Osobiście,nie jestem zagorzałym kibicem Realu,ale pozdrawiam wszystkich sympatyków Realu,bo bez walki nie będzie dobrego sezonu.

A ja spytam. Czemu na waszej stronie nigdy nie pokazujecie tabeli z najlepszymi strzelcami?? Dlaczego muszę szukać po innych stronach? To powinno być pod tabelą ligową. Ludzie!! A niby taki profesjonalny portal :(

Oceniono 7 razy 7

hat-trick z czego 2 karne.
    Za takie coś to dzięki.

• 91. min.

Koniec meczu. Real zdemolował Deportivo La Corunię na własnym stadionie 5:1, choć zaczął od straty bramki. Szybko się jednak pozbierał i rozpoczął festiwal strzelecki. Trzy gole zdobył Cristiano Ronaldo (dwa z rzutów karnych), po jednym Angel Di Maria i Pepe.

• 91. min.

Sergio Ramos dostał doskonałą długą piłkę od Marcelo, jednak próbę jego strzału przeciął Ze Castro.

• 87. min.

Gracze z La Corunii próbują jeszcze skonstruować jakiś atak, ale już bez przekonania.

• 87. min.

Di Maria ma jeszcze ochotę na podwyższenie wyniku, niedokładnie podaje jednak do Ronaldo.

• 84. min.

Rzut karny dla Realu i znów Ronaldo nie ma litości dla Aranzubii.

• 84. min.

Kaka nabił rękę Evaldo w polu karnym - będzie jedenastka.

• 82. min.

Szybka kontra Realu, Kaka znów na pełnym biegu, ale zniosło go za bardzo na lewą stronę i piłka minęła bramkę.

• 80. min.

Akcja Deportivo, które próbuje grać na aferę, ale nie udaje się zmylić obrońców Realu.

• 75. min.

Rzut rożny dla Realu, ale po dośrodkowaniu od bramki zacznie Aranzubia.

• 75. min.

Strzał z dystansu Ronaldo - prawie się udało.

• 75. min.

Rzut wolny dla Deportivo. Pizzi uderza prosto w mur, kontra Realu, Kaka z Ronaldo, wymieniają się piłkami, Kaka strzela na pełnym biegu porsto w Aranzubię.

• 73. min.

Benzema do Marcelo, ale Deportivo przejmuje piłkę.

• 73. min.

Di Maria wrzuca do Benzemy - sędzia odgwizduje spalonego, którego nie było.

• 71. min.

Pizzi z dystansu - będzie jeszcze rzut rożny.

• 67. min.

Seria krótkich podań Realu na połowie Deportivo.

• 67. min.

I jeszcze szansa Ronaldo, ale piłkę łapie Aranzubia.

• 67. min.

Ależ wejście Xabiego Alonso! Wspaniałe podanie z rzutu wolnego do Pepe i czwarty gol dla Realu! Powtórki pokazują jednak, że był spalony.