piłka trafiła jeszcze w słupek i wyszła za linię.

52. min. Po strzeleniu gola Barcelona się cofnęła.

49. min. Gooool! Obrońcy Realu upilnowali Gerarda Pique, ale nie upilnowali Carlesa Puyola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wysoko w powietrze w polu karnym Realu wyskoczył ten pierwszy, ale piłka przeleciała nad nim. Za to Puyol rzucił się jakby skakał do wody. Pepe, który go krył zorientował się zbyt późno, a Casillas - gdy piłka była już w siatce.

47. min. Ładna akcja Messiego i Fabregasa, ale podanie tego drugiego przed bramkę na raty wybijają obrońcy.

46. min. Gramy po przerwie.

22:58 W przerwie Ostatnim razem gdy Real grał w dwumeczu w Pucharze Króla z Barceloną (w sezonie 1996/97) Mourinho był asystentem w drużynie z Katalonii, a Guardiola w niej grał. W 1/8 finału lepsza była Barcelona (1:1, 3:2).

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

44. min. Strzał Fabregasa i piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką. Trochę Barcelona nie ma pomysłu na rozmontowanie obrony rywali.

41. min. Ależ perfekcyjny wślizg Carvalho! Messi już składał się do strzału, ale Portugalczyk z tyłu zabrał mu piłkę. Efektownie i skutecznie.

40. min. Alexis Sanchez stracił piłkę na prawym skrzydle. Real gra teraz bardzo uważnie w obronie.

36. min. Kolejna kontra Realu, która wygląda jak każda poprzednia. Podanie na lewą stronę do Ronaldo, który biegnie co sił w nogach w stronę pola karnego. Tym razem podał do Benzemy, który stracił piłkę. Real chyba próbuje wykorzystywać zaangażowanie w ataku Daniego Alvesa. Raz już im to wyszło.

34. min. Fabregas wydaję się być dzisiaj w świetnej formie. Od niechcenia dośrodkował na wysokości głów obrońców, ale żaden nie był w stanie przeciąć podania. Trafiło do Alexisa Sancheza, który trafił w boczną siatkę. Barcelona przeważa, ale jeden błąd w obronie i jedna z kontr Realu może skończyć się golem.

32. min. Casillas wybijał piłkę głową za własnym polem karnym. Wybił ją prawie pod środkową linię.

30. min. No i właśnie to była ta akcja! Xavi podał do Alexisa Sancheza. Ten od razu odegrał do niekrytego w polu karnym Realu Iniesty. Hiszpanowi uciekała jednak piłka i strzelił obok słupka.

29. min. Akcja Barcelony i Carvalho w ostatniej chwili przeciął podanie w środek pola karnego. A było tam już dwóch piłkarzy gości. Wydaje się, że jedno dokładne podanie i będzie gol.

27. min. Pepe wybił piłkę na linii własnego pola karnego skacząc na wzór bohaterów filmów akcji. Niebezpiecznie i dla rywali i dla niego, pamiętając, że ma już żółtą kartkę.

26. min. Groźny strzał Messiego. Argentyńczyk uderzał z kąta po ziemi, ale znów świetnie broni Casillas.

24. min. Barcelona atakuje, ale jej akcje nie są tak groźne. Z kolei kontry Realu wyglądają bardzo niebezpiecznie. Brakuje w nich jednego dokładnego podania, by piłkarz gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam.

21. min. Zaostrzyła się gra. Pique z żółtą kartką za uderzenie łokciem w powietrzu Pepe. Ten zwija się z bólu, ale więcej w tym aktorstwa niż krzywdy reprezentanta Portugalii.

19. min. Co ciekawe Real nigdy nie przegrał meczu w Pucharze Króla gdy grał Ronaldo. Na 11 meczów 10 wygrał.

17. min. Pepe już z żółtą kartką za faul na Busquetsie. I to nie pierwsze przewinienie piłkarza Realu.

16. min. Ależ podanie! Powinno być 1:1. Fabregas przepięknie zagrał w pole karne do Sancheza. Tuż nad głowami obrońców, a idealnie na głowę Chilijczyka. Piłka przelobowała Casillasa i trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.

14. min. W odpowiedzi akcja Andresa Iniesty, który w polu karnym Realu uciekł obrońcom i strzelił po ziemi z kilkunastu metrów. Casillas wybił piłkę zmierzającą do bramki tuż przy słupku.

13. min. Prowadzenie Realu jest zaskakujące. W pierwszych sześciu minutach meczu Barcelona miała piłkę przez 84 proc. czasu gry.

11. min. Gooool! Cristiano Ronaldo dobiegł na lewe skrzydło do dalekiej wrzutki Karima Benzemy. Dość łatwo ograł Gerarda Pique przerzucając sobie piłkę z prawej na lewą nogę i uderzył po ziemi z ostrego kąta. Pinto nie był w stanie tego zatrzymać. To pierwszy strzał w tym meczu.

8. min. Barcelona chce z kolei wykorzystać taką grę obrony Realu. Przed momentem Xavi po raz trzeci próbował dalekiego podania do przodu. Na razie nic z tego nie wynika.

6. min. Obrona Realu eksperymentalna, ale na razie doskonale się przesuwa. I gra bardzo wysoko. Między Benzemą a stoperami jest zaledwie trzydzieści kilka metrów.

4. min. Barcelona wymienia podania. Real się przygląda. Messi próbował dryblingu i od razu biodrem wszedł w niego Pepe. Nie przewrócił Argentyńczyka, ale ten za chwilę stracił piłkę.

2. min. Real na własnej połowie. Pierwszym madrytczkiem, który dotknął piłki, był Casillas, po niedokładnym podaniu Barcelony.

1. min. Zaczęli.

22:02 Mecz jeszcze się nie zaczął. To będzie 217 El Clasico.

21:51 W bramce Barcelony Jose Manuel Pinto. On jednak zwykle zastępuje Victora Valdesa w bramce Barcelony.

21:47 To nie wszystko. Gonzalo Higuain i Karim Benzema grają razem bardzo rzadko. A dziś stanowią ofensywny tercet z Cristiano Ronaldo

21:41 W składzie Realu duże niespodzianki. W obronie Hamit Altintop i Ricardo Carvalho. Mieli w ogóle nie być w stanie wybiec na boisko. Na ławce m.in. Marcelo.

21:39 Mecz rozpocznie się o 22.