4 0
Komentarze (13)
  • Gość: dawidd31

Oceniono 9 razy 7

reaal mistrzu pokaz na co cie stac w rewanzu bedzie lepiej na tym zadupiu campnou

• kibic1899

Oceniono 14 razy 2

no real pokaż że też umiesz przegrać ze średniakami nie bądź gorszy od FCB!! VeB

• Gość: ManUnited

Oceniono 1 raz 1

Kaczy nie pierdziel

Odśwież
44
Zobacz bramki z meczu Real - Athletic na zCzuba.tv»
Real Madryt szybko otrząsnął się po zimnym prysznicu, jaki dostał od rywali już w 13 minucie, kiedy do siatki Casillasa trafił Fernando Llorente. Wyrównanie nastąpiło po dwunastu minutach, kiedy świetnym rajdem zakończonym strzałem pod poprzeczkę popisał się Marcelo. Na prowadzenie Real wyszedł już niespełna pół minuty po rozpoczęciu drugiej połowy. Gola z rzutu karnego zdobył Ronaldo, a kolejne trafienie z jedenastu metrów przesądziło, że na boisku lidera Primera Division do niespodzianki nie dojdzie. Tym bardziej, że z boiska usunięty został Do Marcos i od 66 minuty goście grali w dziesiątkę! Wygraną przypieczętował żelazny rezerwowy Callejon, który pokonał Iraizoza siedem minut po tym, jak zmienił na boisku Kakę.
Real pozostał liderem mając 5 punktów przewagi nad drugą Barceloną.

90. min. +2 Koniec meczu! Real wygrywa 4:1!

90. min. Arbiter dolicza dwie minuty.

86. min. Goooool! Callejon! Zabójczy kontratak gospodarzy. Oezil do Higuaina, a ten wypuścił w bój kilkudziesięciometrowym podaniem Callejona. Młodzian dopadł do piłki i strzałem z ostrego kąta pokonał Iraizoza. Na wpisanie się na listę strzelców potrzebował zaledwie siedmiu minut!

84. min. Oezil minął dwóch rywali na kilku metrach, oddał piłkę do Callejona, jednak ten nie trafił w nią czysto.

79. min. Ostatnia zmiana u gospodarzy. Callejon zmienia Kakę.

76. min. Higuain miał znakomitą okazję! Minął Iraizoza i z ostrego kąta nie zdecydował się na strzał lewą nogą. Uderzył prawą, lecz trafił w słupek.

75. min. Toquero faulował będącego bez piłki Lassa, a ten odpłacił mu się kopniakiem. Sędzia nie widział tego incydentu.

74. min. Żółtką kartką ukarany został Alvaro Arbeloa.

73. min. Lass w miejsce Granero.

68. min. Higuain zmienia Benzemę.

67. min. Ronaldo z rzutu karnego równie skuteczny co przy poprzedniej próbie! Bramkarz rzucił się w przeciwny róg, a Portugalczyk ponownie umieścił piłkę w siatce.

66. min. Oezil faulowany w polu karnym. Benzema trafia do bramki Bilbao, ale arbiter nie uznaje gola i wskazuje na jedenasty metr! De Marcos otrzymuje czerwoną kartkę!

63. min. De Marcos złamał akcję do środka i uderzył prawą nogą z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki gospodarzy.

61. min. Podwójna zmiana w szeregach gości. Boisko opuścili Llorente i Amorebieta. W ich miejsce Toquero i Gomez.

58. min. Przegrany pojedynek biegowy Ronaldo z obrońcą gości. Portugalczyk próbował jeszcze reklamować faul, ale arbiter nie dał się nabrać.

53. min. Marcelo minął na lewym skrzydle trzech rywali, dośrodkował w pole karne, jednak nie tak dokładnie, aby Ronaldo mógł oddać głową celny strzał.

