Czy jeśli kontuzje okażą się poważne szanse Realu z Borussią drastycznie spadną?
Tak
Nie

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Real Madryt wygrał z Betisem, ale cena była wysoka

W 32. kolejce hiszpańskiej ekstraklasy Real Madryt pokonał Betis Sewilla 2:1, ale kontuzji w czasie meczu doznali Marcelo, Luka Modrić i Karim Benzema. W środę mistrzowie Hiszpanii grają w półfinale Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund (relacja Z Czuba i na żywo od godz. 20.30 w Sport.pl).

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

Oezil zagrał po profesorsku, zresztą tak gra cały mecz. Podał Ronaldowi, który bez trudu ograł Paulaa, wrzucił na drugą stronę, gdzie Callejon znakomicie złożył się do woleja, ale słabo uderzył. Po drodze stał jednak jeszcze Oezil, który dostawił nogę. Zagapiony Paulao stał nadal przy linii końcowej i spalonego nie było.

• GOOOOOOL

90. min.

3:1! Oezil!

• 89. min.

Gooolaniema? Carvalho "świetnie" wystawił Castrowi, ale temu zabrakło paru centymetrów, żeby pokonać Lopeza. Zrobiło się zamieszanie i Albiol jakoś wybił z linii bramkowej.

• 86. min.

Cały czas strzelić próbuje Ronaldo, cały czas bramce Lopeza najbardziej zagraża Pabon.

• 82. min.

Przewinienie i żółta kartka Cristiana Ronalda. Portugalczyk gorąco protestuje i chyba ma rację, bo nie był to raczej faul na kartkę. Jeszcze głośniej protestuje jego rodak i trener, który uniknął jednak wyrzucenia z ławki na trybuny.

• 78. min.

Higuain faulował i postanowił pokrzyczeć na sędziego. Dostał kartkę.

• 77. min.

Bardzo mocne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu C. Ronalda, bramkarz wybija przed siebie, czterech madrytczyków nadciąga, żeby dobić, ale dobitka jest bardzo niecelna.

• 73. min.

Molina uderza piekielnie mocno i choć Lopez miał piłkę na ręce, to nie mógł jej zatrzymać.

• GOOOOOOL

73. min.

2:1! Molina!

• 72. min.

Zmiana w Realu. Kontuzjowanego (?) Benzemę zastępuje Higuain.

• 72. min.

RZUT KARNY DLA BETISU! Nacho próbował naprawić błąd Carvalha i przejechał się w polu karnym po rywalu.

• 69. min.

Mecz się trochę uspokoił. Wynik już właściwie rozstrzygnięty, nie ma o co się bić.

• 64. min.

Jeszcze jedna dobra kontra Realu. Cristiano Ronaldo świetnie ściągnął na siebie uwagę rywali i odegrał przed pole karne do zupełnie niepilnowanego Callejona. Napastnik Realu długo nie decydował się na strzał i w końcu został zablokowany.

• 63. min.

Zmiana w Realu. (Być może) kontuzjowanego Modricia zastąpił Pepe.

• 59. min.

Zmiana w Betisie. Vadillo za Campbella.

• 57. min.

Betis miał swoją okazję, ale potem Oezil znakomicie ruszył z kontrą. Podał do Ronaldo, który, mimo kłopotów, uratował akcję i szybko zagrał do Benzemy. Francuz uderzył między nogami rzucającego się w jego kierunku Adriana.