Komentarze (12)
  • Gość: M.

Oceniono 1 raz 1

Kuźwa, jeszcze raz obrazicie mój Real, to wysadzę wam ten wasz zasrany Camp Nou !
    A tak na serio, to Real Madrid naprawdę lepiej prezentuje się w tej edycji. Ogólnie w tym sezonie Real bardzo dobrze gra, lepiej niż w poprzednim, znacznie lepiej... W każdym razie nie powinno się obrażać swoich rywali, bo każda drużyna jest dobra na swój sposób.

• chanandlerbong

0

M masz rację. Choć zwykle kibicuję Barcy, to w tym sezonie Barca gra w nieprawdopodobnie nudny sposób, natomiast Real niezwykle efektownie. Dlatego lubię oglądać Real.

• zajonc24061997

0

@Gość: antyREAL
    Ty to masz na bani real wygra i zwiększy przewage nad Barcelonom.

Odśwież
39
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv »

Po meczu:

W 15. minucie z prawej strony świetnie Adrian podał do Diego, ten oddał piłkę z powrotem do niego, a napastnik Atletico pewnie pokonał Casillasa. Sześć minut później Bramkarz Atletico Courtois sfaulował w sytuacji sam na sam Benzemę i dostał czerwoną kartkę. Karnego wykorzystał Ronaldo. Do końca pierwszej połowy defensywa Atletico nie dała się przełamać.

W 49. minucie Oezil świetnie prostopadle podał do Ronaldo, ten na prawo do Di Marii, a Argentyńczyk trafił do pustej bramki. W 65. minucie było już 3:1. Godin stracił piłkę w polu karnym, przejął ją Higuain, minął kolejnego obrońcę, bramkarza i trafił do pustej bramki. W 81. minucie Atletico grało już w "9". Czerwoną kartkę ujrzał Godin za faul na Higuainie, a sędzie podyktował jeszcze rzut karny. Z jedenastki po raz drugi pewnie strzelił Ronaldo.

Tak relacjonowaliśmy spotkanie:

90. min. Sędzia nie doliczył ani sekundy i zakończył mecz.

86. min. Pepe uderza minimalnie obok bramki.

82. min. Ronaldo i 4:1!

81. min. Czerwona kartka dla Godina za faul na Higuainie i rzut karny dla Realu!

78. min. Reyes na boisku za Turana. A Coentrao za Oezila.

76. min. Strzał Callejona zablokowany.

74. min. Callejon za Benzemę.

71. min. Benzema z lewej nogi sprzed pola karnego prosto w Asenjo.

69. min. Real kontroluje sytuację na boisku.

65. min. 3:1! Fatalny błąd obrony Atletico! Godin stracił piłkę w polu karnym, przejął ją Higuain, minął kolejnego obrońcę, bramkarza i trafił do pustej bramki.

61. min. Schodzi Di Maria, za niego Higuain.

59. min. Piłkarze Atletico próbują uderzać z dystansu. Z 25 metrów strzelał Gabi, ale bardzo niecelnie. Casillas odprowadził piłkę wzrokiem.

56. min. Kontra Realu, Xabi Alonso do Oezila, ten od razu do Ronaldo. Portugalczyk próbował uderzyć, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i tę wybił jeden z obrońców.

53. min. Atletico jest bezsilne. Przegrywają i grają w "10".

49. min. Gol dla Realu! Oezil świetnie prostopadle do Ronaldo, ten na prawo do Di Marii, a Argentyńczyk trafił do pustej bramki.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +4 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +4 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dochodzi znowu Benzema, ale uderza za lekko, aby zaskoczyć Asenjo.

45. min. +3 Marcelo minął jednego z rywali, zagrał do środku w pole karne do Benzemy, strzał Francuza zablokowany!

45. min. Sędzia dolicza trzy minuty.

44. min. Marcelo wpada w pole karne, jego dośrodkowanie zablokowane.

43. min. Bardzo ostra gra z obu stron. Sędzia co chwilę sięga po żółty kartonik.

38. min. Zamieszanie w polu karnym Atletico, do piłki dopada w końcu Ronaldo, z trudnej sytuacji uderza jednak nieczysto i piłka ląduje na górnej siatce bramki strzeżonej przez Asenjo.

35. min. Xabi Alonso podał do Ronaldo, Portugalczyk na 20 metrze obrócił się w stronę bramki, uderzył po ziemi z lewej nogi, ale niecelnie.

32. min. Długa piłka z linii obronnej do Adriana, napastnik Atletico też wychodził sam na sam, ale Casillas przytomnie wyszedł przed pole karne i wybił piłkę na aut.

30. min. Oezil świetnie odegrał do Benzemy, Francuz mógł wyjść sam na sam, ale Asenjo w porę wychodzi i przechwytuje piłkę.

27. min. Żółta kartka dla Turana.

25. min. Ronaldo gol! Portugalczyk pewnie pokonuje Asenjo!

21. min. Rzut karny dla Realu i czerwona kartka dla Courtoisa! Bramkarz Atletico sfaulował w sytuacji sam na sam Benzemę!

17. min. Przepychanki w środku boiska. Żółta kartka dla Diego.

15. min. Gol dla Atletico! Z prawej strony świetnie Adrian, podał do Diego, ten oddał piłkę z powrotem do Adriana, a napastnik Atletico pewnie pokonuje Casillasa!

10. min. Real cały czas przy piłce, ale szczelna defensywa Atletico nie pozwala na stworzenie żadnej groźnej sytuacji.

6. min. Oezil w pole karne do Benzemy, Francuz uderzył jednak kilka metrów nad bramką.

3. min. Pierwsza próba Realu. Z 25. metrów uderzał Khedira, wysoko nad bramką.

1. min. Początek meczu!