a nie mówilam ze Ronaldo rozniesie Atleto???? to mnie wyśmiali tu i dostałam - 11 ;/

Oceniono 32 razy 6

Do: boleczek369 -Nie poniżaj się człowieku skoro nieznasz się na futbolu!!! A po drugie chamem jesteś ty patrząc na twoją wypowiedź . Pozdrawiam :-D

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Cristiano Bolt, czyli jak szybko biega Ronaldo?

Czy możliwe jest, żeby Cristiano Ronaldo biegał tylko odrobinę wolniej od najszybszych sprinterów świata, w tym Usaina Bolta? Hiszpańskie media i kibice starają się wyliczyć, jak szybko portugalski snajper Realu Madryt przemieścił się od swojej bramki do pola karnego rywali w sobotnich, wygranych 2:0 derbach z Atletico

Primera Division. Jose Mourinho na pastwie kibiców

Trener Realu Madryt Jose Mourinho zapowiedział, że 40 minut przed sobotnimi derbami z Atletico Madryt wyjdzie samotnie na murawę Santiago Bernabeu, aby skonfrontować się z kibicami, którzy wygwizdali go podczas wtorkowego meczu Pucharu Króla. Relacja Z Czuba i na żywo z meczu Real - Atletico w sobotę od godz. 21.45 w Sport.pl.

• KONIEC

Mecz okazał się niezłym widowiskiem piłkarskim i znakomitą galą MMA. Ubolewać można co najwyżej nad tym, że żaden z pojedynków nie skończył się nokautem wszystkie rozstrzygnięte zostały na punkty. W przypadku tego głównego, między Realem i Atletico również skończyło się zwycięstwem na punkty, ale takim, którego nikt nie będzie kwestionował. Gospodarze byli zdecydowanie lepsi i mieli Cristiano Ronaldo, tymczasem Atletico nie miał Radamela Falcao. Jak to? Mieli? A nie było widać. Dziękujemy bardzo za udział w relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc.

• 90. min. + 2

Akcja Realu - Ronaldo podaje do Modricia, który oddaje Khedirze, który wycofuje pod linię środkową. Widząc do sędzia kończy mecz.

• 90. min. + 1

Ostatnia zmiana w Realu. Za Benzemę wchodzi Jose Rodriguez.

Sędzia dolicza dwie minuty.

• 89. min.

Goście próbują jeszcze prawą stroną. Dobrze wypuszczony Garcia próbuje równie dobrze dośrodkować, ale w polu karnym są dobrzy obrońcy, którzy dobrze wiedzą, co robić.

• 88. min.

Druga zmiana w Realu. Oezila zastępuje Modrić.

• 86. min.

Raul Garcia dośrodkowuje. Ale skoro tak, to dlaczego żaden z piłkarzy Atletico nie miał szans dojść do tej piłki? Ach, już rozumiemy, Raul Garcia strzelał. Ale skoro tak, to dlaczego tak słabo, że Casillas nie miał żadnych szans na wpuszczenie tej piłki?

• 85. min.

Falcao podcina Callejona dla samej przyjemności płynącej z podcinania Callejona. Sędzia daje żółtą kartkę dla samej przyjemności płynącej z dawania kartek.

• 84. min.

Ramos świetnie wyprzedza Falcao i zabiera mu piłkę. Próbuje rozpocząć kontrę, ale Raul Garcia wyprzedza jego pomysł i przewraca go precyzyjnie wymierzonym ciosem barku.

• 83. min.

Odgwizdany faul Diega Costy. Costa nie zważa już na nic, wstaje z murawy i idzie w kierunku sędziego, po drodze śliniąc się, wrzeszcząc i przemieniając w zielonego stwora. Swoją tyradę kończy jednak bez kartki.

• 81. min.

I jeszcze jeden radosny Cristiano Ronaldo. Tym razem Mesut Oezil na featuringu.

• 80. min.

Rzut wolny dla Realu. Miękkie dośrodkowanie Xabiego Alonso, Ronaldo skacze, ale tylko trąca piłkę, która spada w ręce bramkarza. Najciekawszym wydarzeniem jest pojedynek zapaśniczo-kick-bokserski między Godinem i Ramosem. Stoper Atletico przewraca Ramosa trzymając go w pół, na co upadający Ramos reaguje trafiając rywala nogą w brzuch, na co ten odpowiada trącając wstającego Ramosa łokciem... Bójkę przerywają, kiedy orientują się, że gra toczy się już po drugiej stronie boiska.

• 79. min.

Żółta kartka dla Suareza, który nie tylko chciał sfaulować Khedirę, ale chciał zrobić to tak, żeby bolało. Tę część założeń taktycznych gracze Atletico spełniają dziś naprawdę bezbłędnie.

• 78. min.

Rzut rożny dla Atletico. Dośrodkowanie, Casillas piąstkuje. Błyskawiczna kontra Realu, dośrodkowanie Oezila do Ronaldo, który ucieka wychodzącemu bramkarzowi i z ostrego kąta uderza. Piłka mija Courtoisa i uderza w słupek!

• 77. min.

Ostatnia zmiana w Atletico. Wchodzi Raul Garcia, schodzi Arda Turan.

• 76. min.

Khedira ładnie balansuje ciałem. Podaje na lewe skrzydło do Oezila. Rodak Khediry nie potrafi zgubić ogona, więc wycofuje. Każdy kolejny z piłkarzy Realu wycofuje odrobinę bardziej. Jeden z nich w końcu postanawia wstrzelić piłkę w pole karne. Tam wbiega już Cristiano Ronaldo, ale obrońcy uprzedzają go.

• 75. min.

Ronaldo uderza z rzutu wolnego. Piłka leci nad murem, Courtois się rzuca, ale nie sięga piłki, która uderza w poprzeczkę i wychodzi w pole!

• 74. min.

Benzema wpada w pole karne. A właściwie zamierza wpaść. Pierwszego rywala mija, drugi zostawia nogę i brzydko podcina Francuza milimetry przed polem karnym. Miranda zgarnia zasłużoną żółtą kartkę.