49. min. Varane był faulowany, jednak arbiter nie użył gwizdka. Muniain zdołał zagrozić bramce Casillasa, jednak gdy ten wybił piłkę na rzut rożny, gracze Realu doskoczyli do sędziego sugerując mu złą decyzję sprzed kilkunastu sekund.

47. min. Gol! Ronaldo huknął w samo okienko nie do obrony! Real obejmuje prowadzenie.

46. min. Kilkanaście sekund po rozpoczęciu Kaka był ciągnięty za koszulkę w polu karnym. Rzut karny dla Realu!

46. min. Rozpoczęli po przerwie.

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Arbiter dolicza dwie minuty.

39. min. Llorente sam na sam z Casillasem, ale myli się o kilka metrów! To powinien być gol!

38. min. Do bezpańskiej piłki dopada Kaka i potężnym uderzeniem próbuje pokonać bramkarza gości. Bezskutecznie.

37. min. Kolejna akcja Benzemy i Marcelo, zakończona strzałem autorstwa tego pierwszego. Iraizoz ponownie pewnie łapie piłkę.

35. min. Muniain z półwoleja zza pola karnego. Piłka mija bramkę Casillasa o kilkadziesiąt centymetrów.

32. min. Zamieszanie w polu karnym! Główkuje Ramos, piłka trafia do Benzemy, ale ten był w zbyt trudnej pozycji na oddanie lepszego strzału głową.

28. min. Ronaldo podcinał od tyłu Susaetę. Za faul otrzymał żółty kartonik.

26. min. De Marcos ukarany żółtą kartką za faul na Oezilu.

25. min. Wyrównanie! Marcelo! Marcelo wymienił podania z Ronaldo i Benzemą i wbiegając w pole karne uderzył pod poprzeczkę bramki Bilbao. Iraizoz puszcza bramkę po 633 minutach!

24. min. Felomenalne podanie Ronaldo do Benzemy, jednak Francuz naciskany przez jednego z obrońców strasznie chybił.

23. min. Granero uderzał z 20 metrów, jednak piłka wpadła wprost w ręce Iraizoza.

Prostopadłe podanie do Andera Herrery, który staje oko w oko z Casillasem. Piłkarz gości był jednak na spalonym.

19. min. Ale okazja dla gości! Muniain strzela z dystansu, Casillas piąstkuje przed siebie, a mający przed sobą pustą bramkę De Marcos kiksuje. Powinno być 0-2!

18. min. Kaka z trudnej pozycji zdołał oddać strzał. Do celu zabrakło dwóch metrów.

13. min. Goooool! Bilbao prowadzi w Madrycie! Kontratak Bilbao. Javi Martinez szarpnął prawą stroną i dograł piłkę do wbiegającego za linię obrony Fernando Llorente. Ten z powietrza nie uderzał głową, lecz nogą, lecz i tak Casillas nie miał nic do powiedzenia!

11. min. Piłka uderzona przez Ronaldo mija bramkę gości o dwa-trzy metry.

10. min. Cristiano Ronaldo faulowany trochę ponad 20 metrów przed bramką rywali. Dogodna pozycja do uderzenia z rzutu wolnego.

9. min. Pierwszy celny strzał. Jego autorem Granero, jednak Iraizoz bez trudu łapie piłkę.

7. min. Dośrodkowanie De Marcosa przeciął Varane, który gra dziś w miejsce Pepe. Rzut rożny dla gości.

3. min. Kilkudziesięciometrowe podanie do Benzemy. Francuz jednak znajdował się na pozycji spalonej.

1. min. Mecz rozpoczęli goście.

21:25 Przed meczem:
Bilbao wygrało swój poprzedni ligowy mecz (3:0 z Levante), dzięki czemu awansowało na szóste miejsce w tabeli - ostatnie gwarantujące udział w Lidze Europejskiej. - Podejmiemy ryzyko - zapowiadał przed meczem Fernando Llorente, napastnik gości.
Ciekawostką jest, że Bilbao nie straciło bramki od 608 minut.